Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne darmowe gry online Armaty 13 gier

Caribbean Admiral

Ocena gry

Wpływamy na dziewicze wody Karaibów gdzie będziemy toczyć walki o wpływy z innymi statkami pirackimi jakie spotkamy na naszej drodze do celu. Pojedynek czas zacząć, instrukcję znajdziecie właśnie w tej grze online.


Rozburzanie i niszczenie twierdzy

Ocena gry

Tym razem role się odwróciły to my jesteśmy stroną atakującą która strzela do różnego rodzaju twierdz i je niszczy. Używamy tutaj specjalnie skonstruowanego działa dzięki czemu będzie to możliwe. Kilkanaście plansz mamy do pokonania.


Armaty na zamku

Ocena gry

Na jednym jak i też na drugim zamku zostały umieszczone duże armaty, które potrafią rozburzyć duże budowle. Zniszcz zamek nieprzyjaciela zanim on zniszczy Twój zamek. Używaj strzałek do sterowania oraz Spacji do strzelania z działu.


Działa w zamku

Ocena gry

Po jednej stronie góry został zbudowany zamek, po drugiej również doszło do konfliktu i musimy walczyć. Wygrywa oczywiście ten gracz, który pokona zamek przeciwnika. Sterowanie w grze odbywa się strzałkami i spacją strzelanie.Działa armat

Ocena gry

Naprzeciwko siebie staje dwóch żołnierzy, którzy mają do dyspozycji po armacie. Właśnie z tego działa będą strzelać do siebie. Oczywiście wygrywa ta osoba, która jako pierwsza zniszczy przeciwnika. Sterowanie strzałki oraz myszka.


Wroga katapulta

Ocena gry

To nietypowa gra dla wszystkich, którzy uwielbiają się mścić na swoich wrogach! Dysponujesz olbrzymią katapultą i przetrzymujesz wrogów w niewoli. Twoim zadaniem jest wystrzelić ich z armaty. Postaraj się zrobić to tak, aby polecieli jak najdalej!


Celuj w kurczaka!

Ocena gry

W tej grze czekają Cię nieporównywalne do niczego emocje oraz rozrywka. Dysponujesz armatą z ograniczoną ilość kul. Musisz wystrzeliwać kule z armaty w taki sposób, aby kurczak znalazł się w drucianym koszu. Sprawdź, czy potrafisz celnie strzelać z armaty!


Balonowa armata

Ocena gry

W tej grze operujesz nowoczesną armatą. Twoim zadaniem jest zestrzelenie jak największej ilości balonów.


Roly Poly Armata 3 online

Ocena gry

Roly Poly Armata 3 to już trzecia gra z tej serii. Musisz pozbyć się znajdujących się na planszy złych Roly Poly. Skoncentruj się, nie zniszcz przyjaznych stworków!


Odeprzyj atak na zamek

Ocena gry

W tej grze dysponujesz nowoczesną armatą. Musisz odeprzeć atak wroga, który chce zdobyć twój zamek! Sterujesz strzałkami i spacją. Musisz się postarać ze wszystkich sił!


Wystrzel superbohatera z armaty

Ocena gry

Masz nietypowe zadanie jak na człowieka rakietę przystało, które przyniesie Ci wiele radości. Musisz pomóc superbohaterowi w naprawie świata. Wystrzel go z armaty. Postaraj się, aby doleciał jak najdalej! Sterowanie za pomocą myszki.


Kolorowe kule w armacie

Ocena gry

Wystrzel z armaty kolorowe kule tak, aby ułożyć jak najdłuższą, co najmniej 3.elementową linię identycznych kul. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Armaty
 • Caribbean Admiral

  Caribbean Admiral

  Oglądana: 2733 ocena: 0.00

 • Odeprzyj atak na zamek

  Odeprzyj atak na zamek

  Oglądana: 2507 ocena: 0.00

 • Rozburzanie i niszczenie twierdzy

  Rozburzanie i niszczenie twierdzy

  Oglądana: 2063 ocena: 0.00

 • Armaty na zamku

  Armaty na zamku

  Oglądana: 2029 ocena: 0.00

 • Działa w zamku

  Działa w zamku

  Oglądana: 1298 ocena: 0.00

 • Roly Poly Armata 3 online

  Roly Poly Armata 3 online

  Oglądana: 1257 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie