Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców darmowe gry online Awatar 11 gier

Przygodówka

Ocena gry

Jest to bardzo ciekawa gra w której Będziemy podnosić lvl naszej postaci. Będziemy rozwalać wrogie oddziały. sterowanie jest za pomocą klawiatury


Avator

Ocena gry

To gra typowo dla chłopców. Będziemy w niej strzelać z broni w przeciwników i pokonywać poszczególne levele. Gramy myszką którą celujemy przeciwników.


Puzzle Avatar

Ocena gry

Do ułożenia na naszej stronie grajnik mamy ciekawe puzzle dla wszystkich fanów którzy uwielbiają Avatara. Będziemy mieli możliwość poukładania puzzli z naszym jednym z głównych bohaterów, który w tej publikacji występuje.


Ubieranka Neytiri

Ocena gry

Jedna z postać z filmu o Avatarze została Wam zaprezentowana i to właśnie Wy będziecie mogli ją ubrać w ciekawe stroje. Nie będą one takie zwykłe jak w klasycznych ubierankach. Jeżeli już postać ubierzecie, kliknijcie na przycisk strzałki aby poznać co dalej na Was czeka.Avatar - szukaj cyferek

Ocena gry

Obrazek ten przedstawia nam jedną ze scen z filmu Avatar. Zostały na tym obrazku ukryte różnego rodzaju cyferki, które Zerkaj od czasu do czasu na upływający czas. Kilkanaście plansz czeka już na Ciebie. Wykorzystaj do szukania myszki.


Avatar - Trials of Serpent\'s Pass

Ocena gry

Jeżeli tylko lubicie Avatara to kolejna gra z tej serii wylądował na naszym serwisie gdzie mamy możliwość wspaniałej zabawy Graj strzałkami oraz 1,2,3. Przed rozgrywką zerknij do instrukcji która znajduje się w tej grze.


Avatar Fire Nation Barge Barrage

Ocena gry

Kolejna gra która jest związana z Avatarem. Tym razem szczegółowa instrukcja znajduje się w samej grze gdzie będziemy miedzy innymi pływać statkiem. Sterujemy nim strzałkami, oprócz tego używamy: A i S oraz Spacja.


Avatar Legenda Aanga Arena przygoda online

Ocena gry

Przed Toba kolejna niesamowita przygoda rozgrywająca się w konwencji avatar. Stań do niej, odkryj kolejne niebezpieczeństwa, staw im czoło i udowodnij wszystkim, że jesteś niepokonany!


Avatar Legenda Aanga gra online

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem będzie wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia. Nie jest to łatwe zadanie, m.in. dlatego, że masz na to okresloną ilość czasu. Poruszasz się strzałkami, klawiszami Z, X i Spacją. Powodzenia!


Avatar pojedynek w piłkę na lodzie

Ocena gry

Przed Tobą ciekawy i niebanalny pojedynek w konwencji avatar. Jego akcja będzie rozrywała się na lodzie. Będziesz musiał zagrać w piłkę i pokonać przeciwnika. Masz także możliwość zagrania ze swoim przyjacielem w dwójkę. Jedna osoba gra strzałkami oraz + i -, druga z nich natomiast może zagrać W,A,S,D oraz 1 i 2 i Spacja.


Avatar pojedynek na arenie online

Ocena gry

Na początku gry musisz zdecydować się na postać, w którą chcesz się wcielić i toczyć nią pojedynki avatar. Następnie wchodzisz na arenę i musisz dać z siebie wszystko! Poruszasz się za pomocą strzałek i spacji.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Awatar
 • Avatar Legenda Aanga gra online

  Avatar Legenda Aanga gra online

  Oglądana: 7342 ocena: 0.00

 • Avatar pojedynek na arenie online

  Avatar pojedynek na arenie online

  Oglądana: 3917 ocena: 0.00

 • Avatar Legenda Aanga Arena przygoda online

  Avatar Legenda Aanga Arena przygoda online

  Oglądana: 3060 ocena: 0.00

 • Avatar pojedynek w piłkę na lodzie

  Avatar pojedynek w piłkę na lodzie

  Oglądana: 2309 ocena: 0.00

 • Avatar - Trials of Serpent\'s Pass

  Avatar - Trials of Serpent\'s Pass

  Oglądana: 1916 ocena: 0.00

 • Avatar - szukaj cyferek

  Avatar - szukaj cyferek

  Oglądana: 1888 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie