Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Magiczne darmowe gry online Bounce 10 gier

Bouncy Ball

Ocena gry

Gra w której będziemy się odbijać kulką i zbierać znajdujące się na naszej drodze przedmioty. Uważaj na różne niebezpieczeństwa, których trochę spotkacie na swojej drodze jeżeli zdecydujecie się na zagranie gdzie sterujemy strzałkami.


Bouncing Crimlet

Ocena gry

Gra od Gazo już na Ciebie czeka. Gra jest utrzymywana w ciekawym klimacie gdzie poruszamy się czerwoną kulką i zbieramy mniejsze żółte kuleczki jakie znajdują się na planszy w tej gierce. Czeka na Ciebie doskonała przygoda. Steruj czerwoną kulką strzałkami.


Bounceball

Ocena gry

Jeżeli gracie po raz pierwszy to trochę może potrwać zanim ta gierka do końca nam się załaduje. Potem już tylko mamy możliwość grania. Klikamy na New Game, następnie rysujemy linię i klikamy na Go, tak aby kulka doleciała do fioletowej figury.


ZipZip Balls

Ocena gry

Zajmujemy się w tej gierce transportem kulek, które będą musiały się odbijać od drewnianej platformy, zdobywaj życia i inne różnego rodzaju dodatki jakie znajdują się w tej gierce w której to gramy przy pomocy myszki.Ricobrix

Ocena gry

Kolejna gra z tej serii w której to będziemy zajmowali się podbijaniem kulki w odpowiedni sposób aby zniszczyć wszystkie płytki znajdujące się na planszy w gierce. Sterujemy naszą platformą używając w tym celu myszki.


Crazynut

Ocena gry

Fajna i dość prosta jeżeli chodzi o zasady gierka w której to będziemy mieli za zadanie skakać jak najwyżej piłką po specjalnie do tego przygotowanych platformach. Poruszamy się strzałkami a Spacją w grze skaczemy.


Super Mario Bounce

Ocena gry

Nietypowa jeżeli chodzi o tą postać gra z Mario, który niemal przez cały czas będzie się w tej grze odbijać. Sterujemy strzałkami przy pomocy Ctrl strzelamy, bronie zmieniamy pod przyciskami 1,2,3. Zbierz jak największą liczbę monet w grze.


Breakout 360

Ocena gry

Dość prosta i całkiem fajna gra która jest związana z kulką do grania dla Was. Gracie przy pomocy myszki, podbijamy piłkę i przy jej pomocy niszczymy znajdujące się płytki różnego koloru. Wiele plansz przed wami.


Gra kule Bounce

Ocena gry

Przed Tobą gra Bounce. Twoim zadaniem jest wystrzelanie pocisku. Musisz usunąć wszystkie bloki, które znajdują się na planszy.


Gra Kulki Bounce 2

Ocena gry

Przed tobą druga część gry Bounce. Strzelasz w niej z magicznego łuku. Wyeliminuj pociskami wszystkie bloki, które znajdują się na planszy.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Bounce
 • Gra Kulki Bounce 2

  Gra Kulki Bounce 2

  Oglądana: 1589 ocena: 0.00

 • Ricobrix

  Ricobrix

  Oglądana: 1041 ocena: 0.00

 • Breakout 360

  Breakout 360

  Oglądana: 991 ocena: 0.00

 • Bounceball

  Bounceball

  Oglądana: 861 ocena: 0.00

 • Bouncy Ball

  Bouncy Ball

  Oglądana: 785 ocena: 0.00

 • Gra kule Bounce

  Gra kule Bounce

  Oglądana: 729 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie