Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry online Auta 26 gier

Wulkanizacja pompowanie opon

Ocena gry

Kolejna mini gra z filmu disneya auta gdzie przenosimy się do warsztatu gdzie zostają zmieniane i pompowane opony czyli wulkanizacji. Musimy wraz z lugim wybrać biało czarne opony i dotrzeć z nimi do kompresora, gdzie będziemy je pompowali. Usuwać należy inne opony które są dla nas przeszkodą.


Auta wyścig

Ocena gry

Sterujem pojazdem czerwony i bierzemy udział w wyścigu z pojazdami z bajki Disneya, których będziemy musieli pokonać podczas rywalizacji na przeróżnych torach. Sterowanie to strzałki oraz Z - drift i X jako nitro czyli dospieszenie.


Auta Zygzak i przeszkody

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w super samochodów wyścigowy zygzaka makłina, postaraj się z jego pomocą tym autem dojechać jak najdalej. Omijaj przeszkody i inne samochody, zbieraj natomiast gwiazdki jak i też benzynę w kanistrach.


Jazda samochodem

Ocena gry

Jest to kolejna gierka z serii jazda samochodem na czas. Tym razem będziesz jeździł ciężarówką. W tej grze steruje się za pomocą strzałekSamochodowa demolka

Ocena gry

W tej grze jeździsz samochodem jeździsz samochodem i rozwalasz inne samochody. Ale pamiętaj tez aby nie rozwalić swojego. Sterowanie za pomocą myszki i klawiatury


Jazda samochodem

Ocena gry

Lubisz jeździć samochodem?? to gra dla Ciebie. Możemy się w niej poczuć jak prawdziwy kierowca. Musimy tak prowadzić auto by nie zrobi żadnej kraksy. Sterujemy strzałkami.


Projektowanie aut dla chłopców

Ocena gry

Mamy możliwość zmiany wyglądu dla naszego auta jak tylko chcemy. Na starcie wybieramy postać, gdy jesteś początkowym graczem odblokowana jest tylko jedna z nich. Potem przystępujemy do wybrania danej klasy auta. Następny etap to jego projektowanie. Mamy do wyboru określony kolor jaki lubisz, różne rodzaje szyb czy też światła koła i wiele innych ciekawych rzeczy.


Darmowe destruction derby online

Ocena gry

Kolejna gra z serii rozbijanie aut w której poruszamy się na specjalnie do tego skonstruowanym torze gdzie będziemy toczyć różnego rodzaju walki w których rozbijamy różne samochody. Postaraj się abyś to Ty wygrał i przejechał do celu. Gracie strzałkami.l


Gra z autami dla dzieci online

Ocena gry

Zabawa rozpoczyna się na plaży na której ulokowana jest meta naszego wyścigu gdzie będziemy się ścigać z innymi pojazdami. Mamy dostępnych kilka bonusów, które zbieramy na trasie naszego wyścigu. Będą to turbo, strzały i inne dodatki, wykorzystujemy je spacją.


Auta wyścigowe dla chłopców

Ocena gry

Mamy możliwość sterowania super szybkim autem wyścigowym po ulicznym torze gdzie przeszkadzać nam będą w sterowaniu inni uczestnicy ruchu. Uważaj na beczki, które zrzucać będzie pojazd znajdujący się przed Tobą w gierce.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Auta
 • Gra auta zygzak mcqueen dla dzieci

  Gra auta zygzak mcqueen dla dzieci

  Oglądana: 67475 ocena: 0.00

 • Niebezpieczna trasa z McQueen

  Niebezpieczna trasa z McQueen

  Oglądana: 57306 ocena: 0.00

 • Zygzak McQueen: gra dla dzieci

  Zygzak McQueen: gra dla dzieci

  Oglądana: 52636 ocena: 0.00

 • Auta wyścig

  Auta wyścig

  Oglądana: 34754 ocena: 0.00

 • Zygzak McQueen: kolorowanka

  Zygzak McQueen: kolorowanka

  Oglądana: 26559 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie