Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Boks 17 gier

Bijatyka

Ocena gry

Jest to gra dla tych co nie lubią jakichś osób i chcieli by się z nimi bić. W tej grze jest to możliwe. Wystarczy tylko umieścić twarz tej osoby w miejsce wroga. Sterowanie ciosami jest za pomocą klawiatury


Ben 10 Boxing 2

Ocena gry

nasz super bohater postanowił się zmierzyć z innymi rywalami na ringu. Sterujemy strzałkami, ciosy natomiast zadajemy z pomocą A,S,D. Zobacz gdzie uda Wam się zajść i czy wygracie pojedynki z innymi bokserami.


Gra Boks z kamerą

Ocena gry

Jeżeli posiadasz kamerę internetową to ta gra jest właśnie dla Ciebie. Gramy z kamerą, postaraj się w odpowiedni sposób unikać ciosów i samemu je zadawać. Wybierz jednego z wielu przeciwników i pokonaj ich wszystkich osiągając mistrzostwo.


World Boxing Tournament 2

Ocena gry

Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie już czekają na Ciebie. Gramy na 1 lub 2 graczy do wyboru mamy. Gracz 1 gra: 3,2,1 oraz strzałki, gracz 2: M,N,B, Spacja oraz W,A,S,D i O.Gra boks waga ciężka

Ocena gry

Waga ciężka to najlepsze pojedynki bokserskie na świecie. To właśnie Ty możesz w tej wadze boksować i pokonywać coraz to trudniejszych rywali jacy na Ciebie czekają. Postaraj się ich wszystkich pokonać i zostać mistrzem świata. Gra powiązana z matematyką klikaj na odpowiednie równania w gierce.


Walki kosmitów na ringu

Ocena gry

Tym razem będziemy walczyć na ringu nietypowymi postaciami. Zobaczcie sami kto tutaj będzie walczył. Gracz 1:A,D, S i G gra. Gracz 2: strzałki oraz L. Pokonaj przeciwniku i wygraj wszystkie z pojedynków jakie dla Ciebie zostały przygotowane.


Gra w boksowanie

Ocena gry

Klasyczna gra dla chłopców o boksowaniu. W tej grze na 2 osoby, wybieramy zawodnika którym będziemy walczyć i sprawdź się czy Ty lub też komputer okażecie się lepsi w walce o której wykorzystujesz W,A,S,D oraz Spację do obrony.


Gra Rocky boks

Ocena gry

Jest to gra z serii boksra rocky, ktrego będziemy ćwiczyć do jednej z najważniejszych walk w jego karierze. Zobacz jak silne ciosy Twój zawodnik zadaje. Mamy worki bokserskie do trenowania gdzie klikając Z i X na zmianę ćwiczymy siłę ciosów.


Gra boks dla chłopców

Ocena gry

Jeżeli tylko lubisz boks to możesz zagrać w tą grę boks która dedykowana jest dla chłopców oraz dla dzieci. Jest to stara gra w którą mogliśmy zagrać na pegazusa. Tym rzem aby rozpoczać grę kliknij 1 i graj: A i D oraz S i strzałki.


Gra walka bokserska online

Ocena gry

W tej grze przez internet mamy możliwość stoczenia walki bokserskiej. Na początku podajemy imię pod jakim chcemy zagrać następnie wybieramy opcję wykreowania naszego zawodnika wybierając wiele opcji do wyboru. Walczymy strzałkami oraz A,S,D.


Pojedynek prezydentów

Ocena gry

W grze na PC będziemy zajmować się boksowaniem. Bokserami będą tutaj prezydenci USA. Zobacz na czym dokładnie polega taka gra i jak przedstawia się taki pojedynek bokserski. Wybieramy gracza i gramy przyciskami: W,A,S,D.


Gra w boksowanie online

Ocena gry

Kolejna na grajniku, gra która związana jest z boksowaniem. W tej grze będziemy walczyć z rywalem, którego jak najszybciej będziemy starali się pokonać. Do walki używamy strzałek jak i też A i S do zadawania ciosów.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Boks
 • Walki kosmitów na ringu

  Walki kosmitów na ringu

  Oglądana: 3616 ocena: 0.00

 • Gra walka bokserska online

  Gra walka bokserska online

  Oglądana: 2317 ocena: 0.00

 • Gra Rocky boks

  Gra Rocky boks

  Oglądana: 2232 ocena: 0.00

 • Walka na ringu online

  Walka na ringu online

  Oglądana: 1586 ocena: 0.00

 • Bijatyka

  Bijatyka

  Oglądana: 1445 ocena: 0.00

 • Walka bokserska online

  Walka bokserska online

  Oglądana: 1444 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie