Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Latanie darmowe gry online Baloniki 12 gier

Popołudniowy lot

Ocena gry

Zobacz jaka fajna przygoda czeka na Ciebie w tej grze. Będziesz sterował pieskiem który skacze po latających balonach. Bądź szybki i zdobywaj jak najwięcej punktów.


Panfu baloniki

Ocena gry

Jest to gra Panfu dla dzieci jak i też dziewczyn gdzie będziemy z postacią znaną wszystkich strzelać do baloników. Wykonujemy to z pomocą lotek, które będą przebijać baloniki. W każdej z plansz musimy przebić ich określoną ilość.


Kolorowe baloniki

Ocena gry

Dość ciekawa gra w której mamy kilkanaście różnego rodzaju plansz do pokonania o różnych stopniach trudności. Wybór należy do Was. Sprawdź się i zobacz jak daleko uda Ci się dojść. Klikamy myszką na baloniki tego samego koloru jeżeli obok siebie znajdziemy minimum trzy tego samego koloru balony.


Skakanie po balonikach

Ocena gry

Dość prosta gra która z pewnością powinna przypaść do gustu wszystkim dzieciom. Będziemy zajmować się skakanie po różnego rodzaju balonach. Do tej gierki potrzebujemy tylko spacji przy pomocy której oddajemy skoki. Im dłużej trzymamy przycisk spacji tym dłuższe i wyższe skoki oddajemy.Balonowe szaleństwo z Holly

Ocena gry

Holly uwielbia szalone przygody. Tym razem postanowiła zagrać w wodne szaleństwo balonami. Pomóż jej wyrzucić jak najwięcej wodnych balonów w określonym czasie!


Przygoda wiewiórki podczas lotu balonem

Ocena gry

Ta wiewiórka lubi latać balonem. Oprócz tego uwielbia też żołędzie. Twoim zadaniem w tej grze jest pomoc wiewiórce w zdobyciu jak największej ilości żołędzi. Pokonujesz trasę balonem. Uważaj na rozmaite przeszkody, które spotkasz na swojej drodze, szczególnie niebezpieczne są pszczoły!


Pojedynek w latających balonach

Ocena gry

Przed Tobą niebezpieczny pojedynek z wrogami, którzy atakują cię z balonów. Nie możesz pozwolić im wygrać. Nie daj się im zaatakować, unikaj strzałów. Postaraj się być lepszy! Sterujesz za pomocą strzałek i myszy.


Strzały w latające balony

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zestrzelenie jak największej ilości latających balonów. Jesteś gotowy, aby sprawdzić swoje umiejętności w tej dziedzinie?


Latająca Myszka: w pogoni za serem

Ocena gry

Mała Myszka uwielbia ser. Tym razem wybrała się po niego balonem. Pomóż jej zebrać jak najwięcej kawałków sera. Po drodze uważaj na przeszkody!


Przygody Pingwina: Lot balonem

Ocena gry

Ten Pingwin jest niezwykle sprytny. Potrafi unosić się nad ziemią wykorzystując do tego kilka balonów. W tej grze twoim celem jest doprowadzenie pingwina do końca trasy. Musisz po drodze unikać przeszkód, które mogą spowodować, że jego balony pękną. Strzelaj w ryby, zdobywaj jak najwięcej punktów i przechodź do kolejnych etapów. Powodzenia!


Podróż Pandy balonem

Ocena gry

Panda uwielbia podróże balonem. Pomóz jej pokonać wyznaczoną trasę zdobywając przy tym jak największą ilość punktów. Za każdą gwiazdkę zdobywasz od 5 do 24 punktów. Musisz uważać na przeszkody, które napotkasz na drodze: omijaj nietoperze i motyle. Powodzenia!


Gra Przygoda Latającej Małpki

Ocena gry

Pomóż przeżyć z latającą małpką szaloną przygodę. postarajcie się zebrać po drodze jak najwięcej bananów i ananasów. Uważaj na przeszkody, pływające pelikany, żyrafy, komety. Zdobądź jak najwięcej punktów! Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Baloniki
 • Kolorowe baloniki

  Kolorowe baloniki

  Oglądana: 3991 ocena: 0.00

 • Gra Przygoda Latającej Małpki

  Gra Przygoda Latającej Małpki

  Oglądana: 1644 ocena: 0.00

 • Przygody Pingwina: Lot balonem

  Przygody Pingwina: Lot balonem

  Oglądana: 1509 ocena: 0.00

 • Panfu baloniki

  Panfu baloniki

  Oglądana: 1308 ocena: 0.00

 • Popołudniowy lot

  Popołudniowy lot

  Oglądana: 1270 ocena: 0.00

 • Przygoda wiewiórki podczas lotu balonem

  Przygoda wiewiórki podczas lotu balonem

  Oglądana: 1183 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie