Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki darmowe gry online Alien 10 gier

Ben 10 i Alien

Ocena gry

Postać ta znana jest praktycznie przez wszystkich chłopców. To właśnie postacią Ben 10 będziemy walczyć z atakującymi naszą planetę Ziemia obcymi. Postaraj się ich wszystkich wyeliminować używając strzałek oraz Spacja i Z do walki.


Space Flight

Ocena gry

Wcielamy się w kierowcę ufo. To właśnie tym statkiem będziemy manewrowali i zbierali znajdujące się na planszy zwierzęta przy pomocy strzałki w dół. Strzałkami sterujemy w gierce. Wiele plansz na Ciebie czeka.


Sky Patrol

Ocena gry

Kolejne wyzwanie jakie na nas czeka związku z atakami obcych. Będziemy musieli ich pokonać jeżeli zdecydujecie się na wybranie tej gierki. Naszym małym statkiem sterujemy przy pomocy myszki i nią także strzelamy do wrogów.


Alien Attack

Ocena gry

Z przeróżnych stron jesteśmy atakowani. Jednej ze stron bronimy właśnie my do pomocy mamy działo dużego kalibru z którego będziemy strzelali do wrogów. Latają oni szybko dlatego musisz celnie strzelać do wrogów używając myszki.Atak obcych na ziemię

Ocena gry

Ta gra, to prawdziwa demolka! tym razem wcielasz się w postać obcego sterującego niezidentyfikowanym obiektem latającym! jesteś gotowy, aby zniszczyć Ziemię? Do dzieła!


Planeta obcych

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest uchronić flagę przed złymi kosmitami. Zestrzel wszystkich, którzy chcą ją ukraść! Sterowanie: myszka, strzałki, klawisze 1-6.


Atak Obcych

Ocena gry

Twoja planeta może zostać doszczętnie zniszczona przez nalot obcych statków prowadzonych przez kosmitów! Nie daj się im! zniszcz przeciwnika zanim on zniszczy Ciebie i Twoją planetę! Gotowy do tego pojedynku? Sterowanie: myszka.


Najazd kosmitów

Ocena gry

Znajdujesz się w bazie wojskowej, która została zaatakowana przez obcych! Musisz pokonać swój strach i stawić czoła przeciwnikom! Zabij wszystkich złych kosmitów, którzy staną na Twojej drodze! Sterowanie: strzałki, spacja, V, C.


Pogromca obcych

Ocena gry

Twoja planeta została zaatakowana przez niebezpiecznych kosmitów. Czy podejmiesz się wyzwania pokonania przeciwnika? Zestrzel wszystkich wrogów, którzy staną na Twojej drodze!


Łowczyni obcych

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Lisy Meng, znakomitej pogromczyni Obcych. Niebezpieczni kosmici zaatakowali statek towarowy. Musisz stanąć oko w oko z niebezpiecznymi alienami. Zestrzel ich wszystkich, nie pozwól, aby ich atak objął wiekszy zasięg!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Alien
 • Atak obcych na ziemię

  Atak obcych na ziemię

  Oglądana: 1096 ocena: 0.00

 • Ben 10 i Alien

  Ben 10 i Alien

  Oglądana: 841 ocena: 0.00

 • Alien Attack

  Alien Attack

  Oglądana: 747 ocena: 0.00

 • Planeta obcych

  Planeta obcych

  Oglądana: 718 ocena: 0.00

 • Atak Obcych

  Atak Obcych

  Oglądana: 658 ocena: 0.00

 • Najazd kosmitów

  Najazd kosmitów

  Oglądana: 633 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie