Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Logiczne darmowe gry online Angry birds 9 gier

Wystrzel Mikołaja

Ocena gry

Niestety tym razem Mikołaj zamiast rozdawać prezenty będzie latał. Musimy go tak wystrzelił by poleciał jak najdalej. Zapraszamy do fajnej zabawy. Do dzieła!


Gra Angry Birds 3

Ocena gry

Jest to już trzecia część tej gierki gdzie ptaki z Angry Birds walczą ze świniami w roli głównej. W której będziemy mieli do wykonania wiele różnych zadań w których będziemy mieli możliwość grania w nich przy pomocy myszki za darmo oczywiście.


Klasyczne Angry Birds

Ocena gry

Jest to pierwsza gra niedobre ptaki Angry Birds czyli całkowita klasyka jak z lego z tymi wściekłymi ptakami. Kilka światów czeka na Ciebie do wybrania w które możesz zagrać. Aby odblokować ich więcej musimy przejść pierwsze planszy w grach.


Gra Angry Birds Rio online

Ocena gry

Zagraj w grę niegrzeczne i złe Angry Birds Rio online która jest teraz całkowicie za darmo dla Waszej dyspozycji. Zachęcamy do zagrania w nią używając myszki. Zobacz jakie ciekawe plansze z tymi wściekłymi ptakami na Ciebie czekają.Gra z Angry Birds online

Ocena gry

Ta gra rzucanie ptakami w świnie trochę się ładuje należy cierpliwie poczekać do zakończenia tego procesu aby mieć możliwość grania. Potem już należy kliknąć na play i myszką możemy grać i pokonać kilkanaście przygotowanych plansz do grania.


Gra Angry Robots

Ocena gry

Mamy dla Ciebie fajną grę gdzie ptaki walczą ze świniami, która wzorowana jest na Angry Birds gdzie będziemy przy pomocy procy strzelać do wściekłych robotów jakie starają się uniknąć ataku. Naszą bronią będzie proca i kamienie z których strzelamy.


Gra angry Birds online

Ocena gry

Zagraj w grę o nazwie niegrzeczne, wściekłe ptaki które są już dostępne dla was na tej stronie. Dokładna instrukcja znajduje się w grze w której to posługujemy się przy pomocy myszki. Zachęcamy Was do grania w tą gierkę.


Gra z wściekłymi ptakami

Ocena gry

Zagraj w grę gdzie główną postacią będą wściekłe ptaki i nimi rzucamy w świnie. Zadanie jakie na Ciebie czeka jest proste musimy przy pomocy broni strzelać to tych wściekłych ptaków. Klikamy myszką na magazynek aby mieć możliwość przeładowania broni.


Gra jak angry birds

Ocena gry

Ta gra złe ptaki od Lego wzorowana jest na klasycznej grze z szalonymi ptakami jaka nazywana jest Angry Birds. Zachęcamy wszystkie osoby aby miały możliwość zagrania i zapoznania się właśnie z tą gierką na naszej stronie.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Angry birds
 • Gra Angry Birds 3

  Gra Angry Birds 3

  Oglądana: 6152 ocena: 0.00

 • Klasyczne Angry Birds

  Klasyczne Angry Birds

  Oglądana: 2718 ocena: 0.00

 • Gra Angry Birds Rio online

  Gra Angry Birds Rio online

  Oglądana: 1481 ocena: 0.00

 • Gra z Angry Birds online

  Gra z Angry Birds online

  Oglądana: 1247 ocena: 0.00

 • Gra jak angry birds

  Gra jak angry birds

  Oglądana: 1218 ocena: 0.00

 • Gra z wściekłymi ptakami

  Gra z wściekłymi ptakami

  Oglądana: 1111 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie