Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Bajki 211 gier

Diabeł Tasmański Taz i królik Bugs

Ocena gry

W sam raz dla dzieci gierka gdzie wcielamy się w postać głodomorka Taza, który będzie poruszał się po labiryncie w poszukiwaniu jedzenie. Oczywiście nie będzie to takie proste aby je zdobyć musi uważać na przeciwników jacy na niego czekają, za sterowanie postaciami odpowiadają strzałki.


Troskliwe misie

Ocena gry

Jak zobaczycie istnieją także źle troskliwe misie. Z takimi będziecie walczyć i musicie je pokonać aby wygrać w gierce. Strzelamy z pomocą myszki.


Świnak Peppa dla dzieci

Ocena gry

Gra w której będziemy poszukiwali ukrytych gwiazdek na obrazku którym znajduje się świnka peppa wraz z innymi osobami. Zobacz jak szybko uda Ci się odszukać tych gwiazdek.


Puzzle Inspektor Gadżet online

Ocena gry

Czeka już na Was Inspector Gadget którego wraz z innymi bohaterami będziemy układali na znajdujących się puzzlach. Gdy je włączymy zostają rozsypane i myszką układamy jedną część do drugiej aby ułożyć je w jedną całość.Gra Inspektor Gadżet

Ocena gry

Czeka na Was fajna gierka z Inspektorem Gadżetem, którego będziemy kolorować. Po prawej stronie znajdziemy kilka kolorów którymi to będziemy właśnie malowanki nasz obrazek z tej gierki. Poznaj postać i zobacz jak ona wygląda.


Gra z Tarzanem online

Ocena gry

Fajna gra przygodowa dla dziewczyn i chłopców w której to będziemy poruszać się po dżungli gdzie skaczemy i biegamy. Spacja i strzałki będą nam potrzebna.


Puzzle z Księgą Dżungli online

Ocena gry

Dla osób które lubią puzzle jak i też postacie z tej bajki. Mamy ciekawe puzzle do ułożenia z wykorzystaniem myszki, to właśnie nią wybieramy odpowiednie części puzzli i z nich układamy cały obrazek przedstawiający bohaterów z bajki Disneya.


Gra Księga Dżungli dla dzieci

Ocena gry

Dla wszystkich dzieci zarówno chłopców jak i też dzieci mamy wspaniałą gierkę w której wcielamy się w postać jednej z postaci tej bajki. Gdzie naszym zadaniem będzie skakanie po drzewach i pokonywanie przeszkód. Przed rozpoczęciem gierki polecamy Wam zapoznać się z instrukcją gierki.


Gra w kręgle z bajki

Ocena gry

Kolejna gierka jaka na Ciebie czeka. Zagramy jedną z dwóch postaci jedną z nich jest Tom, drugą natomiast Jerry. Po wyborze gracza, zaczynamy rozgrywkę gdzie wygrywa ta osoba, która popełni jak najmniejszą liczbę błędów.


Rakietowa gra z bajki Mulan

Ocena gry

Fajna gra z bajki Mulan w której będziemy wystrzeliwać postać z bajki ze spejclanie przygotowanej do tego rakiety, przy pomocy strzałki do tyłu napinamy procę i puszczamy zawodnika Spacją, w powietrzu mamy możliwość sterowania nim strzałkami.


Golf Disneya

Ocena gry

Pierwsza taka gierka na stronie grajnik.pl w której na jednej z planet zagramy mecz w golfa. Trzy postacie mamy do wyboru. Jedną z nich jest: Myszka Miki, Woody oraz Mulan po wybraniu jednej z nich rozpoczynamy pojedynek.


Wyścigi z bajki

Ocena gry

Będziemy się w tej grze ścigać różnego rodzaju pojazdami. Będą to pojazdy którymi kierować będą Disneya postacie. Sami wybieracie pojazd jakim będziecie się chcieli po torach ścigać. Do wyboru mamy jeden z kilku pojazdów. Używamy strzałek do jazdy i Spacji jaki Turbo.


Popularne gry

 • Bajki
 • Świnak Peppa dla dzieci

  Świnak Peppa dla dzieci

  Oglądana: 120233 ocena: 5.00

 • Psi patrol zabawy dla dzieci

  Psi patrol zabawy dla dzieci

  Oglądana: 20339 ocena: 0.00

 • Wyładunek z Tomkiem

  Wyładunek z Tomkiem

  Oglądana: 14644 ocena: 0.00

 • Alvin i harmonijka ustna

  Alvin i harmonijka ustna

  Oglądana: 14237 ocena: 8.00

 • Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

  Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

  Oglądana: 11339 ocena: 5.00

 • Alvin Szymon i Teodor

  Alvin Szymon i Teodor

  Oglądana: 9166 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie