Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Bajki 211 gier

Puzzle ze Smerfami online

Ocena gry

Kolejne puzzle jakie trafiły do tego działu gdzie będziemy mieli możliwość ich układania. Mamy dla Was kilka wersji do wyboru, łatwą, średnią oraz trudną im trudniejsza wersja tym większą ilość puzzli musimy ułożyć.


Zgadywanka z bajki

Ocena gry

Czeka na Was zgadywanka z bajki JimJam, którą emituje a chodzi o oczywiście o parowóz Tomek i jego przyjaciół. Do wyboru mamy trzy tryby trudności, pod kartami znajdują się lokomotywy, musimy odgadnąć dwie takie same.


Wyładunek z Tomkiem

Ocena gry

Przenosimy się do portu gdzie będziemy pracować na dużym dźwigu i zajmować się wyładowaniem towarów. Mamy 2 tryby gry, pierwszy łatwy ( tryb slow) orz szybszy ( tryb fast ) dla pierwszych graczy polecamy tryb slow.


Ubieranka Grovera z bajki

Ocena gry

Kolejne postać z bajki jaką będziemy ubierać. Wybieramy się do jego pokoju gdyż niedawno wstał i to właśnie tam szukamy ubrań w jakie postać tą możemy ubrać. Będą przeróżne śmieszne i poważne ciuchy do wybrania dla niego.Gra z krasnalami online

Ocena gry

W tej grze krasnala niemal ze wszystkich stron na przeróżne sposoby będą nas atakować. My musimy się oczywiście bronić i odeprzeć ten atak. Wykorzystaj do tego broń i strzelaj do nich, gdy Ci się skończą naboje kliknij Spacje aby je przeładować.


Ciasto dla Shreka

Ocena gry

W tej grze będziemy piec ciasto razem ze Shrekiem. Musimy to robić zgodnie z instrukcją. Gramy myszką. Pamiętaj aby zrobić to starannie by ciasto było smaczne.


Alvin Szymon i Teodor

Ocena gry

Te trzy postacie z bajki już na Was czekają. Znajdują się na planszy na której znajdują się także inne przedmioty, to właśnie tych przedmiotów, które są na pasku musimy odszukać z pomocą myszki. Gdy je znajdziemy klikamy na nie myszką.


Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

Ocena gry

Mamy dwa obrazki z postaciami z tej bajki na których znajdziemy wesołe wiewiórki. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że są identyczne, jednak gdy się im dokładniej przyjrzymy zobaczymy ile jest pomiędzy nimi różnic.


Alvin i harmonijka ustna

Ocena gry

Razem z naszą postacią będziemy uczyć się grać na harmonijce ustnej. Włączcie gierkę i zobaczcie na czym taka nauka polega i czy jest trudna. Mamy do wyboru trzy poziomy gry w zależności od stopnia zaawansowania.


Diabełek Taz na wyspie

Ocena gry

Przenieś się na wyspę tropikalną którą będziecie musieli roznieść w strzępy i pozbierać znajdujące się na niej jedzenie. Zobacz czy to łatwe steruj strzałkami oraz Spacją.


Lataj z Tazem

Ocena gry

Przeniesiemy się do dżungli gdzie będziemy latać wraz z naszą postacią, napinaj procę z bohaterem naciskają na zmianę strzałki na boki, gdy wystrzelimy postać Spacją, sterujemy nią naciskając na zmianę strzałki w dół i w górę.


Taz na deskorolce

Ocena gry

Będziemy robić różnego rodzaju tajemnicze ewolucje na deskorolce, mamy do wybrania kilka deskorolek, każda z nich kosztuje jednak określoną liczbę pieniędzy. W gierce mamy dokładaną instrukcję jak należy grać i poznamy w ten sposób jej zasady.


Popularne gry

 • Bajki
 • Świnak Peppa dla dzieci

  Świnak Peppa dla dzieci

  Oglądana: 120625 ocena: 5.00

 • Psi patrol zabawy dla dzieci

  Psi patrol zabawy dla dzieci

  Oglądana: 20606 ocena: 0.00

 • Wyładunek z Tomkiem

  Wyładunek z Tomkiem

  Oglądana: 14691 ocena: 0.00

 • Alvin i harmonijka ustna

  Alvin i harmonijka ustna

  Oglądana: 14313 ocena: 8.00

 • Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

  Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

  Oglądana: 11401 ocena: 5.00

 • Alvin Szymon i Teodor

  Alvin Szymon i Teodor

  Oglądana: 9197 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie