Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie darmowe gry online Balony 11 gier

Kot w latającym balonie

Ocena gry

W tej grze będziesz sterował kotkiem, który znajduje się w balonie. Gdy klikniesz myszką na dany budynek kotek się tam przemieści. Rób wszystko zgodnie z podpowiedziami, a zabawa na pewno będzie udana.


Strzelanie do balonów

Ocena gry

Dla osób które lubią władać łukiem jest to doskonała gra w której będą miały możliwość sprawdzenia swojej celności podczas strzelanie z łuku do latających balonów. Postaraj się jak najwięcej ich za jednym razem ich strącić. Używamy do tego myszki.


Pękające balony

Ocena gry

Gra w którą możemy zagrać na 2 osoby jeżeli macie taką ochotę. Oczywiście istnieje także standardowa opcja dla jednego gracza. Tym razem będziemy przy pomocy działka rozwalać balony, strzelamy d niego tyle razy aż zniknie całkowicie.


Latanie i strzelanie do balonów

Ocena gry

Kolejna do kolekcji gra z serii ninja, tym razem w tej grze będziemy latali z małpką i strzelali przy pomocy specjalnych rzutek do balonów, w każdej z plansz musimy przebić ich określoną ilość. Zobacz ile plansz czeka i jakie atrakcje na Ciebie czekają.Poczta Balonowa

Ocena gry

Tradycyjna poczta zawiodła. Musisz pomóc dostarczyć listonoszom przesyłki. Pomogą ci w tym balony.Za pomocą balonów musisz dostarczyć listy i paczki do adresatów. Zbieraj wszystkie gwiazdki jakie napotkasz na drodze.


Lot balonem

Ocena gry

Twoim zadaniem jest wzbicie się w podniebną podróż balonem. Musisz po drodze zebrać wszystkie napotkane czerwone elementy. Za każdy zdobyty element otrzymujesz punkty.


Transport towaru przez tory

Ocena gry

Na początku gry wybierz jaki chcesz rodzaj transportu: albo balon, albo ciągnik albo po prostu wybierz wielbłąda. Twoim zadaniem jest przeniesienie określonego towaru przez tory. Masz na to określoną ilość czasu. Uważaj na przeszkody, które mogą stanąć na twojej drodze, zbieraj bonusy.


Zawody balonowe

Ocena gry

Weź udział w niecodziennych wyścigach balonów. Każdy z nich porusza się po ułożeniu słowa z rozsypanych liter. Wybierz, którym balonem chcesz sterować, a następnie postaraj się ułożyć jak najwięcej wyrazów tak, aby Twój balon odniósł zwycięstwo.


Podróż Pandy balonem

Ocena gry

Panda uwielbia podróże balonem. Pomóz jej pokonać wyznaczoną trasę zdobywając przy tym jak największą ilość punktów. Za każdą gwiazdkę zdobywasz od 5 do 24 punktów. Musisz uważać na przeszkody, które napotkasz na drodze: omijaj nietoperze i motyle. Powodzenia!


Balonowa strzelanka

Ocena gry

Czeka Cię podniebna przygoda podczas lotu balonem, który jest z lego zbudowany. Twoim zadaniem jest zebranie jak największej ilości punktów, które otrzymujesz za zestrzelanie wszystkiego, co jest po przeciwnej niż Ty drużynie. Po rozpoczęciu gry dostaniesz informację, dzięki której będziesz wiedział, kto jest Twoim rywalem.


Bombardowanie wroga

Ocena gry

W grze będziesz miał za zadanie bombardować wroga z powietrza. Lecisz balonem i zrzucasz bomby z armaty bubble na swoich przeciwników. Używaj przy tym strzałek. Uważaj na liczne przeszkody- latające potwory, zbieraj dopalacze. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Balony
 • Kot w latającym balonie

  Kot w latającym balonie

  Oglądana: 1866 ocena: 0.00

 • Latanie i strzelanie do balonów

  Latanie i strzelanie do balonów

  Oglądana: 1063 ocena: 0.00

 • Podróż Pandy balonem

  Podróż Pandy balonem

  Oglądana: 903 ocena: 0.00

 • Strzelanie do balonów

  Strzelanie do balonów

  Oglądana: 893 ocena: 0.00

 • Pękające balony

  Pękające balony

  Oglądana: 879 ocena: 0.00

 • Bombardowanie wroga

  Bombardowanie wroga

  Oglądana: 840 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie