Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne darmowe gry online Bitewne 16 gier

Strzelanka

Ocena gry

Ta gra polega na zastrzeleniu wszystkich złych opryszków. Będziemy poruszać się za pomocą klawiatury A strzelać będziemy myszką. Przed rozpoczęciem gry przejdziecie mały instruktaż


Kosmici kontra ludzie

Ocena gry

Wcielasz się w tej grze w super bohatera którego zdaniem będzie walka z kosmitami którzy z każdej ze stron będą nas atakować. My musimy się dostać do statku i go odbudować w tym celu gdy już będziesz przy statku kliknij S lub strzałkę w dół, strzelamy myszką.


Karabinek snajeprski

Ocena gry

W tej grze strzelamy właśnie z tego karabinka snajperskiego. Macie niebezpieczną misje do wykonania mamy nadzieję, że poradzicie Sobie z nim doskonale. Gramy myszka, A i S oraz spacja.


Obrona bazy wojskowej Stalingrad

Ocena gry

Do bazy wojskowej jest tylko jedna droga. To właśnie jej za wszelką cenę musimy bronić aby nie zaatakowali naszej bazy i potem dostali się do miasta Stalingrad o które toczy się tutaj bój. Kupujemy bronie, którymi obstawiamy drogę.Lowca Zombie

Ocena gry

Twoją farmę chcą atakować stworki, jednak my musimy stawić temu czoła i walczyć z nimi. Mamy do kupienia nowe bronie jak i też miny czy dodatkowe postacie z jakimi możemy walczyć przeciwko wrogowi.


Gra jak Diablo online

Ocena gry

Jest to gra bardzo podobna do diablo gdzie wcielamy się rolę wojownika, którego zadaniem jest uratowanie świata przez zagładą. Poruszamy się po przeróżnych pomieszczeniach pokonując w nich znajdujących się wrogów oraz zbierając przeróżne przedmioty. Uwalniamy także różnych ludzi. Sterujemy myszką, przedmioty używamy 1-8.


Strzelanka w kosmosię

Ocena gry

w tej grze będziemy strzelać do celu. Znajdujemy się w kosmosie i strzelamy do wrogów. Musimy ustrzelić ich jak najwięcej. Instrukcją sterowania znajduję się w grze.


Bitwa kolorów

Ocena gry

To niezwykle ciekawa strzelanka, w której Twoim zadaniem jest eliminowanie kolorowych kwadratów. Możliwa bitwa między dwoma graczami.


Pilot wojskowego samolotu

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać pilota samolotu wojskowego. Twoim zadaniem jest atakowanie i niszczenie wrogich obiektów. Po każdej zakończonej misji możesz udoskonalić swoją maszynę. Sterowanie: Strzałki, spacja, Z.


Obrona Libii

Ocena gry

Jako żołnierz zostałeś wysłany na front, żeby walczysz. Przenieś się do Libii i poprowadź swoją armię do zwycięstwa. Pokonajcie przeciwników i znów wprowadźcie pokój na to miejsce.


Wojenna obrona ataku wroga

Ocena gry

Jeżeli lubisz gry strategiczne, to koniecznie musisz zagrać w tę grę. Sprawdź, czy nadajesz się na dowódcę wojskowego. Musisz rozmieścić swoje jednostki obronne oraz żołnierzy tak, aby obronić atak wroga. Sterujesz myszką.


Bitwa o Berlin 2 online

Ocena gry

Przed Tobą druga gra z serii Bitwa o Berlin. Jesteś pilotem niewielkiego wojskowego samolotu. Musisz stoczyć pojedynek z wrogimi maszynami latającymi, okrętami i jednostkami naziemnymi. Zrzucaj bomby, strzelaj z karabinów maszynowych, unikaj ataków wroga. Sterowanie: Strzałki, spacja, klawisz X.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Bitewne
 • Bitwa kolorów

  Bitwa kolorów

  Oglądana: 11514 ocena: 10.00

 • Wojenna obrona ataku wroga

  Wojenna obrona ataku wroga

  Oglądana: 2033 ocena: 0.00

 • Pilot wojskowego samolotu

  Pilot wojskowego samolotu

  Oglądana: 1950 ocena: 0.00

 • Strzelanka w kosmosię

  Strzelanka w kosmosię

  Oglądana: 1949 ocena: 0.00

 • Bitwa o Berlin 2 online

  Bitwa o Berlin 2 online

  Oglądana: 1793 ocena: 0.00

 • Kosmici kontra ludzie

  Kosmici kontra ludzie

  Oglądana: 1767 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie