Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Magiczne darmowe gry online Anioły 11 gier

Gra Aniołki i Spółka

Ocena gry

Kolejna ubierana z postacią z tego włoskiego serialu animowanego dla dziewczyn i dziewczynek. Klikamy na ikonki znajdujące się dookoła postaci aby dodać jej skrzydełka od aniołka i różne inne dodatki jak ubrania czy też buty.


Ubieranka Anioł

Ocena gry

Różne ubieranki z ubraniami od lego friends z serii są dostępne w tej prostej pod względem grafiki gierce. Kilka rzeczy czeka na Was do ubrania. Na pewno wszystko czego potrzebujecie w tej gierce znajdziecie. Doskonała zabawa z myszką czeka już na Was.


Przygoda z aniołkiem

Ocena gry

Chwilę na początku czekamy aż skończy się animacja i włączył właściwa gra. W tej grze musimy latać do miejsc wskazanych przez strzałki, manewrując w odpowiedni sposób strzałkami tak aby nie doprowadzić kolizji. Graj strzałkami.


Aniołki dla dziewczynek

Ocena gry

Koelejne aniołki czekają na Ciebie w grze. Zobacz jaka postać się w niej znajduje i ubierz ją. Do pomocy masz myszkę, którą to właśnie zmieniać będziesz wygląd dla niej. Przeważają kolory białe w gierce.Gra z aniołkiem online

Ocena gry

Fajna i ciekawa gra z aniołkiem w roli głównej. Jest to tak zwana ubieranka. Po lewej stronie znajdziemy ikonki pod którymi zostały ukryte ciekawe ubrania dzięki, którym całkowicie możecie zmienić wygląd dla postaci w grze.


Gra Aniołki dla dzieci

Ocena gry

Przepiękna dziewczyna jaka jest aniołkiem czeka na dzieci, które mają możliwość ubrania tej postaci. Aby tego dokonać potrzebujesz jedynie myszki przy pomocy której zmieniasz ubrania dla tej postaci.


Aniołek dla dziewczyn

Ocena gry

Gra skierowana w szczególności dla dziewczyn i dziewczynek w której to będziemy mieli możliwość wystylizowania w gierce tego wspaniałego aniołka. Zobacz jakie rzeczy do makijażu znajdziecie w tej fajnej gierce.


Gra z Aniołem

Ocena gry

Prosta gra dla wszystkich z aniołem w roli głównej. W której poruszamy się myszką. Klikając kilka razy myszką mamy możliwość latania na skrzydłach tego anioła. Zbieraj monety po drodze, uratuj ludzi i pokonaj wrogów to w skrócie co musicie w tej grze dokonać.


Diabelski pomocnik

Ocena gry

Wspaniała zabawa dla wszystkich, którzy uwielbiają psocić! W tej grze wcielasz się w diabełka. Na wykonanie masz określoną ilość czasu. Musisz za wszelką cenę zniszczyć fryzury jakie czaruje anioł. Aby ukończyć poziom, zapełnij wskaźnik. Do dzieła!


Ubierz Mariettę na imprezę

Ocena gry

Marietta wybiera się na imprezę tematyczną. Chce na niej wyglądać jak anioł. Pomóż jej znaleźć odpowiednią stylizację.


Ubierz Anielicę

Ocena gry

Wybierz dla tej anielicy najpiękniejszą kreację tak, aby powaliła wszystkich swoim wyglądem. Zadbaj o każdy element jej stylizacji.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Anioły
 • Diabelski pomocnik

  Diabelski pomocnik

  Oglądana: 1573 ocena: 0.00

 • Gra Aniołki dla dzieci

  Gra Aniołki dla dzieci

  Oglądana: 1475 ocena: 0.00

 • Gra Aniołki i Spółka

  Gra Aniołki i Spółka

  Oglądana: 1038 ocena: 0.00

 • Gra z Aniołem

  Gra z Aniołem

  Oglądana: 841 ocena: 0.00

 • Aniołki dla dziewczynek

  Aniołki dla dziewczynek

  Oglądana: 740 ocena: 0.00

 • Ubieranka Anioł

  Ubieranka Anioł

  Oglądana: 719 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie