Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Bajki 211 gier

Toy Invaders

Ocena gry

Będziemy tutaj mieli możliwość walczyć z inwazją kosmitów. Oczywiście do walki został wystawiony Buzzy, który mamy nadzieję, że da sobie z nimi radę. Ma specjalne strzały do strzelania oraz bonusy, jakie zobaczycie w grze. Sterowanie odbywa się myszką oraz Spacja.


Szukanie przedmiotów z Toy Story

Ocena gry

Kolejna gra z TOy Story w której tym razem będziemy musieli odszukać przedmioty znajdujące się na tym obrazku. Nie tak łatwo je odszukać. Niektóre dość dobrze są ukryte, musimy je wskazać przy pomocy myszki.


Marbleous Missions

Ocena gry

Kolejna gra w tym dziale, tym razem jest to gra przygodowa od Disneya. Wybieramy jedną z dwóch postaci jakimi mamy możliwość zagrania w grze. Jest to chłopak albo dziewczyna. Gramy strzałkami oraz Spacją. Miłej zabawy życzymy podczas grania.


Gra Toy Story 3 online

Ocena gry

Jest to gra z trzeciej cześci bajki Disneya z Toy Story 3. Tym razem wcielimy się w rolę Woodiego, który będzie chciał za wszelką cenę dostać się do księżniczki. Do tego ma lasso dzięki któremu może się rozhuśtać. Sterowanie w grze to Spacja i strzałki.Układanka z Toy Story

Ocena gry

Już na starcie mamy do wybrania jeden z języków w grze. Oczywiście jest dostępny język polski, który Wam tutaj polecamy. Po prawej stronie mamy rozsypane elementy z których właśnie ten obrazek z postaciami z tej bajki Disneya będziemy układać.


Toy Story kręgle

Ocena gry

Przeniesiemy się do kręgielni gdzie będziemy mogli zmierzyć się w mini zawodach w kręgle. Do wyboru mamy jedną z kilku postaci jakimi w tej grze są: Woody, Buzz, Rex oraz Hamm. W grze po wybraniu zawodnika wybieramy moc oraz to gdzie chcemy uderzyć kulą do kręgli.


Gra Buzz Astral Lightyear

Ocena gry

Znajdziemy w tej grze postać z bajki Toy Story 3 przeznaczoną dla dzieci oraz chłopców. W szczególności chcieliśmy Wam ją polecić. Zadaniem naszym będzie latanie aby przedostać się do drugiej części pokoju. Wykorzystywać będziemy mogli różne przedmioty, takie jak piłki od której mamy możliwość się odbić.


Gra Woody z Toy Story

Ocena gry

Ubierz tego kowboja, który pochodzi właśnie z tej bajki. Jest to bardzo prosta ubieranka z którą dadzą sobie radę nawet najmłodsi gracze, którzy odwiedzają naszą stronę z gierkami online. Ubieramy postacie przy pomocy myszki.


Gra puzzle Toy Story online

Ocena gry

Do ułożenia dla dzieci jak i też wszystkich innych ggraczy mamy ciekawe puzzle z postaciami z Toy Story. Jeżeli podoba Wam się ta bajka to mamy nadzieję, że puzzle dostępne na stronie grajnik.pl przypadną Wam do gustu i z chęcią w nie zagracie.


Gra Toy Story dla dzieci

Ocena gry

Zachęcamy wszystkie dzieci do zagrania w gierkę z Toy Story która jest przeznaczona dla dzieci jaki też dla chłopców. Poruszamy się samochodzikiem po drodze na której zbieramy bonusy i omijamy między innymi inne samochody jak i też przeszkody jakimi są między innymi plany ropy na drodze. Sterowanie odobywa się myszką.


Sara i Tiramisu

Ocena gry

Kolejne danie przeznaczone do pieczenia dla dziewczyn. Tym razem będziemy wykonywali placek jaki nazywa się Tiramisu. W grze dowiesz się z jakich produktów się go przygotowuje i w jakiej kolejności będziemy je dodawali.


Gra Spa Sara online

Ocena gry

Darmowa gra Sara dla dziewczyn w Spa to właśnie tam będziemy pracowali. Jest to fajna gra gdzie zarządzamy całym salonem i będziemy przyjmować klientów, którzy do niego przychodzą. Za zarobione pieniądze mamy możliwość dokupienia różnych przedmiotów do naszego SPA. Dokładania instrukcja znajduje się w grze. Czeka na Was wiele ciekawych opcji do wyboru.


Popularne gry

 • Bajki
 • Świnak Peppa dla dzieci

  Świnak Peppa dla dzieci

  Oglądana: 117716 ocena: 5.00

 • Psi patrol zabawy dla dzieci

  Psi patrol zabawy dla dzieci

  Oglądana: 18611 ocena: 0.00

 • Wyładunek z Tomkiem

  Wyładunek z Tomkiem

  Oglądana: 14400 ocena: 0.00

 • Alvin i harmonijka ustna

  Alvin i harmonijka ustna

  Oglądana: 13863 ocena: 8.00

 • Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

  Gra Alvin i Wiewiórki dla dzieci

  Oglądana: 11049 ocena: 5.00

 • Alvin Szymon i Teodor

  Alvin Szymon i Teodor

  Oglądana: 8926 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie