Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Bajki darmowe gry online Alladyn 10 gier

Gra z Alladynem online

Ocena gry

Czeka na Ciebie w tej grze wspaniała przygoda którą przeżyjemy razem z Alladynem. Będziemy zbierać monety i inne kosztowności znajdujące się na każdej z plansz. Uważać musisz na strażników, Gin pomoże Ci ich pokonać i zebrać kosztowności. Sterowanie strzałkami.


Ubieranka Alladyn

Ocena gry

Czeka na nas w tej grze postać Alladyna którego naszym zadaniem będzie ubrania. Czeka już na nas wiele różnego koloru szat w które tą postać możemy ubrać, dostosowane oczywiście do bajki. Ubieramy postacie przy pomocy myszki.


Szukanie różnic Alladyn

Ocena gry

Mamy wydawać by się mogło na pierwszy rzut oka dwa takie same obrazki logiczne. Jednak różnią się one kilkoma szczegółami. Naszym zadaniem będzie właśnie odszukanie wszystkich różnic, które występują na tym obrazku. Szukamy ich przy pomocy myszki.


Puzzle Alladyn i Jasmina

Ocena gry

Na obrazku znajdziemy zakochaną parę jaką jest Alladyn oraz Jasmine. Wybrali się oni w podróż na zaczarowanym latającym dywanie. ZA nimi znajduje się Gin z butelki. Jeżeli taki obrazek Ci się spodobał to zachęcamy do układania z nim puzzli.Gra przygodowa z Alladynem

Ocena gry

Fajna gra przygodowa gdzie czeka na nas Alladyn ale także dwie inny postacie jakimi w tej gierce możemy zagrać. W każdej z plansz znajdują się monety, które musimy zebrać w jak największej ilości uważając na różne niebezpieczeństwa spotkane na naszej drodze. Sterowanie odbywa się strzałkami.


Malowanka z Alladynem

Ocena gry

Na tym obrazku znajdziemy czeka na nas Alladyn, którego będziemy mieli możliwość pokolorowania. Wiele fajnych kolorów już na Ciebie czeka, to właśnie dzięki nim macie możliwość pokolorowania tego obrazka na naszej stronie.


Kolorowanka Alladyn

Ocena gry

Do pomalowania będziemy mieli obrazek z bajki dla dzieci. Na nim odnajdziemy kilka postaci między innymi Alldyna jak i też jego dziewczynę o imieniu Jasmine i małpkęoraz Gina, wszyscy oni latają na czarodziejskim latającym dywanie.


Gra Alladyn dla dzieci

Ocena gry

Do tej gry przygodowej Alladyn potrzebujemy strzałek do sterowania i skakania jak i też Spacji, która działa jako przyspieszenie. Latamy na latającym dywanie wraz z małpką i zbieramy znajdujące się na naszej drodze diamnety, uważając przy tym na różnego rodzaju przeszkody.


Puzzle Alladyn online

Ocena gry

Fajny obrazek na którym widzimy skaczącego alladyna po dachach budynków. Właśnie taki obrazek czeka na Was do poukładania na stronie grajnik. Wystarczy posiadać myszkę aby przy jej pomocy mieć możliwość układania elementów puzzli.


Gra Puzzle z Alladynem

Ocena gry

Do ułożenia mamy puzzle na których znajduje się ich główny bohater jakim jest Alladyn, obok niego mamy Jasmine dziewczynę oraz Gina jego pomocnika i małpkę. Wszyscy oni lecą na latającym dywanie.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Alladyn
 • Puzzle Alladyn i Jasmina

  Puzzle Alladyn i Jasmina

  Oglądana: 2573 ocena: 0.00

 • Gra przygodowa z Alladynem

  Gra przygodowa z Alladynem

  Oglądana: 2458 ocena: 0.00

 • Gra z Alladynem online

  Gra z Alladynem online

  Oglądana: 2034 ocena: 0.00

 • Gra Alladyn dla dzieci

  Gra Alladyn dla dzieci

  Oglądana: 1832 ocena: 0.00

 • Ubieranka Alladyn

  Ubieranka Alladyn

  Oglądana: 1669 ocena: 0.00

 • Szukanie różnic Alladyn

  Szukanie różnic Alladyn

  Oglądana: 1595 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie