Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Bajki 211 gier

Gra Iron Man na motorze

Ocena gry

Pierwsza tego rodzaju gra z postacią jaką jet Ironman z Lego w której to będziemy mieli do dyspozycji bardzo szybki pojazd jakim jest ścigacz. Jednak nie tak łatwo nam będzie go opanować. Dlatego należy uważać aby nie zaliczyć wywrotki postacią z Iron Man. Sterujemy strzałkami.


Układanka z syrenką Ariel

Ocena gry

Kolejna do kolekcji w tej kategorii dla dziewczyn układanka gdzie na obrazku znajdziemy zakochaną syrenkę Ariel. Po prawej stronie mamy rozsypane elementy układanki z których to to ułożenia będziemy mieli cały obrazek.


Puzzle Arielka

Ocena gry

Syrenka Arielka Disneya czeka na nas do ułożenia w tych puzzlach. Mamy do wyboru kilka opcji jeżeli chodzi o stopień trudności. Czym poziom trudniejszy tym więcej puzzli do układania na nasz czeka. Aby je rozsypać kliknij na dole po prawej stronie na ikonę o nazwie: Shuffle.


Princess Ariel Hexagon Puzzle

Ocena gry

Tym razem są to nietypowe puzzle do układania na których obrazku spotkamy główną postać jaką jest syrenka Ariel. Klikamy na Play, a następnie na strzałkę u góry aby pojawiały nam się kolejne puzzle do układania tego obrazka.Gra syrenka Ariel online

Ocena gry

Na syrenkę Ariel w tej grze czeka przyjemne wyzwanie, jednak nie będzie one zbyt łatwe. Będziemy zajmować się zbieraniem ostryg. Jednak musimy uważać na największa z nich, która może nas pokonać. Chodzimy i je zbieramy strzałkami, mamy obok pola wiernych kibiców.


Puzzle Ariel

Ocena gry

Proste puzzle dla wszystkich zarówno dziewczyn jak i też chłopców. Na obrazku do układania mamy oczywiście syrenkę Ariel. Klikaj myszką na czerwony przycisk dzięki któremu pokażą nam się puzzle do ułożenia.


Gra Ariel dla dziewczyn

Ocena gry

będziemy w tej grze zajmować się tańcem w szczególności baletem. Na początku polecamy abyście zapoznali się ze szczegółową instrukcją w grze, a następnie zaczęli tą gierkę. Gramy myszką. Na pewno czeka na Ciebie wspaniała zabawa.


Ubieranka Ariel

Ocena gry

Bardzo prosta przebieranka z syrenką Ariel dla dziewczynek oraz wszystkich dzieci dostępna na stronie grajnik.pl. Macie możliwość ubrania tej syrenki wedle własnych niepowtarzalnych upodobań. Zobacz i przekonaj się samemu.


Gra Arielka dla dzieci

Ocena gry

Prosta gra gdzie główną postacią w tej grze jest syrenka Arielka, będziemy zajmowali się dekorowaniem w gierce. Mamy wiele różnych przedmiotów, które będą nam służyły do dekorowania. Układaj je w dowolnym wybranym przez Ciebie miejsce na planszy przy pomocy myszki.


Gra Kopciuszek dla dziewczyn

Ocena gry

Kolejna fajna gra Kopciuszek dla dziewczyn online. Mamy możliwość ubrania tej dziewczynki. Na początku wybieramy dla niej uczesanie jak i też dodatki takie jak kolczyki. Oczywiście bardzo dużo przeróżnych ubrań do wyboru jest.


Różnice z Kopciuszkiem

Ocena gry

Mamy dwa obrazki skojarzenia w tej grze. Na obrazku widzimy między innymi Kopciuszka. Będziemy mieli za zadanie jakim będzie odszukanie różnic, które dzielą te dwa obrazki. Będzie ich minimum 6, szukamy ich przy pomocy myszki komputerowej.


Gra ubieranki Kopciuszek

Ocena gry

Kompleksowa ubieranka z Kopciuszkiem dla dziewczyn. W tej grze nie tylko będziemy zajmowali się w ubierance ubieraniem postaci ale również będziemy wykonywać dla tej dziewczyny kompleksowy makijaż. Używamy do gry wyłącznie myszki.


Popularne gry

 • Bajki
 • Świnak Peppa dla dzieci

  Świnak Peppa dla dzieci

  Oglądana: 120494 ocena: 5.00

 • Psi patrol zabawy dla dzieci

  Psi patrol zabawy dla dzieci

  Oglądana: 20488 ocena: 0.00

 • Wyładunek z Tomkiem

  Wyładunek z Tomkiem

  Oglądana: 14669 ocena: 0.00

 • Alvin i harmonijka ustna

  Alvin i harmonijka ustna

  Oglądana: 14282 ocena: 8.00

 • Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

  Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

  Oglądana: 11384 ocena: 5.00

 • Alvin Szymon i Teodor

  Alvin Szymon i Teodor

  Oglądana: 9185 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie