Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Bajki 211 gier

Stacyjkowo szukanie numerów

Ocena gry

Znajdziemy w grze postacie z bajki, na obrazku z pomocą lupy będziemy poszukiwali numerów, które widnieją na pasku na dole w grze. Czekają na Ciebie lokomotywy: Wilson, Koko, Bruno, Stary Pit, Hektor, Olga, Frostini, Emilia, Cezary, Mtambo, Super Ciuchcia.


Psi patrol zabawy dla dzieci

Ocena gry

Kolejna część tej gierki gdzie wspaniali bohaterowie będą ratować świat. Zapoznaj się z jej instrukcją i ruszaj do grania. Wszelkie informację czekają na Was w grze online.


Gra Pocoyo dla dzieci

Ocena gry

W tej grze będziemy układali puzzle z bohaterami tej bajki dla wszystkich dzieci. Jest to hiszpański serial animowany, który w Polsce możemy oglądać na kanale TVP1. Opowiada on losy piątki przyjaciół którzy przemierzają świat i przeżywają wspaniałe i fantastyczne przygody. Postacie to Pocoyo, Pato, Elly, Loula , Śpiący Ptak, Whale, Fred the Octopus oraz Baby Bird.


Fifi niezapominajka dla dzieci

Ocena gry

W tej grze zagramy razem z Fifi będziemy klikać na kwiatki przy pomocy myszki. Zdobywaj punkty i baw się dobrze. Serial ten przeznaczony jest dla przedszkolaków. Stworzony został przez Keith Chapman. Fifi Niezapominajka i jej przyjaciele Prymulka, Fiołeczka i Trzmielik wraz ze swoimi przyjaciółmi przeżywają wiele ciekawych przygód. Osa Żądełko wraz z Dobroduszny Ślimaczek próbują im uprzykrzyć ten wspaniały czas.Układanka Charlie i Lola

Ocena gry

Dla wszystkich dzieci gierka w której będziemy przesuwać i ustawiać elementy aby ułożyły się w jedną całość. Zobacz czy to potrafisz i ile czasu Ci to zajmie.


Skakaj z Calimero Pogo

Ocena gry

Skaczemy z naszym głównym bohaterem i zbieramy gwiazdki jakie pojawiają nam się w grze. Do pokonania mamy kilka poziomów w każdym z nich sterujemy myszką.


Gra pamięciowa Calimero dla dzieci

Ocena gry

W tej grze pamięciowej będziemy odkrywali różnego rodzaju karty. Nalzęy odszukać dwie takie same karty. WTedy zawodnik gierki otrzymujemy punkty.


Angelo Rządzi puzzle online

Ocena gry

Postacie z kreskówki: Angelo Ludwik, Laurenty \"Laurek\" Wawrzyn, Lola, Pani Ludwik, Miałkot, Pan Ludwik, Peter Ludwik, Elena Ludwik, Pan Owen Cal, Panna Patty, Trener Czonka, Ślamazara i inni mniej znani. Do poukładania z naszą postacią z bajki będziemy mieli puzzle. Klikamy na nie myszką i dopasowujemy określony element do kolejnego aby utworzyć całość. Zobacz jak będą wyglądały ułożone przez Ciebie puzzle.


Ubieranki Merida Waleczna

Ocena gry

Nasza księżniczka która dzielnie posługuje się łukiem czeka na jakąś dziewczynę aby pomogła jej się ubrać. Ma przepiękne suknie które na pewno się Wam spodobają. Oprócz tego cała masa wspaniałych dodatków.


Megamocny szukanie cyfer

Ocena gry

Po załadowaniu tej gierki pojawi nam się obrazek gdzie musimy szukać ukrytych cyferek na obrazku. Odszukaj je wszystkie.


Megamocni Pinball dla dzieci

Ocena gry

Jeżeli lubisz różnego rodzaju flipery to ten powinien Ci się spodobać. Będziemy grali fliperem wzorowanym na Megamind. Klikamy klawiszami wskazanymi nam w grze.


Ubieranki megamocny

Ocena gry

Postacie jakie występują w tym filmie animowanym to: Metro Man, Megamocny, Roxanne, Titan, Minion, Ojciec Megamocnego, Bernard oraz Matka Megamocnego. Tym razem w grze mamy kilka ubrań w które będziemy starali się ubrać naszego głównego bohatera. Wybierz to co Ci się podoba i go ubierz.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1017 18 następna »

Popularne gry

 • Bajki
 • Świnak Peppa dla dzieci

  Świnak Peppa dla dzieci

  Oglądana: 120389 ocena: 5.00

 • Psi patrol zabawy dla dzieci

  Psi patrol zabawy dla dzieci

  Oglądana: 20438 ocena: 0.00

 • Wyładunek z Tomkiem

  Wyładunek z Tomkiem

  Oglądana: 14666 ocena: 0.00

 • Alvin i harmonijka ustna

  Alvin i harmonijka ustna

  Oglądana: 14271 ocena: 8.00

 • Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

  Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

  Oglądana: 11377 ocena: 5.00

 • Alvin Szymon i Teodor

  Alvin Szymon i Teodor

  Oglądana: 9184 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie