Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Logiczne darmowe gry online Bubble Shooter 12 gier

Gra z kulkami dla dwóch

Ocena gry

Jeżeli lubisz grać w gierkę typu pryskające bańki to właśnie taka jest dla Ciebie. Masz opcję grania samemu czy też wybrania trybu pojedynku z komputerem jak i też jeden na jeden. Wybór pozostawiamy Wam. Gramy strzałki dla gracza numer 1, gracz numer 2 gra: A,S,D. Zbieraj kulki i strzelaj nimi do innych kulek tego samego koloru.


Bubble Sofia the First

Ocena gry

Kolejna taka gierka w strzelanie z łuku do spadających kulek czeka już na Was na grajnik.pl. Zobacz ile plansz mamy przygotowanych dla Ciebie. Pamiętaj aby strzelać do płytek tego samego koloru. Minimum dwie takie same obiekty obok siebie dają Ci gwarancję punktów i awansu do kolejnych gierek. Gramy myszką.


Bubbles Shooter

Ocena gry

Strzelamy w tej grze z łuku do kulek innymi kulkami. Zasady gry są dość proste musimy się pozbyć znajdujących się na planszy kulek. Pryskają jeżeli obok siebie znajdują się trzy kulki tego samego koloru.


Gra z bubble strugle

Ocena gry

Kolejna odmiana tej gierki jaka gości na naszej stronie z grami online. Zobacz i graj w nią do woli. Wystarczy posiadać myszkę komputerową aby było to możliwe.Bubble Ocean

Ocena gry

Przenieś się z nami po wybraniu gierki w głębie oceanu gdzie taka gra się będzie toczyć. Zobacz jak to jest strzelać do innych kulek które znajdują się na planszy w tej grze online. Wykorzystaj tutaj myszkę aby móc zagrać.


Bubble Frog

Ocena gry

Koljena gra związana z bubble tym razem oryginalna gra to: Bubble Frog na samym początku kulki są w dwóch kolorach, to właśnie do nich z małego działka będziemy strzelali. Używamy w tym celu myszki do zabawy.


Pinboard

Ocena gry

W grze przeniesiemy się na tablicę korkową z łukiem na której będzie toczyć się rozgrywka z kolorowymi kulkami w roli głównej. Do gierki używamy tylko myszki przy pomocy której w nią gramy. Baw się doskonale podczas gierki.


Yeti Bubbles

Ocena gry

Gra związana z bubble shooter dla Was w której będziemy mieli możliwość grania z pryskającymi bańkami. W grze wykorzystujemy do tego myszkę. Szczegółowa instrukcja znajduje się w samej gierce, którą Wam polecamy.


Żaby Buble shooter

Ocena gry

W tej grze w strzelaniu bąbelkami pomagają Ci żaby. Postaraj się wycelować tak, aby babelki o tej samej barwie znalazły się obok siebie. Kolejna wariacja na temat gry Buble shooter. Baw się dobrze!


Gra Bubble Shooter 1

Ocena gry

Przed Tobą kolejna gra z cyklu bubble shooter. Strzelaj w niej kulami tak, aby co najmniej 3 kule jednakowego koloru znalazły się obok siebie. W ten sposób oczyścisz całą tablicę i wykonasz swoje zadanie.


Szybkie bąbelkowe kule

Ocena gry

Twoim zadaniem jest strzelanie kulami w taki sposób, aby przynajmniej 3 kule jednakowego koloru znalazły się obok siebie na tablicy.


Kolorowe kule

Ocena gry

W tej grze dysponujesz kolorowymi kulami ułożonymi na tablicy. Musisz strzelać nowymi kulami o określonym kolorze tak, aby jak najwięcej kul jednakowego koloru znalazło się obok siebie na tablicy.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Bubble Shooter
 • Gra Bubble Shooter 1

  Gra Bubble Shooter 1

  Oglądana: 14633 ocena: 0.00

 • Bubbles Shooter

  Bubbles Shooter

  Oglądana: 8145 ocena: 0.00

 • Pinboard

  Pinboard

  Oglądana: 3069 ocena: 0.00

 • Kolorowe kule

  Kolorowe kule

  Oglądana: 2735 ocena: 0.00

 • Bubble Sofia the First

  Bubble Sofia the First

  Oglądana: 2700 ocena: 0.00

 • Szybkie bąbelkowe kule

  Szybkie bąbelkowe kule

  Oglądana: 2562 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie