Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Budowanie 158 gier

Gra chodzenie po linie

Ocena gry

Nietypowa gra z chodzeniem po linie przez ludzi w roli głównej. To my przy pomocy ołówka będziemy rysowali linie, po której to będą się poruszać ludzie, unikaj przeróżnych niebezpieczeństwa jakie na nich czekają. Pamiętaj, że nie rysujesz bez końca, mamy pokazane w pasku u góry ile możemy narysować dla nich linii.


Dopasowanie odpowiednich kolorów

Ocena gry

Mamy twa tryby gry do wybrania, pierwszy klasyczny bez czasu, drugi natomiast na czas. Po wyborze jednego z nich przystępujemy do grania. Przez krótką chwilę na kartach pokazane nam zostaną figury geometryczne odpowiedniego koloru, postaraj się je wskazać poprawnie z użyciem myszki.


Logiczne dopasowanie różnych kształtów

Ocena gry

Ciekawa gra logiczna która została przygotowana dla Ciebie. Polecamy ją dla dziewczyn i dla chłopców. Musimy w odpowiedni sposób dopasowywać przeróżne kształty aby razem pokazały nam jedną całość. Czy Ci się to uda przekonaj się o tym samemu.


Dopasowanie figur dla dzieci z Kubsia

Ocena gry

Fajna i ciekawa gra dla najmłodszych graczy. Poznamy w niej figury z bajki Kubuś Puchatek. Musimy daną figurę dopasować do cienia, który znajduje się na obrazku. Będą to przeróżne rzeczy w tym postacie z bajki, im dalej uda nam się dojść bez błędu tym konkurencja robi się trudniejsza dla Ciebie.Dopasowanie par

Ocena gry

Jeżeli chcecie trochę poćwiczyć pamięć to polecam dla Was świetną i prostą gierkę w dopasowanie par. Już tłumaczymy zasady. Należy odszukać pod zapytajnikami dwa takie same przedmioty. Na początku klikamy na jeden i szukamy drugiego takiego samego. Gra jest bez czasu dlatego też nie ma potrzeby się spieszyć aby móc w nią zagrać.


Dopasowanie kształtów dla dzieci

Ocena gry

W grze będziemy zajmowali się dopasowaniem kształtów figur geometrycznych w odpowiednie miejsca. Będą to kwadraty, prostokąty, romby, kółka, walce i inne figury geometryczne. Kilkanaście różnych plansz z różnym stopniem trudności na Ciebie Czeka. Postaraj się podczas dopasowania nie popełnić błędu. Przesuwamy klocki w lewo oraz w prawo, możemy je przyspieszyć klikając Spacje.


Budowanie bazy wojskowej dla żołnierzy

Ocena gry

Ciekawa gra dla wszystkich osób które lubią budować. Tym razem mamy możliwość wznieść super bazę wojskową. W pierwszej z plansz będziemy budowali przeróżne działa jak i też wieżyczki z których to będziemy strzelać do wrogów. Za pokonanie określonej ilości wrogów zbieramy pieniądze, które to możemy przeznaczyć na rozbudowę naszej wspaniałej wojskowej bazy. Za sterowanie odpowiada nam myszka.


Budowanie autostrady

Ocena gry

W tej grze wcielamy się rolę budowniczego w pewnym mieście. Będzie to autostrada, którą musimy wybudować. Nie jest łatwo gdyż mamy na wybudowanie określony czas w którym to musimy się zmieścić. Kawałki drogi przekręcaj myszką tak aby ułożyć jedną całą.


Strzelanka dla 2 graczy

Ocena gry

Mamy kilka opcji w tej grze możemy grać w 1,2 lub nawet 3 osoby. Podajemy im ksywki i zaczynamy ciekawą strzelaninkę z której tylko jeden gracza może wyjść jako zwycięzca. Zależy to oczywiście od Ciebie. Mamy do wyboru kilka trybów tej gierki. Wybierz jaki Ci się najlepiej podoba.


Gra bezludna wyspa online

Ocena gry

Wrogowie chcą skolonizować naszą bezludną wyspę. Nie możemy do tego doprowadzić musimy ją bronić za wszelką cenę. W tym celu mamy armatę z której do wrogów będziemy strzelać i strącać ich. Zarabiaj pieniądze i kupuj dodatkowe ulepszenia.


Rekin ludojad w sydney

Ocena gry

Czeka na nas prawdziwa demolka z wykorzystaniem rekina, którym to będziemy pływać i niszczyć wszystko co na naszej drodze stanie. Zjadamy także ludzi


Armadillo Knight

Ocena gry

Tym razem poruszamy się postacią Armadillo i to właśnie nim przemierzamy różnego rodzaju tereny gdzie musimy pokonać zło jakie tam panuje. W tym celu wykorzystaj swoje najlepsze zdolności aby się im przeciwstawić w walce. Steruj strzałkami a walcz spacją naszym dzielnym rycerzem.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1013 14 następna »

Popularne gry

 • Budowanie
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9813 ocena: 0.00

 • Gra Dźwig budowlany

  Gra Dźwig budowlany

  Oglądana: 8803 ocena: 0.00

 • Budowanie miasta

  Budowanie miasta

  Oglądana: 7055 ocena: 0.00

 • Bijatyka ekip budowlanych

  Bijatyka ekip budowlanych

  Oglądana: 4664 ocena: 0.00

 • Zdemoluj budynki w mieście

  Zdemoluj budynki w mieście

  Oglądana: 4367 ocena: 0.00

 • Demolowanie miasta

  Demolowanie miasta

  Oglądana: 2704 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie