Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Logiczne darmowe gry online Bąbelki 15 gier

Zbijanie warzyw

Ocena gry

Bąbelki na komputer dla Was. Postaraj się za pomocą myszki pozbijać wszystkie podobne warzywa które znajdują się na planszy. Jeżeli jakieś warzywo świeci bardzie to musisz je szybko zbić ponieważ ma ono więcej pkt.


Cyrkowe puzzle

Ocena gry

Za pomocą myszki zbijaj miśki w układance. Każdy zbity misiek spada do nadjeżdżającego wagonu punktowego. Postaraj się uzbierać jak najwięcej punktów aby przejść do następnego punktu


Latające bani

Ocena gry

W tej grze będziemy latać po wierzy i zbierać owoce. Postacie którymi będziemy latać muszą dotrzeć jak najwyżej. Pomogą nam w tym strzałki którymi będziemy kontrolować ruch.


Spadające kulki i kuleczki blast

Ocena gry

Spadające bąbelki do grania. 25 wspaniałych plansz na Ciebie czeka jeżeli zdecydujesz się zagrać w tą niezwykle prostą ale wciągającą na długie godziny gierkę online. Zadaniem naszym jest usuwanie jednakowych kulek przy pomocy myszki.Bubble Sofia the First

Ocena gry

Kolejna taka gierka w strzelanie z łuku do spadających kulek czeka już na Was na grajnik.pl. Zobacz ile plansz mamy przygotowanych dla Ciebie. Pamiętaj aby strzelać do płytek tego samego koloru. Minimum dwie takie same obiekty obok siebie dają Ci gwarancję punktów i awansu do kolejnych gierek. Gramy myszką.


Gra z bąbelkami

Ocena gry

Kolejna gra dodana przez nas w tej kategorii w której będziecie mieli możliwość strzelania z małego działka do bąbelków różnego koloru. Do gierki używamy myszki którą się poruszamy i z której strzelamy.


Kolorowe bąbelki

Ocena gry

Kolejna gra z serii z bąbelkami w roli głównej gdzie będziemy zajmowali się strzelaniem kulkami do kolorowych bąbelków. Zniszcz je wszystkie zanim ten wąż z kulkami dotrze do środka planszy, posługujemy się myszką.


Pryskające bąbelki

Ocena gry

Ciekawa i prosta gra znikające bąbelki z serii zuma dla wszystkich graczy strony grajnik.pl Będziemy mieli do dyspozycji postać z której to będziemy strzelali kulkami do innych kulek tak aby obok siebie znalazły się minimum trzy kulki tego samego koloru.


Tarcza z serduszkami

Ocena gry

Nietypowa gra, na pewno spodoba się każdemu, kto lubi miłosny klimat gierek. Sterujesz tu sercami, a Twoim zadaniem jest doprowadzenie do tego, aby wszystkie serduszka jednego koloru były po odpowiedniej stronie planszy, a drugiego koloru po innej stronie. Używaj myszki, przesuwając nią tworzysz wolną przestrzeń dla serduszek przez którą mogą przedostać się na drugie pole. Zobacz, czy potrafisz wykonać to zadanie.


Bąbelki ze stworkami

Ocena gry

W grze musisz strzelać malutkimi bąbelkami tak, aby odbijały się od znajdujących się w bańkach stworków. Jeśli uderzysz bąbelek dwukrotnie, straci różowy kolor. Postaraj się przejść jak najwięcej poziomów gry!


Żaby Buble shooter

Ocena gry

W tej grze w strzelaniu bąbelkami pomagają Ci żaby. Postaraj się wycelować tak, aby babelki o tej samej barwie znalazły się obok siebie. Kolejna wariacja na temat gry Buble shooter. Baw się dobrze!


Gra Bąbelkowe kule

Ocena gry

Zaznacz trzy lub więcej identyczne bąbelkowe kule tak, aby usunąć je z tablicy. Powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Bąbelki
 • Gra Bąbelkowe kule

  Gra Bąbelkowe kule

  Oglądana: 5172 ocena: 0.00

 • Gra Wirujące bąbelki

  Gra Wirujące bąbelki

  Oglądana: 3397 ocena: 0.00

 • Bubble Sofia the First

  Bubble Sofia the First

  Oglądana: 2698 ocena: 0.00

 • Spadające kulki i kuleczki blast

  Spadające kulki i kuleczki blast

  Oglądana: 2340 ocena: 0.00

 • Zbijanie warzyw

  Zbijanie warzyw

  Oglądana: 2123 ocena: 0.00

 • Gra Wodne kulki

  Gra Wodne kulki

  Oglądana: 1861 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie