Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Air Hockey 10 gier

Klasyczny Air Hockey

Ocena gry

Jest to klasyczna i dość prosta gra dla dzieci, dziewczyn i chłopców, którzy tutaj mają możliwość zagrania w air hockey używając myszki. Zagramy w grze z komputerem, wygrywa ten gracz, który uzbiera jak największą liczbę punktów za strzelone bramki.


Air Hockey 3D

Ocena gry

Mamy tutaj możliwość zagrania w grę bez końca o nazwie Air Hockey która jest dla Was w wersji 3D. Ciekawa grafika i realizm to przede wszystkim to co wyróżnia tą gierkę. Wystarczy kliknąć na Play i grać w gierkę przy pomocy myszki.


Togy Ball

Ocena gry

Tym razem mamy dla Ciebie nietypową gierkę związaną z air hockey gdzie będziemy mieli trochę rozbudowaną plansze na której będą znajdować się różnego rodzaju przeszkody, które należy ominąć aby przebić piłkę na drugą stronę przy pomocy myszki.


Air Hockey Fun

Ocena gry

Jeżeli lubisz tego rodzaju gierki powietrzne to masz możliwość zagrania w tą część gry która jest przeznaczona dla wszystkich graczy. Gramy w niej przy pomocy myszki i na pewno będzie to dla Ciebie ciekawe wyzwania i zabawa w jednym.Drake i Josh Air Hockey

Ocena gry

Kolejna z tej serii na naszej stronie gierka która stricte związana jest z Air Hockey gdzie będziemy mogli odbijać krążkami krążek i strzelać jak największą liczbę bramek przeciwnikowi. Wybierasz jedną z dwóch postacie do wyboru. Może to być Drake lub Josh, gramy myszką.


Gra Air Hockey Funny

Ocena gry

Air Hockey, to seria gier, które na pewno polubisz, Tym razem czeka cię przygoda na wesoło. Posługujesz się myszką i próbujesz zdobyć tytuł mistrza sezonu. Podejmij to wyzwanie, bądź najlepszy!


Gra Turniej Air Hockey online

Ocena gry

Jest to kolejna gra z klasycznej serii \"Air Hockey\" - powietrzny. Tym razem masz do czynienia z większą bramką, możesz także przechodzić na połowę rywala, a także strzelać i odebrać krążek przeciwnikowi myszką. Pokonaj swoich przeciwników!


Hokey z Garfieldem

Ocena gry

Garfield uwielbia sport, zwłaszcza ten zimowy. Weź razem z nim udział w rozgrywkach hokeyowych. Postaraj się, aby jego drużyna zwycięzyła ten turniej!


Rozgrywki hokeyowe Disney

Ocena gry

Bohaterowie bajek Disneya uwielbiają grać w hokeya powietrznego. Teraz i Ty możesz wziąć udział w ich bajecznych rozrywkach! Wybierz postać, w którą chcesz się wcielić i postaraj się doprowadzić drużynę do zwycięstwa!


Gra Air Hockey online

Ocena gry

Gra hokej powietrzny na tym stole na którym będziemy grać, nazywa się air hockey, dzięki powietrzu które wydobywa się ze stołu w którym są dziurki nasz krążek będzie poruszał się z bardzo dużą szybkością co zapewni nam frajdę z tej gry. Gracie myszką.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Air Hockey
 • Rozgrywki hokeyowe Disney

  Rozgrywki hokeyowe Disney

  Oglądana: 2046 ocena: 0.00

 • Gra Air Hockey online

  Gra Air Hockey online

  Oglądana: 1534 ocena: 0.00

 • Gra Turniej Air Hockey online

  Gra Turniej Air Hockey online

  Oglądana: 831 ocena: 0.00

 • Klasyczny Air Hockey

  Klasyczny Air Hockey

  Oglądana: 766 ocena: 0.00

 • Air Hockey 3D

  Air Hockey 3D

  Oglądana: 710 ocena: 0.00

 • Gra Air Hockey Funny

  Gra Air Hockey Funny

  Oglądana: 630 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie