Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki darmowe gry online Bohaterowie 22 gier

Jake i piraci z Nibylandii dla dzieci

Ocena gry

Doskonała gierka z postaciami z bajki Disneya dla dzieci. Będziemy grali piratem i naszym zdaniem będzie przestawienia diamentów w określony sposób. Postaraj się aby w jednej linii znalazły się trzy takie same diamenty. Chodzi o ten sam kształt oraz kolor. Używamy do pogrania myszki.


Hotel transylwania szukanie przedmiotów

Ocena gry

Bohaterowie z kreskówki są na obrazku. Jednak to nie ich będziemy szukać a przedmiotów które znajdują się na pasku wokół tej gierki. To właśnie je myszką musimy wskazać i kliknąć na dany fragment myszki. Jeżeli jakiś pomylimy to dostajemy punkty ujemne.


Darmowa gra Tekken online

Ocena gry

Bardzo fajna gierka jak tekken tylko w wersji online do grania na komputerze na jedną lub 2 osoby. Sam decydujesz jak chcesz grać. W grze mamy podane klawisze jakimi gramy. Wybieramy jednego z wojowników i zaczynamy walkę. Sterowanie to W,A,S,D oraz J,K,L i Ctrl.


Ochrona portu lotniczego

Ocena gry

Tym razem lotnisko zostaje zaatakowane przez nieznanych sprawców, którzy nie chcą się poddać. Wtedy właśnie wkraczamy my i likwidujemy terrorystów. Mamy do tego różne bronie sterujemy myszką i 1,2,3 - zmieniamy bronie.Trening snajpera

Ocena gry

Tym razem zobaczycie w tej grze jak wygląda trening snajperski z ruchomymi tarczami, które potrafią oddawać strzały. Musimy wykazać się niezwykłym sprytem orz szybkością aby nie zostać pokonany na polu walki. Kilka poligonów strzeleckich do wyboru.


Trening wojskowy Navy Seals

Ocena gry

Przeniesiemy się do specjalnie zrobionej bazy wojskowej gdzie odbywają się różnego rodzaju treningi dla żołnierzy. Są to początkujące, średnio zaawansowane jak i też wytrzymałościowy trening dla żołnierzy marines. Zachęcamy do zapoznania się z gierką i pokonania wielu plansz jakie dla Was zostały w niej przygotowane. Na początku poruszamy się po pomieszczeniach i strzelamy do wyskakujących tarcz, graj W,A,S,D oraz myszka.


Armadillo Knight

Ocena gry

Tym razem poruszamy się postacią Armadillo i to właśnie nim przemierzamy różnego rodzaju tereny gdzie musimy pokonać zło jakie tam panuje. W tym celu wykorzystaj swoje najlepsze zdolności aby się im przeciwstawić w walce. Steruj strzałkami a walcz spacją naszym dzielnym rycerzem.


Mroczny rycerz przygoda

Ocena gry

Poruszamy się mrocznym rycerzem na koniu i walczymy z innymi rycerzami, którzy mają różnego rodzaju bronie. Musimy ich pokonać, stosując różnego rodzaju taktyki w walce. Unikaj obrażeń. Poruszaj się W,A,S,D oraz Spacja i myszka do walki.


Commando Attack

Ocena gry

Czek na Was ciekawa walka z terrorystami, którzy opanowali niemal cały budynek. Wybierz odpowiednią broń oraz plan działania i możecie zacząć działać. Myszką się poruszamy a Spacją chronimy. Kilkanaście plansz i broni czeka już na Was.


Robin Hood i Treasures

Ocena gry

Jak wiemy ten dzielny łucznik pomaga biednym grabiąc bogatych. Potrafi on perfekcyjnie strzelać z łuku do celu. Tutaj musimy trafiać do worków z pieniędzmi tak aby wpadły one do furmanki. Wybieraj moc i kąt strzelania.


Wojna na pistolety

Ocena gry

Czeka na Ciebie prawdziwa wojna na pistolety z której tylko jedna osoba może wyjść zwycięsko. Gra oparta w japońskim klimacie. Nasz przeciwnik bardzo szybko się przemieszcza, staraj się wyćwiczyć celność i go pokonać. Gdy skończy Ci się amunicja kliknij na magazynek myszką aby go doładować. Gdy strzelimy w beczki one wybuchają i odbierają energii przeciwnikowi gdy się koło nich znajduje.


Niebezpieczna Ucieczka

Ocena gry

Uwaga! Jesteś w niebezpieczeństwie! Jako Pucca jesteś ścigana aż przez trzy osoby, czyli przez ninję, dziewczynkę i ucznia mistrza. Musisz ich powstrzymywać, aby Cię nie dogonili i nie zniszczyli! Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Daj z siebie wszystko! Nie możesz pzowolić na to, aby zostać pokonaną!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Bohaterowie
 • Anioły i demony: święty pojedynek

  Anioły i demony: święty pojedynek

  Oglądana: 7978 ocena: 0.00

 • Czyszczenie klawiatury: Keyboard Action Hero

  Czyszczenie klawiatury: Keyboard Action Hero

  Oglądana: 6872 ocena: 0.00

 • Ochrona portu lotniczego

  Ochrona portu lotniczego

  Oglądana: 3313 ocena: 1.00

 • Darmowa gra Tekken online

  Darmowa gra Tekken online

  Oglądana: 2905 ocena: 0.00

 • Armadillo Knight

  Armadillo Knight

  Oglądana: 1869 ocena: 0.00

 • Trening snajpera

  Trening snajpera

  Oglądana: 1597 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie