Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry online Autobusy 11 gier

Autobus lotniczy

Ocena gry

W tej grze trzeba jeździć lotniskowym autobusem. Aby przejść do następnego poziomu trzeba wykonać zadanie w określonym czasie. Sterowanie za pomocą klawiatury


Bus Hostage by Policeman

Ocena gry

Osoby które poprzebierały się za policjantów i chciały napaść na bank pochowali się w tym policyjnym autobusie. Musimy ich pokonać. Do pomocy mamy broń z celownikiem, postaraj się ich wyeliminować, używaj w tym celu myszki.


Gra kierowanie autobusem

Ocena gry

Pracujemy na lotnisku na którym obsługujemy specjalny niskopodłogowy. Będziemy musieli uważać poruszając się po lotnisku aby nie doprowadzić do kolizji z innymi pojazdami oraz samolotami. Będziemy musieli dojechać we wskazane miejsce. Sterujemy strzałkami, Spacja to hamulec.


Gra parkowanie autobusu

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się parkowaniem autobusów szkolnych. Na parkingu już kilka autobusów jest zaparkowanych my musimy zaparkować swój w taki sposób aby nie uszkodzić innych pojazdów.Puzze Autobus szkolny

Ocena gry

Będziemy mieli do ułożenia z rozsypanych puzzli autobus szkolny. Do wyboru mamy kilka poziomów trudności, czym poziom jest trudniejszy tym większą ilość puzzli będziemy musieli ułożyć. Aby je rozsypać kliknij na znaczek: Shuffle.


Kierowca szkolnego autobusu

Ocena gry

Kierowca szkolnego autobusu, to odpowiedzialne zadanie- musi na czas zawieźć dzieci do szkoły, albo je rozwieźć do domów. Wciel się w postać prawdziwego profesjonalisty, parkuj bezpiecznie pojazd oraz spokojnie pokonaj przewidzianą trasę.


Kierowca londyńskiego autobusu

Ocena gry

Ta gra to wspaniała dawka humoru i dobrej rozrywki! Wcielasz się w niej w postać kierowcy dwupiętrowego autobusu w Londynie. twoim zadaniem jest przejechanie określonej trasy, aby dowieźć ludzi do pracy i domów.


Symulator prowadzenia autobusu

Ocena gry

Chcesz zobaczyć, czy dałbyś radę poprowadzić autobus? Zagraj w naszą grę! Jest to bardzo realistyczny symulator, dzięki któremu będziesz mógł sprawdzić, czy masz do tego smykałkę! Wszystkie dokładne informacje znajdziemy w grze.


Pocałunki na wycieczce szkolnej

Ocena gry

Tym razem razem ze swoją klasą wybrałeś się na wycieczkę szkolną. W autobusie siedzisz koło swojej dziewczyny i nie możesz powstrzymać swoich emocji. Pocałuj ją jak najwięcej razy, uważaj, aby nikt was na tym nie przyłapał!


Wyścigi autobusów

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać prawdziwie zawodowego kierowcy autobusu! Stań za sterami tego pojazdu i ścigaj się z innymi autokarami. Pokaż, że jesteś profesjonalistą!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Autobusy
 • Gra kierowanie autobusem

  Gra kierowanie autobusem

  Oglądana: 5578 ocena: 0.00

 • Symulator prowadzenia autobusu

  Symulator prowadzenia autobusu

  Oglądana: 4778 ocena: 0.00

 • Bus Hostage by Policeman

  Bus Hostage by Policeman

  Oglądana: 4217 ocena: 0.00

 • Autobus lotniczy

  Autobus lotniczy

  Oglądana: 2317 ocena: 0.00

 • Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Oglądana: 2189 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie