Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Symulatory darmowe gry online Barman 10 gier

Bar Fast Food

Ocena gry

Pracujesz w barze szybkiej obsługi. Zarządzanie restauracją to Twój cel. Musisz sprawnie i szybko realizować zamówienia swoich klientów. W ten sposób dostaniesz większe napiwki. Każdego dnia musisz zdobyć określoną ilość pieniędzy.


Gra Prowadzenie Fast fooda: Zombie Burger

Ocena gry

Tym razem musisz serwować posiłki z fast foodów nikomu innemu jak samym... Zombie! Pracujesz w Zombie Burgerze i obsługujesz koszmarnych zombie. Realizuj ich zamówienia i postaraj się przy tym zarobić jak największą sumę pieniędzy. Pamiętaj, że musisz robić to szybko i sprawnie!


Właściciel baru

Ocena gry

Ten bar, to twoja nowa inwestycja. Postaraj się obsługiwać gości i realizować ich zamówienia tak, aby lokal zaczął przynosić ci zyski.


Gra Drink Bar

Ocena gry

Kolejna gra w sprzedawanie drinków z serii Barman. Tym razem musisz przyrządzić jak najlepsze napoje. Masz do dyspozycji wiele rozmaitych napojów, postaraj się zrobić doskonały miks smakowy!Gra Mistrz Baru

Ocena gry

Jako jeden z najlepszych barmanów na świecie potrafisz wykonywać rozmaite barmańskie sztuczki w tym miksowanie. Postaraj się robić swoim klientom drinki wykonują przy tym swoje triki. Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Robienie drinków

Ocena gry

Przed Tobą niełatwe zadanie! Nalewanie, miksowanie i mieszanie to należy do Ciebie. Pracujesz w barze, w którym jest mnóstwo klientów. Realizuj ich zamówienia jak najszybciej i jak najsprawniej, tylko wtedy otrzymasz należytą zapłatę.


Gra Barmanka robi drinki

Ocena gry

Przed tą barmanką niełatwe zadanie. Jest nowa w pracy i musi pokazać, że nadaje się do niej jak nikt inny! Pomóż więc zarobić jej jak największą ilość pieniędzy. Realizuj drinkowe zamówienia swoich klientów. Aby to zrobić musisz przeciągnąć myszką składniki potrzebne do przyrządzenia napoju. Postaraj się realizować zamówienia jak najszybciej, zanim klienci stracą cierpliwość!


Gra Obrona tytułu Mistrza Koktajli

Ocena gry

W ubiełym roku otrzymałej tytuł Mistrza Koktajli. Pokaż, że należał Ci się on jak nikomu innemu. Twoim zadaniem jest przygotowywanie drinków zgodnie ze specjalnymi życzeniami klientów. Listę drinków, a także kolejność ich przyrządzania znajdziesz w prawym górnym rogu ekranu. Kliknij na szklankę, następnie na odpowiednie soki i dodatki.


Gra Barmanka online

Ocena gry

Jesteś barmanką w jednym z najlepszych pubów w mieście. Tworzenie i serwowanie należy do Ciebie. Musisz realizować zamówienia swoich klientów jak najszybciej i jak najsprawniej. Pokaż, że doskonale nadajesz się do tej pracy!


Gra Barman

Ocena gry

Jesteś barmanem w jednym z najlepszych lokali w mieście. Twoim zadaniem jest tworzenie jak najsmaczniejszego miksu smakowego! Do wyboru masz ponad 20 rodzajów alkoholu oraz lód i cytrynę. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Barman
 • Gra Barmanka robi drinki

  Gra Barmanka robi drinki

  Oglądana: 5917 ocena: 0.00

 • Gra Robienie drinków

  Gra Robienie drinków

  Oglądana: 5353 ocena: 0.00

 • Gra Barman

  Gra Barman

  Oglądana: 4767 ocena: 0.00

 • Bar Fast Food

  Bar Fast Food

  Oglądana: 3258 ocena: 9.00

 • Gra Drink Bar

  Gra Drink Bar

  Oglądana: 2090 ocena: 0.00

 • Gra Prowadzenie Fast fooda: Zombie Burger

  Gra Prowadzenie Fast fooda: Zombie Burger

  Oglądana: 1930 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie