Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:


Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra Minecraft online

Fjna

2016-04-26 20:56:48
Gra Minecraft classic

Super

2016-04-20 16:28:45
Tworzenie postaci Minecraft

Słabe

2016-04-12 14:33:14
Rush Airport

Grałem w 25airports.pl i bardzo mi się spodobało to chyba jedna z najlepszych symulacji lotniska.

2016-04-10 16:18:50
Gra wozy strażackie Lego

ooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooo

2016-03-25 11:04:59
Wyścigi samochodowe

10/2o

2016-03-25 10:55:26

Planeta darmowe gry online Afryka 11 gier

Wydobywanie surowców maszyną

Ocena gry

Jest to trochę prehistoryczna można by powiedzieć maszyna do wydobywania surowców jednak dzięki niej praca będzie dużo łatwiejsza i z pewnością wydobędziecie wiele różnych kosztowności z jej pomocą. Do sterowania pojazdem wykorzystujemy tutaj myszkę wyłącznie.


Afrykański ślub

Ocena gry

Ta niezwykła para postanowiła zabrać ślub na łonie natury w Afryce. Ubierać będziemy w tej ubierance dziewczynę jak i też chłopaka. Po lewej stronie w ramce mamy ikonki pod którymi zostały ukryte ubrania dla postaci.


Safari w Afryce

Ocena gry

Wybieramy się na Safari do Afryki. Tam będziemy mieli do ubrania jedną z postaci. Obok niej znajdują się ikony pod którymi znajdują się przeróżne ubrania w które to postać będziemy ubierali przy pomocy myszki.


Afrykańska para

Ocena gry

Do ubrania będziemy mieli afrykańską parę. Do ubrania mamy chłopaka jak i też dziewczynę. Biorą oni ślub dlatego tym bardziej muszą wyglądać elegancko, postaraj się aby tak właśnie było. Więcej info w samej gierce ubierance.Gra trening przed mundialem w RPA

Ocena gry

Piłkarze przed ważnymi meczami chcą naprawdę dużo trenować, nie marnować ani jednej sekundy. Pomóż trenującemu zawodnikowi żonglować piłką jak najdłużej, tak, aby nie dotknęła ziemi.


Gra Afrykański Test

Ocena gry

Ta gra, to wyjątkowe wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę. Musisz w niej odpowiadać na pytania związane z Afryką. Dodatkową trudnością gry jest to, że są one zadawane w języku angielskim. Sprawdź swoich sił, pokaż, że wiesz naprawdę dużo!


Zakupy Helen w Afryce

Ocena gry

Na dole ekranu widzisz listę zakupów, które musi zrobić Helen zanim opuści ląd Afryki. Postaraj się pomóc kupić jej wszystkie przedmioty, które znajdują się na liście.


Gra Piłkarska: mundial RPA

Ocena gry

Poczuć piłkarskie emocje i atmosferę mundialu w RPA. Wybierz drużynę i postaraj się wywalczyć mistrzostwo. Zdobądźcie tytuł mistrza świata!


Mistrzostwa Piłki Nożnej w RPA online

Ocena gry

Wybierz, jaką drużynę chcesz pokierować na Mundialu w RPA. Potrenuj z nimi taktykę i cel, a następnie poprowadź swoich zawodników do zwycięstwa. Zdobądźcie tytuł mistrza świata i puchar tych zawodów! Sterowanie: strzałki, klawisze A, S.


Fotograf w Afryce

Ocena gry

Jesteś fotografem, któremu bardzo zależy na zrobieniu cudownych zdjęć. Specjalnie w tym celu wybrałeś się w podróż do Afryki. Postaraj się uchwycić jej piękno. Znajdź ukryte zwierzęta i zrób najpiękniejsze zdjęcia!


Przygody Diego: Na ratunek zwierzętom

Ocena gry

Diego uwielbia przygody i rozmaite wyzwania. Tym razem czekają one na niego w samej Afryce. Jego zadaniem jest uratowanie wszystkich zwierząt, które tego potrzebują. Pokonaj określoną trasę, a po drodze zbieraj zwierzęta. Jeżeli nadepniesz na zieloną ścieżkę, to dostaniesz turbonapęd. Nie przegap więc tego. Uważaj natomiast na liczne przeszkody.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Afryka
 • Fotograf w Afryce

  Fotograf w Afryce

  Oglądana: 1885 ocena: 0.00

 • Przygody Diego: Na ratunek zwierzętom

  Przygody Diego: Na ratunek zwierzętom

  Oglądana: 1552 ocena: 0.00

 • Wydobywanie surowców maszyną

  Wydobywanie surowców maszyną

  Oglądana: 1105 ocena: 0.00

 • Safari w Afryce

  Safari w Afryce

  Oglądana: 1025 ocena: 0.00

 • Afrykański ślub

  Afrykański ślub

  Oglądana: 911 ocena: 0.00

 • Gra Afrykański Test

  Gra Afrykański Test

  Oglądana: 778 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie