Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki darmowe gry online Arena 8 gier

Moto - X Arena

Ocena gry

Specjalnie przygotowana arena na popisy osób które będą wykonywać przeróżne triki na motorach. Weź w niej udział i Ty. Zobacz co ciekawego na Ciebie czeka w tej gierce. Kliknij na Start Game i poczekaj na załadowanie gierki. Sterowanie strzałki.


Walka robotów na areni

Ocena gry

Naprzeciwko sobie na arenie gdzie toczyć będzie się walka staną roboty. Jeden z nich wyjdzie z tej walki zwycięsko. Chwilę czekamy na załadowanie się gierki. Potem wybieramy parametry dla robota i zaczynamy walkę.


Robodome

Ocena gry

Gramy strzałki oraz Z i X. Czeka na nas pasjonująca walka robotów która będzie rozgrywać się na specjalnie do tego przygotowanej arenie. Wygrać może tylko jedne z nich. Postaraj się aby zwycięstwo odniósł sterowany przez Ciebie robot.


Arena demolki

Ocena gry

Do naszej dyspozycji jest arena lodowa na której będą się toczyć walki małych samochodzików, które poruszają się po lodzie. Naszym zdaniem będzie pokonanie rywali uderzając w nie. Na początku mamy możliwość wyboru jednego z kilku pojazdów.Gra Arena walk

Ocena gry

Do naszej dyspozycji jest mała arena na której będą się toczyć walki małych mrówek. Będziemy na początku walczyć z jedną, następnie z większą ilością przeciwników. Zobacz w instrukcji obrazkowej jak należy z nimi walczyć aby wygrać.


Indianin jaskiniowiec Caveman

Ocena gry

Dawno, dawno temu ten mężczyzna był zwykłym jaskiniowcem, ale pewnego dnia doszło do nalotu UFO na Ziemię. Po ich licznych eksperymentach jaskiniowiec stał się dzielnym Indianinem bokserem, który chętnie walczy o swoje! Wciel się w jego rolę i pokonaj wszystkich przeciwników, których spotkasz na swojej drodze. Powodzenia!


Pojedynek strzelców

Ocena gry

To prawdziwy hit wśród strzelanek! Weź udział w rewolwerowym pojedynku, w którym na szali znajduje się Twoje życie! Pokonaj przeciwnika, pokaż na co Cię stać ! Sterowanie za pomocą myszki.


Mistrzostwa piłek - pojedynek

Ocena gry

To nietypowa gra, której akcja rozgrywa się w piłkowym królestwie. Na arenie odbywają się mistrzostwa piłek. Bierzesz w nich udział. Musisz pokonać przeciwników celując w nich i dokonując strzału. Pokaż, że jesteś najlepszym zawodnikiem!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Arena
 • Walka robotów na areni

  Walka robotów na areni

  Oglądana: 1057 ocena: 10.00

 • Indianin jaskiniowiec Caveman

  Indianin jaskiniowiec Caveman

  Oglądana: 1017 ocena: 0.00

 • Arena demolki

  Arena demolki

  Oglądana: 896 ocena: 0.00

 • Pojedynek strzelców

  Pojedynek strzelców

  Oglądana: 677 ocena: 0.00

 • Gra Arena walk

  Gra Arena walk

  Oglądana: 643 ocena: 0.00

 • Moto - X Arena

  Moto - X Arena

  Oglądana: 635 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie