Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Bajki 211 gier

Wile E. Rocket Ride

Ocena gry

Kolejna z tej serii gra looney tunes w której kojot chce za wszelką cenę dorwać strusia. Zobacz cz tym razem mu się to uda. Postaraj mu się w tym pomóc. Poruszamy się na specjalnie skonstruowanej rakiecie.


Puzzlomania Asterix i Oberix

Ocena gry

Ta scena to urywak z bajki o Asterixie i Oberixie. Nasze zadanie będzie polegało na ułożeniu takiej samem układanki z elementów znajdujących się obok. Gramy myszką. Do dzieła!


Asteriks i Obeliks

Ocena gry

Ta gra to prawdziwa układanka w której musimy ułożyć scenę z bajki Asteriks i Obeliks. Przenosimy elementy myszką na odpowiednie miejsce. Musisz się skupić by się nie pomylić.


Piękna księżniczka

Ocena gry

Ta księżniczka jest naprawdę ładna lecz czegoś jej brakuje. Jak już zauważysz że brakuje jej koloru to możesz ją pokolorować. Musi ona wyglądać bardzo ładnie.Malowniczy kopciuszek

Ocena gry

Ten kopciuszek tym razem nie stracił pantofelka lecz kolory. Nasze zadanie będzie polegało na kolorowaniu ilustracji. Mamy do wyboru wiele kolorów.


Pokoloruj dzwoneczka

Ocena gry

Nasze zadanie będzie polegało na kolorowaniu dzwoneczka. Obrazek jest bardzo ładny więc Ty musisz go teraz upiększyć. Do dzieła! Graj używając myszki.


Śpiąca królewna

Ocena gry

Tym razem będziemy mieć możliwość kolorowania postaci z bajki jaką jest śpiąca królewna. Postarajmy się to zrobić bardzo ładnie. Mamy do wyboru wiele kolorów.


Ubieranki Elsa Kraina Lodu

Ocena gry

Czeka na nas kompleksowa metamorfoza w tej ubierance online. Na samym początku wykonujemy dla dziewczyny pełny makijaż. Gdzie będziemy także zmieniać dla niej uczesanie. Kolejny etap to stylizowanie naszej gwiazdy.


Elsa z bajki bierze prysznic

Ocena gry

Jest to kolejna fajna gierka gdzie główna z postaci bierze prysznic. Wiele ciekawych i interesujących niespodzianek przygotował dla Was twórca tej ciekawej gierki online, która jest dla Was całkowicie darmowa.


Ubieranka Violetty Disneya

Ocena gry

Ciekawa gierka w której będziemy ubierali tą dziewczynę od Disneya. Tym razem będziemy zajmowali się przebieraniem postaci i wybieraniem dla niej różnego rodzaju sukienek. Zobacz sam czy Ci się spodoba.


Gra koszenie trawy online

Ocena gry

Bardzo fajna gierka gdzie przy pomocy traktora kosiarki będziemy zajmowali się koszeniem trawy. Za sterami tego traktorka siedzi nie kto inny jak sam Scooby Doo. Musimy ją jednak kosić w odpowiedni sposób podany w danej planszy. Aby ją kosić przytrzymujemy przez odpowiedni czas klawisz Spacji.


Nemo szuka pożywienia

Ocena gry

Pływamy rybką z bajki w grze i łapiemy znajdujące się pod wodą pożywienie. Uważamy na większe ryby, które mogą nas zjeść. Naszym kapitanem Nemo manewrujemy z wykorzystaniem strzałek. Dopłyń do samego końca danej planszy.


Popularne gry

 • Bajki
 • Świnak Peppa dla dzieci

  Świnak Peppa dla dzieci

  Oglądana: 117383 ocena: 5.00

 • Psi patrol zabawy dla dzieci

  Psi patrol zabawy dla dzieci

  Oglądana: 18400 ocena: 0.00

 • Wyładunek z Tomkiem

  Wyładunek z Tomkiem

  Oglądana: 14366 ocena: 0.00

 • Alvin i harmonijka ustna

  Alvin i harmonijka ustna

  Oglądana: 13819 ocena: 8.00

 • Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

  Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

  Oglądana: 11009 ocena: 5.00

 • Alvin Szymon i Teodor

  Alvin Szymon i Teodor

  Oglądana: 8900 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie