Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Autobusy 20 gier

Mycie autobusu szkolnego

Ocena gry

Jeżeli przewozimy autobusem dzieci do szkoły to wiadomo, że brudzi się zarówno z zewnątrz podczas deszczu czy innej złej pogodzie jak również w środku. My właśnie jesteśmy tutaj po to aby pomóc kierowcy w czyszczeniu jego pojazdu. Musimy to zrobić szybko gdyż musimy pamiętać, że trzeba odebrać dzieci ze szkoły i zawieźć je do domu. Nad autobusem mamy przyrządy które wykorzystamy do jego sprzątania.


Jazda autobusem

Ocena gry

Jazda autobusem jest zazwyczaj trudniejsze niż zwykłego samochodu. Musimy go tak prowadzić by nie wjechać na przeszkody. Kolejne zadanie to przewóz ludzi.


Kierowca autobusu na lotnisku

Ocena gry

Jest to gra gdzie zostaniemy kierowcą autobusu PKS, który pracuje niemal bez przerwy na lotnisku. Głównym jego zadaniem jest przewieźć osoby z terminalu do samolotu jak i też w drugą stronę czyli z samolotu do terminala. Strzałka pokazuje nam w którą stronę mamy jechać. Podczas przejeżdżania przez pas startowy należy być czujnym aby nie wjechać pod samolot i nie doprowadzić do katastrofy. Uważnie także poruszaj się aby nie uderzyć w nic na lotnisku, gdy zdarzy Ci się to kilka razy możesz zostać usunięty z pracy na tym lotnisku jako kierowca.


Bus Stop Parking

Ocena gry

Twórca gry przeniesie nas do miasta gdzie zasiadamy za sterami autokaru, którego zostajemy kierowcą. Musimy zatrzymywać się w określonych miejscach które w grze są oznaczone odpowiednim kolorem. Musimy przy tym uważać na inne pojazdy, które są uczestnikami ruchu drogowego.Kids Coloring Bus

Ocena gry

Kolorowanka dedykowana w szczególności dla małych dzieci, którzy chcą trochę pomalować obrazki na naszej stronie. Wystarczy kliknąć na ikonę Play i wybrać myszką dany kolor jakim chcemy pomalować obrazek.


Autobus przegubowy do jazdy

Ocena gry

Poznaj przygodę z autobusem przegubowcem. To właśnie nim wyruszymy w trasę po mieście gdzie będziemy zabierali klientów i zawozili w odpowiednie miejsca. Mamy możliwość wybrania koloru dla naszego przegubowca z szerokiej gamy dostępnej w grze, potem już zaczynamy pracę. Musimy dojechać we wskazane miejsce na mapie, która pokaże nam się przed rozpoczęciem każdej z plansz.


Monster Bus

Ocena gry

Zadanie jakie na Was przygotowali twórcy gry nie należy do najtrudniejszych. W tej grze będziemy musieli pojazdem dojechać do mety. Droga jest dość niebezpieczna z różnymi przeszkodami przygotowanymi dla Ciebie.


London Bus

Ocena gry

Zostaniemy kierowcą tego autokaru który będziemy prowadzić. Jest on dwupiętrowy z odkrytym dachem przeznaczony w szczególności dla turystów których to będziemy mogli przewozić i pokazywać im zabytki Londynu. Poruszamy się strzałkami i stajemy w określonych miejscach używając Spacji.. Są to przystanki dla turystów.


Czerwony Autobus z Londynu

Ocena gry

W tej grze poznacie możliwości tego czerwonego pojazdu. On nie tylko jest stworzony aby przewozić ludzi ale także doskonale sprawdzi się w wyścigach. Przekonajcie się o tym samemu i weźcie udział w ściganiu z innymi tego rodzaju pojazdami. Mamy aż trzy tryby grania. Tryb kariery, tryb pojedynczych wyścigów jak i też tryb ścigania się na czas. Za sterowanie pojazdem odpowiadają strzałki.


Autobus lotniczy

Ocena gry

W tej grze linie autobusowe trzeba jeździć lotniskowym autobusem. Aby przejść do następnego poziomu trzeba wykonać zadanie w określonym czasie. Sterowanie za pomocą klawiatury


Bus Hostage by Policeman

Ocena gry

Osoby które poprzebierały się za policjantów i chciały napaść na bank pochowali się w tym policyjnym autobusie. Musimy ich pokonać. Do pomocy mamy broń z celownikiem, postaraj się ich wyeliminować, używaj w tym celu myszki.


Gra kierowanie autobusem

Ocena gry

Pracujemy na lotnisku na którym obsługujemy specjalny niskopodłogowy. Będziemy musieli uważać poruszając się po lotnisku aby nie doprowadzić do kolizji z innymi pojazdami oraz samolotami. Będziemy musieli dojechać we wskazane miejsce. Sterujemy strzałkami, Spacja to hamulec.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Autobusy
 • Gra kierowanie autobusem

  Gra kierowanie autobusem

  Oglądana: 9062 ocena: 0.00

 • Symulator prowadzenia autobusu

  Symulator prowadzenia autobusu

  Oglądana: 7120 ocena: 0.00

 • Bus Hostage by Policeman

  Bus Hostage by Policeman

  Oglądana: 6338 ocena: 0.00

 • Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Oglądana: 6090 ocena: 0.00

 • Autobus lotniczy

  Autobus lotniczy

  Oglądana: 4133 ocena: 0.00

 • Wyścigi autobusów

  Wyścigi autobusów

  Oglądana: 3099 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie