Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki darmowe gry online Bitwa 13 gier

Save The Tree

Ocena gry

W tej grze będziemy musieli za wszelką cenę chronić nasze drzewo które robotnicy chcą wyciąć. Mamy możliwość zakupu różnego rodzaju broni, więcej informacji obrazkowych znajdziecie w grze jak grać i wiele ciekawych innych przydatnych wskazówek.


Obrona miasta

Ocena gry

Jest to specyficzne miasto, które znajduje się w specjalnie skonstruowanej wieży. Musimy ją obronić i utrzymać za wszelki sposób. Zarobione pieniądze inwestujemy w jej rozwój i zakup broni do obrony miasteczka.


Trafne uderzanie

Ocena gry

W tej grze dysponujesz określoną ilością czasu- masz 15 sek. W tym czasie musisz zdobyć jak najwięcej punktów. Twoim zadaniem jest uderzanie w gościa siedzącego przed Tobą na krześle. Możesz celować też zwierzęta, które się nad nim pojawiają. Dzięki temu zgarniesz dodatkowe punkty.


Gra Papier, nożyczki, kamień wersja online

Ocena gry

Zmierz się w trochę wzbogaconej wersji gry papier, nożyczki, kamień. Weź udział w pojedynku na poważnie! Kto przegrywa, ten wykonuje strzał do samego siebie! twoje życie jest w Twoich rękach!Niebezpieczna Ucieczka

Ocena gry

Uwaga! Jesteś w niebezpieczeństwie! Jako Pucca jesteś ścigana aż przez trzy osoby, czyli przez ninję, dziewczynkę i ucznia mistrza. Musisz ich powstrzymywać, aby Cię nie dogonili i nie zniszczyli! Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Daj z siebie wszystko! Nie możesz pzowolić na to, aby zostać pokonaną!


Waleczne zwierzaki: pojedynek psów i kotów

Ocena gry

Kudłaty zaprzęg jest gotowy. Pies i kot prot to zwierzęta, które za sobą nie przepadają. Wybierz jednego z nich i pokonaj swojego rywala. Możesz rzucać w niego ciężkimi muszlami. Wybierz odpowiednią moc, z jaką ją rzucisz i traf w rywala jak najmocniej, aby odniósł jak największe obrażenia.


Anioły i demony: święty pojedynek

Ocena gry

Jeżeli lubisz Wormsy,t o polubisz na pewno też tę grę. Przed Tobą pojedynek między samym szatanem i Bogiem. Wybierz, w którego z bohaterów chcesz się wcielić, a następnie pokonaj przeciwnika. Sterowanie: strzałki, myszka.


Bohaterowie CC w wodnym pojedynku

Ocena gry

Ta gra spodoba się wszystkim miłośnikom wodnych walk i kreskówek CC. Na początku gry musisz wybrać bohatera, w którego chcesz się wcielać, a następnie zostanie ci już tylko pokonanie swoich wrogów. Dysponujesz pistoletem na wodę i tym podobną bronią. Musisz dać z siebie wszystko, żeby zniszczyć przeciwnika!


Epic Battle Fantasy 3.3: Bullet Heaven

Ocena gry

To kolejna część gry Epic Battle Fantasy. W tej części Twoim zadaniem jest podjęcie się bitwy z kocim szefem. Żeby do niego dotrzeć, musisz przejść 20 poziomów, w których czekają na Ciebie różne pułapki i wrogów. Nie daj się im, pokonaj przeciwności, pokaż, że jesteś najlepszy!


Bitwa o Wielką Brytanię- komandos

Ocena gry

Na tej grze na pewno nie zawiodą się prawdziwi miłośnicy strzelanek. Gra przypomina nieco Metal Slug, dzięki czemu niektórym nic więcej nie trzeba już tłumaczyć. Twoim zadaniem jest pokonywanie napotkanych na swojej drodze przeciwników i parcie stale do przodu. Możesz posługiwać się bronią palną, ale i granatami. Gotowy stawić czoła niebezpieczeństwu? Sterowanie: W - skok, A - poruszanie się w lewo, D - w prawo, S - przykucnięcie. Celowanie i strzelanie odbywa się przy pomocy myszki. Granaty rzucaj wciskając klawisz spacji. Powodzenia!!


Bitwa mistrzów

Ocena gry

To nietypowa bitwa miedzy mistrzami, w której wygrywa lepszy! Twoją bronią jest umysł, wybieraj papier, nożyczki albo kamień i pokonaj przeciwnika!


Bitwa o światową dominację

Ocena gry

Wybierz jedną ze znanych postaci i zawładnij całym światem. W grze toczy się walka o światową dominację. Sprawdź swoje umiejętności przywódcze i pokaż na co Cię stać! Powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Bitwa
 • Anioły i demony: święty pojedynek

  Anioły i demony: święty pojedynek

  Oglądana: 7983 ocena: 0.00

 • Waleczne zwierzaki: pojedynek psów i kotów

  Waleczne zwierzaki: pojedynek psów i kotów

  Oglądana: 3356 ocena: 0.00

 • Gra Papier, nożyczki, kamień wersja online

  Gra Papier, nożyczki, kamień wersja online

  Oglądana: 2577 ocena: 0.00

 • Trafne uderzanie

  Trafne uderzanie

  Oglądana: 2222 ocena: 0.00

 • Niebezpieczna Ucieczka

  Niebezpieczna Ucieczka

  Oglądana: 1380 ocena: 0.00

 • Bohaterowie CC w wodnym pojedynku

  Bohaterowie CC w wodnym pojedynku

  Oglądana: 976 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie