Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie darmowe gry online Airport 11 gier

Gra port lotniczy

Ocena gry

W tej grze pracujemy na dużym porcie lotniczym który obsługuje ruch międzynarodowy. Dlatego też bardzo dużo pasażerów będziemy musieli obsługiwać. Nie będzie to proste ale pierwsze plansze pomogą nam się z tym zapoznać.


Airport Madness

Ocena gry

jest to już 4 cześć gry Airport Madness w której będziemy cały czas pracowali na lotnisku i tam wykonywali przeróżnego rodzaju rzeczy. Zanim zaczniemy grę mamy turial z którego polecamy Wam skorzystać. Graj myszką.


Rush Airport

Ocena gry

Nasza praca wiąże się tutaj z lotniskiem na którym będziemy pracowali. Mamy wiele zadań do wykonania jednym z nich będzie między innymi sterowanie samolotów do odpowiednich miejsce gdzie będą tankować jak i też odbierać ludzi.


Gra sirport symulator

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się sterowaniem ruchu na lotnisku na którym będzie lądowało kilkanaście samolotów. Zarządzamy na nim przy pomocy myszki, wydając nią różne komendy jakie będą pokazane w lewym rogu.Parkowanie samolotu 2

Ocena gry

Samoloty po odbytych podróżach muszą znajdować się w dokładnie wyznaczonym do tego miejscu. Twoim zadaniem jest zaparkowanie ich na określonym terenie. Zrób to jak najszybciej tylko potrafisz.


Atak wroga na lotnisku

Ocena gry

Lotnisko, na którym masz szczęście pracować zostało zaatakowane przez wrogów. Postaraj się obronić swoje miejsce pracy przed atakiem przeciwników. Strzelaj w nich bronią, uważaj, bo jest ich bardzo dużo. Postaraj się robić to sprawnie, tak, aby lotnisko jak najszybciej było znowu bezpieczne.


Szef Portu Lotniczego

Ocena gry

Zostałeś szefem portu lotniczego. To Twoja wymarzona praca. Musisz udowodnić wszystkim, że doskonale nadajesz się na to stanowisko. Zadbaj o to, aby samoloty bezpiecznie lądowały oraz startowały. Daj z siebie wszystko!


Zarządzanie lotniskiem

Ocena gry

W tej grze jesteś zarządcą noweo portu lotniczego. Musisz kontrolowac loty oraz zadbać o to, aby wszystkie samoloty z Twojego lotniska bezpiecznie wylądowały na ziemi. Postępuj uważnie, to odpowiedzialne zadanie.


Kontroler lotów na lotnisku Zippy

Ocena gry

Dostałeś właśnie nową pracę. Udowodnij, że się do tego nadajesz. Twoim zadaniem jest kontrolowanie lotów. Nie dopuść do żadnych kolizji, wpadek i wypadków. Za dobrą obsługę otrzymujesz punkty. Zdobądź ich jak najwięcej!


Lotnisko Oasis

Ocena gry

Jesteś właścicielem lotniska Oasis. Musisz zarządzać nim oraz kontrolować lotami. Postaraj się, aby wszyscy podróżujący czuli się komfortowo i częściej chcieli korzystać z oferty twojego lotniska.


Menadżer lotniska

Ocena gry

Sprawdź, czy potrafisz zarządzać większymi spólkami. Jesteś właścicielem lotniska, musisz zadbać o pracowników,organizować pasy startowe, kontrolować loty, lokalizacje odbywających się podróży... Przed Tobą naprawdę ciężkie zadanie. Sprawdź swoje siły!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Airport
 • Airport Madness

  Airport Madness

  Oglądana: 3797 ocena: 6.00

 • Rush Airport

  Rush Airport

  Oglądana: 2901 ocena: 0.00

 • Zarządzanie lotniskiem

  Zarządzanie lotniskiem

  Oglądana: 2228 ocena: 0.00

 • Parkowanie samolotu 2

  Parkowanie samolotu 2

  Oglądana: 1786 ocena: 0.00

 • Kontroler lotów na lotnisku Zippy

  Kontroler lotów na lotnisku Zippy

  Oglądana: 1784 ocena: 0.00

 • Gra sirport symulator

  Gra sirport symulator

  Oglądana: 1694 ocena: 6.00

REKLAMA GOOGLE
cookie