Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Bajki 211 gier

Kopciuszek na balu

Ocena gry

W tej grze Kopciuszek wybiera się na bal. Jednak na początku jej ubiór nie pozwala wybrać się jej na bal. W tym celu będziemy musieli odmienić jej wygląd. Dokonamy tego przy pomocy myszki komputerowej.


Make Up Kopciuszek

Ocena gry

Kopciuszek wybiera się na bal jednak nie mam on kompletnie pojęcie jak się ubrać ponieważ jest to pierwsze Kopciuszka wyjście na taką imprezę. Postaraj się mu w tym pomóc i zrobić jakieś makijaż oraz dobrze ubrać postać tej dziewczyny.


Kolorowanka Kopciuszek

Ocena gry

Pierwsza taka kolorowanka na naszym serwisie grajnik.pl Do pokolorowania będziemy mieli scenę przedstawiającą Kopciuszka, którzy przymierza pantofelka w obecności swojej macochy. Zachęcamy Was do malowania obrazka dla dzieci.


Puzzle z Kopciuszkiem

Ocena gry

Mamy dla Was kolejne z tej serii dość proste puzzle z Kopciuszkiem w roli głównej. Naszym zadaniem będzie ułożenie tych puzzli. Klikamy na czerwony przycisk myszką w ten sposób aby pojawiały nam się kolejne puzzle do ułożenia.Ucieczka Kopciuszka

Ocena gry

Powoli bal dobiega końca i Kopciuszek musi jak zapewne wiecie wrócić do domu przed godziną 12. Zostało mu już niezbyt wiele czasu w którym musi zdążyć karetą dotrzeć do domu. Właśnie tym powozem będziemy używając strzałek kierować.


Puzzle Kopciuszek

Ocena gry

Na tym obrazku znajdziemy puzzle z Kopciuszkiem którego z rozsypanych elementów będziemy musieli ułożyć. W tym celu wykorzystujemy myszkę którą układamy elementy. Przy pomocy czerwonego przyciska wykładamy kolejne puzzle do ułożenia.


Gra z Kopciuszkiem online

Ocena gry

Prosta i fajna gra z Kopciuszkiem w roli głównej. Chce on za wszelką cenę wyjść na bal jednak macocha nie chce jej pozwolić. Dlatego też będziemy musieli posprzątać pomieszczenia i klikać na przedmioty, który będziemy naprawdę potrzebowali. Używamy w tym celu myszkę.


Gra ubieranka Total Drama

Ocena gry

Dla dziewczyn ubieranka z serii Totalna Porażka. Jedną z postaci z gry będziemy musieli ubrać. Aby tego dokonać należy przy pomocy myszki przeciągać ubrania na ubieraną przez nas postać. Trochę ubrań w grze zostało dodanych do Waszej dyspozycji.


Gra totalna porażka zemsta wyspy

Ocena gry

Czeka na Was fajne widowisko w którym to będziemy mieli możliwość ścigania się na totalna porażka zemsta wyspy. W tej grze będziemy omijać przeszkody i zbierać spotkane po drodze przeróżne bonusy. Sterujemy strzałkami.


Gra Totalna Porażka w trasie

Ocena gry

Zobacz co tym razem w tej kategorii zostało dla Ciebie przygotowane. Tutaj z pewnością nie będziesz się nudzić. Tym razem wcielamy się w krokodyla, którego zdaniem będzie ścigania w kanałach łodzi. Jeżeli zanurkujemy będziemy pływać szybciej, jednak łatwo pod wodą natrafić na różne przeszkody. Używamy strzałek oraz Spacji.


Gra Wyspa Totalnej Porażki

Ocena gry

Fajna darmowa gra wyspa totalnej porażki online jest już dostępna dla każdego z graczy. W tej grze skaczemy z samolotu. Nie będzie to jednak taki zwykły skok o czym przekonacie się w tej grze. Na pewno czeka na każdego z Was wspaniała zabawa.


Gra Totalna Porażka

Ocena gry

fajna darmowa gra totalna porażka w wersji online dla Was dostępna na stronie grajnik.pl. Dokładana instrukcja znajduje się dla Was w tej grze. Zachęcamy Was aby się z nią zapoznać. W grze posługujemy się myszką.


Popularne gry

 • Bajki
 • Świnak Peppa dla dzieci

  Świnak Peppa dla dzieci

  Oglądana: 120233 ocena: 5.00

 • Psi patrol zabawy dla dzieci

  Psi patrol zabawy dla dzieci

  Oglądana: 20339 ocena: 0.00

 • Wyładunek z Tomkiem

  Wyładunek z Tomkiem

  Oglądana: 14644 ocena: 0.00

 • Alvin i harmonijka ustna

  Alvin i harmonijka ustna

  Oglądana: 14237 ocena: 8.00

 • Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

  Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

  Oglądana: 11339 ocena: 5.00

 • Alvin Szymon i Teodor

  Alvin Szymon i Teodor

  Oglądana: 9166 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie