Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Auta 32 gier

Stuart Malutki w aucie

Ocena gry

Czeka na Was jazda samochodem za kierownicą której siedzi Stuart. W grze poruszamy się strzałkami, to właśnie nimi kierujemy naszym samochodem. Zbieramy klucze które dają nam energii. Unikamy natomiast innych pojazdów na naszej drodze.


Myjnia dla samochodów

Ocena gry

Gra w której naszym zadaniem będzie czyszczenie oraz mycie aut znajdujących się w naszej myjni. Wykonujemy szereg mniejszych czynności aby umyć takie auta. Będziemy polewać je wodą, czyścić gąbką i szczotką oraz suszyć. Strzałka wskaże nam czynności w grze jakie mamy wykonać.


Gra holownicza dla chłopców i dzieci

Ocena gry

W tej grze zajmować się będziemy holowaniem przeróżnych rzeczy. Będą to przyczepy inne samochody, auta, ciężarówki, tiry, ciągniki i wiele innych. Kilkanaście różnego rodzaju plansz z różnym stopniem trudności czeka na Ciebie. Sterowanie to strzałki.


Holowanie aut na lawecie

Ocena gry

W tej grze poruszamy się bardzo mocną ciężarówką holowniczą w której mamy wiele zadań do wykonania. Będziemy przede wszystkim zajmować się holowaniem popsutych aut, które znajdują się w różnych miejscach. Musimy pod nie podjechać i je holować. Sterowanie to strzałki oraz Spacja.Barbie i jej auta w wyścigu

Ocena gry

Wybieramy Auto i Barbie siada za kierownicą tego pojazdu. Ścigamy się z innymi tylko jedna osoba może wygrać. Należy być czujny w szczególności na górkach i innych wzniesieniach aby nie doprowadzić do wywrotki naszego pojazdu co może zaprzepaścić szanse na wygraną, sterujemy strzałkami.


Barbie jazda autem po trasie

Ocena gry

Barbie kupiła sobie nowy samochód. Postanowiła go przetestować i wsiadła w to auto aby przejechać. Kawałem, jednak droga jaką sobie wybrała nie jest najłatwiejsza dlatego też postaraj się jej pomóc aby cało i zdrowo tym pojazdem dojechała do celu. Sterujemy strzałkami.


Wulkanizacja pompowanie opon

Ocena gry

Kolejna mini gra z filmu disneya auta gdzie przenosimy się do warsztatu gdzie zostają zmieniane i pompowane opony czyli wulkanizacji. Musimy wraz z lugim wybrać biało czarne opony i dotrzeć z nimi do kompresora, gdzie będziemy je pompowali. Usuwać należy inne opony które są dla nas przeszkodą.


Auta wyścig

Ocena gry

Sterujem pojazdem czerwony i bierzemy udział w wyścigu z pojazdami z bajki Disneya, których będziemy musieli pokonać podczas rywalizacji na przeróżnych torach. Sterowanie to strzałki oraz Z - drift i X jako nitro czyli dospieszenie.


Auta Zygzak i przeszkody

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w super samochodów bujdy na resorach i wyścigowy zygzaka makłina, postaraj się z jego pomocą tym autem dojechać jak najdalej. Omijaj przeszkody i inne samochody, zbieraj natomiast gwiazdki jak i też benzynę w kanistrach.


Jazda samochodem

Ocena gry

Jest to kolejna gierka z serii jazda samochodem na czas. Tym razem będziesz jeździł ciężarówką. W tej grze steruje się za pomocą strzałek


Samochodowa demolka

Ocena gry

W tej grze jeździsz samochodem jeździsz samochodem i rozwalasz inne samochody. Ale pamiętaj tez aby nie rozwalić swojego. Sterowanie za pomocą myszki i klawiatury


Jazda samochodem

Ocena gry

Lubisz jeździć samochodem?? to gra dla Ciebie. Możemy się w niej poczuć jak prawdziwy kierowca. Musimy tak prowadzić auto by nie zrobi żadnej kraksy. Sterujemy strzałkami.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Auta
 • Auta wyścig

  Auta wyścig

  Oglądana: 205135 ocena: 7.00

 • Gra auta zygzak mcqueen dla dzieci

  Gra auta zygzak mcqueen dla dzieci

  Oglądana: 144543 ocena: 10.00

 • Auta Zygzak i przeszkody

  Auta Zygzak i przeszkody

  Oglądana: 110902 ocena: 10.00

 • Niebezpieczna trasa z McQueen

  Niebezpieczna trasa z McQueen

  Oglądana: 96670 ocena: 0.00

 • Zygzak McQueen: gra dla dzieci

  Zygzak McQueen: gra dla dzieci

  Oglądana: 90192 ocena: 0.00

 • Zygzak McQueen: kolorowanka

  Zygzak McQueen: kolorowanka

  Oglądana: 48645 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie