Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców darmowe gry online Batman 11 gier

Pojazdy Batmana

Ocena gry

Czeka na Was doskonała przygoda za sprawą pojazdów jakie posiada w swojej kolekcji Batman. Dziś jest ten wyjątkowy dzień w którym pozwoli Wam się tymi pojazdami przejechać. Zobacz czy Ci się uda nim dojechać do celu. Droga jest wyboista i pełna większych oraz mniejszych przeszkód. Uważaj na przeszkody oraz wywrotki jakie możesz po drodze do celu zaliczyć.


Batman Revolutions

Ocena gry

Wyruszamy w misję ratunkową wraz z Batmanem gdzie będziemy walczyli z atakującymi nas co jakiś czas kosmitami. Uważać należy na pozostawione na drodze mini w które możemy wdepnąć. Sterujemy strzałkami, Spacją strzelamy, X super broń.


Gra z Batmanem online

Ocena gry

Fajna gra w której niemal przez całą grę wraz z Batmanem będziemy walczyć i atakować nim przeróżne potwory, które będą chciały nas zaatakować. Sterujemy postacią strzałkami, skaczemy i bijemy Z i X, kombo wciskamy klikając na Spację.


Batman - Ice Cold Getaway

Ocena gry

Poruszamy się w grze specjalnie dla Batmana skonstruowanym pojazdem. Pływamy im na rzecze i uważamy na zostawione na niej miny. Czekaj na załadowanie gry do momentu pojawienia się przycisku Start. Pływamy strzałkami, Spacją puszczamy torpedy.Batman Mystery of Batwoman

Ocena gry

Gra przygodowa z Batmanem online w roli głównej. Będziemy chodzić po mieście i walczyć ze znajdującymi się tam przestępcami. Pokonaj ich wszystkich. Sterowanie postacią: strzałki, ctrl oraz Spacja, mega skok strzałka do góry i Ctrl.


Gotham Dark Night

Ocena gry

Wiele misji czeka na Batmana w tej grze. Zadaniem naszym będzie rozbrajanie bomb które zostały podłożone przez wroga batmana. Postaraj się używając Spacji je rozbroić. Czas odlicza postaraj się szybko je rozbroić.


Dowieź Batmana do miasta

Ocena gry

Przed Batmanem kolejna niebezpieczna misja. Żeby ją ukończyć musi najpierw dojechać do miasta. Wybrał się tam na swoim super szybkim motorze. Okazało się jednak, że droga jest niebezpieczna i wyboista. Steruj jego pojazdem tak, aby dotarł do miasta szybko i bezpiecznie.


Batman: misja w fabryce

Ocena gry

Akcja tej przygody, w której głównym bohaterem jest Batman, rozgrywa się w fabryce. Twoim zadaniem jest pokonanie wszystkich wrogów. Wcielasz się w rolę Batmana i nie masz nikogo do pomocy, Twoich rywali jest dużo więcej, dlatego pamiętaj, że nie jest to łatwy pojedynek. Sterowanie: strzałki, Spacja i X - tajna broń.


Batman: misja pokonać wroga

Ocena gry

Batman musi po raz kolejny zmierzyć się ze swoimi przeciwnikami! Wciel się w jego postać i pomóz mu pokonać swoich wrogów uchodząc z życiem! Do pomocy bohater ma swojego pomocnika, którego może zawołać w każdej chwili. Do gry używaj strzałek oraz Z,X, i Spacji.


Ubieranka Kobieta kot

Ocena gry

Zabaw się w stylistkę kultowej bohaterki Batmana, jaką jest Kobieta- Kot! Wymyśl jej kreacje, w której będzie olsniewać swoim wyglądem. Zadbaj o każdy element wizerunku.


Batman ratuje miasto

Ocena gry

Tym razem bohaterem, w którego wcielisz się w grze jest sam Batman. Musisz poruszać się sprawnie po mieście, aby przebyć kolejne plansze i etapy gry. Skacz po budynkach, biegaj po zakamarkach miasta. Poruszasz się za pomocą strzałek, spacją skaczesz, klawiszami A,S,D pokonujesz przeciwników.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Batman
 • Batman Revolutions

  Batman Revolutions

  Oglądana: 1848 ocena: 0.00

 • Ubieranka Kobieta kot

  Ubieranka Kobieta kot

  Oglądana: 1783 ocena: 0.00

 • Batman ratuje miasto

  Batman ratuje miasto

  Oglądana: 1731 ocena: 0.00

 • Batman: misja w fabryce

  Batman: misja w fabryce

  Oglądana: 1610 ocena: 0.00

 • Pojazdy Batmana

  Pojazdy Batmana

  Oglądana: 1459 ocena: 0.00

 • Batman Mystery of Batwoman

  Batman Mystery of Batwoman

  Oglądana: 1420 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie