Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Bramkarskie 13 gier

Soccer Free Kick Challenge 2

Ocena gry

Kolejna część wspaniałej gry gdzie zajmujemy się strzelaniem karnych i ich obroną. Na starcie w gierce wybieramy jednego z kilku graczy i rozpoczynamy rozgrywkę. Kilka trybów gierki na Ciebie czeka. Posługujemy się myszką którą bronimy karne i spacją, którą je strzelamy. Wybieramy kilka opcji jak to gdzie strzelamy jak podkręcamy piłkę czy też wybieramy moc strzału.


Obrona srzutów wolnych

Ocena gry

W grze wcielamy się w rolę bramkarza którego zdaniem będzie obrona rzutów wolnych. Widzimy rękawice i nimi z pomocą myszki bronimy takie rzuty wolne oddawane przez pewnego zawodnika. Musisz się tutaj wykazać niezwykłym refleksem aby je obronić.


Obrona strzałów na bramkę

Ocena gry

Wcielasz się tutaj w bramkarza na przedpolu w futsal. Jeżeli chcesz sprawdzić swoje umiejętności to wybierz się w grze do ligi angielskiej w której możesz wybrać zespół jaki będzie Ci strzelać strzały na bramkę a Ty je będziesz bronić.


Obrona rzutów karnych

Ocena gry

W tej grze na 2 osoby weźmiemy udział w mistrzostwach świata w piłce nożnej. Wybieramy na początku jedną z drużyn znajdujących się w jednej z grup i następnie strzelamy jak i też bronimy rzuty karne, które oddają rywale na naszą bramkę.



Premier League Penalties

Ocena gry

Gra w rzuty karne liga angielska na dwie osoby które będziemy strzelać w lidze angielskiej czyli tak zwanej Premier League. Po kliknięciu na Continue przechodzimy do gry w której wybieramy zawodwników i będziemy przy pomocy strzałek oraz Spacji strzelać bramki w grze.


Rzuty karne po polsku

Ocena gry

Pierwsza taka gra liga polska - ekstraklasa jeżeli chodzi o rzuty karne, które w tej grze będziemy wykonywać. Gra jest w języku polskim. Do wyboru mamy wiele drużyn z Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie, które się odbyły. Dokładana instrukcja znajduje się dla Ciebie w tej grze.


Penalty Shootout

Ocena gry

Kolejna dość prosta gra rzuty karne w szczególności polecamy dla dzieci. Będziemy zajmować się strzelaniem karnych. Zadanie jakie na nas czeka jest bardzo proste należy strzelić jak najwięcej rzutów karnych bramkarzowi w tej gierce.


Nowe rzuty karne

Ocena gry

Jest to nowa gra jaka trafiła na stronę grajnika. W tej grze zagramy na mistrzostwach świata w Korei w 2002 gdzie będziemy brać udział w turnieju z rzutami karnymi. Mamy możliwość w przeróżny sposób strzelania bramek i podkręcania piłki myszką, wybierając określone opcje w grze. Barcelona już na Ciebie czeka.


Bramkarski turniej online

Ocena gry

Bramkarskie turnieje, to pełne ekscytujących emocji wydarzenia. Twoim zadaniem jest obrona strzałów karnych oraz strzelenie jak największej ilości goli. Postaraj się doprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa.


Turniej piłkarski

Ocena gry

Kolejna gra z serii rzuty karne. Twoim zadaniem jest obrona strzałów przeciwników oraz strzelenie jak najwięcej celnych goli. Powodzenia! Grasz strzałkami oraz Spacją.


Turniej strzałów karnych gra online

Ocena gry

Wybierz drużynę i postaraj się doprowadzić ją do finału, a następnie do zwycięstwa. Twoim zadaniem jest strzelenie jak największej ilości karnych. Musisz także bronić strzałów przeciwnej drużyny. Grasz myszką i klawiszem X. Powodzenia!


Gra bramkarz online

Ocena gry

Bramkarz ma zawsze bardzo odpowiedzialne i trudne zadanie. To na nim spoczywa odpowiedzialność obrony karnych i to, kto wygra mecz. Wciel się w rolę bramkarza drużyny i pomóż mu obronić wszystkie gole tak, aby jego drużyna zwyciężyla ten mecz.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Bramkarskie
 • Rzuty karne po polsku

  Rzuty karne po polsku

  Oglądana: 3911 ocena: 0.00

 • Premier League Penalties

  Premier League Penalties

  Oglądana: 3305 ocena: 0.00

 • Obrona strzałów na bramkę

  Obrona strzałów na bramkę

  Oglądana: 3171 ocena: 0.00

 • Soccer Free Kick Challenge 2

  Soccer Free Kick Challenge 2

  Oglądana: 2473 ocena: 0.00

 • Gra Piłkarzyki online

  Gra Piłkarzyki online

  Oglądana: 2277 ocena: 0.00

 • Obrona srzutów wolnych

  Obrona srzutów wolnych

  Oglądana: 2199 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie