Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Bajki darmowe gry online Ariel 8 gier

Układanka z syrenką Ariel

Ocena gry

Kolejna do kolekcji w tej kategorii dla dziewczyn układanka gdzie na obrazku znajdziemy zakochaną syrenkę Ariel. Po prawej stronie mamy rozsypane elementy układanki z których to to ułożenia będziemy mieli cały obrazek.


Puzzle Arielka

Ocena gry

Syrenka Arielka Disneya czeka na nas do ułożenia w tych puzzlach. Mamy do wyboru kilka opcji jeżeli chodzi o stopień trudności. Czym poziom trudniejszy tym więcej puzzli do układania na nasz czeka. Aby je rozsypać kliknij na dole po prawej stronie na ikonę o nazwie: Shuffle.


Princess Ariel Hexagon Puzzle

Ocena gry

Tym razem są to nietypowe puzzle do układania na których obrazku spotkamy główną postać jaką jest syrenka Ariel. Klikamy na Play, a następnie na strzałkę u góry aby pojawiały nam się kolejne puzzle do układania tego obrazka.


Gra syrenka Ariel online

Ocena gry

Na syrenkę Ariel w tej grze czeka przyjemne wyzwanie, jednak nie będzie one zbyt łatwe. Będziemy zajmować się zbieraniem ostryg. Jednak musimy uważać na największa z nich, która może nas pokonać. Chodzimy i je zbieramy strzałkami, mamy obok pola wiernych kibiców.Puzzle Ariel

Ocena gry

Proste puzzle dla wszystkich zarówno dziewczyn jak i też chłopców. Na obrazku do układania mamy oczywiście syrenkę Ariel. Klikaj myszką na czerwony przycisk dzięki któremu pokażą nam się puzzle do ułożenia.


Gra Ariel dla dziewczyn

Ocena gry

będziemy w tej grze zajmować się tańcem w szczególności baletem. Na początku polecamy abyście zapoznali się ze szczegółową instrukcją w grze, a następnie zaczęli tą gierkę. Gramy myszką. Na pewno czeka na Ciebie wspaniała zabawa.


Ubieranka Ariel

Ocena gry

Bardzo prosta przebieranka z syrenką Ariel dla dziewczynek oraz wszystkich dzieci dostępna na stronie grajnik.pl. Macie możliwość ubrania tej syrenki wedle własnych niepowtarzalnych upodobań. Zobacz i przekonaj się samemu.


Gra Arielka dla dzieci

Ocena gry

Prosta gra gdzie główną postacią w tej grze jest syrenka Arielka, będziemy zajmowali się dekorowaniem w gierce. Mamy wiele różnych przedmiotów, które będą nam służyły do dekorowania. Układaj je w dowolnym wybranym przez Ciebie miejsce na planszy przy pomocy myszki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Ariel
 • Gra syrenka Ariel online

  Gra syrenka Ariel online

  Oglądana: 6636 ocena: 0.00

 • Puzzle Arielka

  Puzzle Arielka

  Oglądana: 5667 ocena: 0.00

 • Ubieranka Ariel

  Ubieranka Ariel

  Oglądana: 5308 ocena: 0.00

 • Princess Ariel Hexagon Puzzle

  Princess Ariel Hexagon Puzzle

  Oglądana: 2854 ocena: 0.00

 • Gra Ariel dla dziewczyn

  Gra Ariel dla dziewczyn

  Oglądana: 2821 ocena: 0.00

 • Gra Arielka dla dzieci

  Gra Arielka dla dzieci

  Oglądana: 2720 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie