Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Bajki 211 gier

Gra Mambo Lula i Piraci

Ocena gry

W grze musimy odszukać dwie identyczne karty z postaciami z tego filmu Disneya. Trochę o samym filmie. Szympans Mabo patroluje wyspę karaibską. Rządzi na niej prezydent Małpiozo. Kocha sięon w Luli, która jednak tego nie zauważa. Na plaży buduje się kasyno którym, zarządza Carlo jednak chce on podstępnie zawładnąć wyspą i wykorzystać Lule. Zachęcamy do oglądania i grania w gierki.


Uzupełnianki klopsiki i nne zjawiska pogodowe

Ocena gry

Nietypowe puzzle uzupełnianki dla najmłodszych dzieci. Mamy niekompletny obrazek który należy uzupełnić. Po bokach znajdziemy wszystkie brakujące jego fragmenty. Postaraj się poszukać je wszystkie i dopasować do obrazka tak aby tworzył on jedną całość. W każdej z plansz masz trzy życia, jeżeli uzupełnisz złym elementem wtedy odjęte zostanie Ci życie.


Jak wytresować smoka 2 dla dzieci

Ocena gry

Gra która pochodzi z tego filmu dla dziewczyn i chłopców. Postać zna zdjęciu widzimy na smoku, na obrazku szukamy ukrytych małych smoków. Do poszukiwania potrzebujemy myszki, pomocna nam będzie lupa która powiększa dany fragment obrazka.


hotel transylwania

Ocena gry

W tej grze mamy dwa obrazki z tego animowanego filmu dla dzieci. Gdy na nie zerkniemy wydaje nam się, że są one identyczne jednak jest kilka różnic pomiędzy nimi to właśnie te różnice musimy odszukać i wskazać je myszką.Happy Wkręt dla dzieci

Ocena gry

Przygotowaliśmy dla Was gierkę z bajki Happy Wkręt. Mamy dwa obrazki i musimy odszukać różnice które ich dzielą. Kilak różnic w każdej z plansz czeka na Was. Leci Wam także czas dlatego możecie bić rekordy kto w krótszym czasie pokonał daną planszę.


Gnomeo i Julia szukanie przedmiotów dla dzieci

Ocena gry

Mamy scenę z bajki gdzie na obrazku zostały ukryte różnego rodzaju obiekty. Musimy je odszukać i wskazać myszką. Obiekty których szukamy znajdują się na dolnym pasku pod naszą gierką. Kilka plansz przed Wami, zdobądź jak najlepszy czas.


Artur ratuje gwiazdkę dla dzieci

Ocena gry

W tej grze z Arturem w roli głównej będziemy musieli odszukać cyferki które zostały ukryte na obrazku. Postaraj się je odszukać w jak najkrótszym czasie. Zobacz czy uda Ci się pokonać kilka różnego rodzaju plansz w grze.


Puzzle Aniołki i Spółka

Ocena gry

Do układania czekają na Was puzzle w wersji online gdzie znajdziemy postacie z bajki Disneya skierowane w szczególności dla dziewczyn. Puzzle są rozsypane postaraj się przesuwać je i ustawiać w odpowiedni sposób aby ułożyć z nich jedną całość.


Akwalans Fish Hooks

Ocena gry

Mamy dla Was gierkę która właśnie pochodzi z tej bajki dla wszystkich dzieci. Serial animowany Akwalans został stworzony przez Noah\'a Z. Jones. Opowaida ona o losach Milo oraz jego przyjaciela Oscara i złotej rybki która ma na imię Bea. Chodzą oni do szkoły Freshwater High. Zachęcamy do zapoznania się z przygodami bohaterów z bajki dla dzieci.


Dzwoneczek

Ocena gry

Tym razem będziemy mieć przyjemność pograć z bohaterką bajki Dzwoneczkiem. Na początku będziemy zbierać potrzebna przedmioty. Zagraj by zobaczyć co Cię jeszcze czeka.


Złotowłosa i trzy misie

Ocena gry

Ciekawa ubieranka z bajki dla dzieci jaką jest ta dziewczynka. Tym razem będziey zajmowali się ubieraniem naszej postaci. Używaj do tego myszki


Acme Rocket Factory

Ocena gry

Zagraj razem ze strusiem pędziwiatrem z bajki zwariowane melodie oraz kojotem do wyboru. Na początku czeka na Was praca w fabryce w której posługujemy się przy pomocy myszki, tam też czeka ciekawa instrukcja dla gracza.


Popularne gry

 • Bajki
 • Świnak Peppa dla dzieci

  Świnak Peppa dla dzieci

  Oglądana: 120264 ocena: 5.00

 • Psi patrol zabawy dla dzieci

  Psi patrol zabawy dla dzieci

  Oglądana: 20353 ocena: 0.00

 • Wyładunek z Tomkiem

  Wyładunek z Tomkiem

  Oglądana: 14646 ocena: 0.00

 • Alvin i harmonijka ustna

  Alvin i harmonijka ustna

  Oglądana: 14241 ocena: 8.00

 • Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

  Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

  Oglądana: 11343 ocena: 5.00

 • Alvin Szymon i Teodor

  Alvin Szymon i Teodor

  Oglądana: 9166 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie