Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Budowanie 158 gier

Domek na drzewie

Ocena gry

Zapewne niejeden z was marzył kiedyś o tym, aby mieszkać w małym domku na drzewie? Zastanawiałeś się kiedyś jakbyś go udekorował? Teraz możesz się sprawdzić! Udekoruj domek na drzewie tak, aby prezentował się naprawdę pięknie i zachęcał do wizyty.


Słodki Owocowy domek

Ocena gry

Pomóż dziewczynce wybudować jak najpiękniejszy kolorowy owocowy domek tak, żeby przyjemnie się w nim mieszkało i żeby zawsze była szczęśliwa. Sterowanie za pomocą myszki.


Panika w wieżowcu

Ocena gry

Ten budynek niedługo wybuchnie, gdyż ktoś podłożył pod nim bombę. Nic już nie da się zrobić. Musisz uratować mieszkańców wieżowca. Pomóż im ujść z życiem z tego wydarzenia!


Mistrz budowanie wieży

Ocena gry

Mistrz budowy wieży, to gra logiczna, w której zadaniem gracza jest zbudowanie wieży z ceglanych klocków. Każdy z nich ma swój numer. wieżę należy zbudować tak, aby numery były poukładane kolejno obok siebie. Wymienione klocki lądują u komputerowego przeciwnika. Grę wygrywa ta drużyna, która jak pierwsza zbuduje wieżę.Akcja niszczenia budynków

Ocena gry

W grze bierzesz udział w nietypowej akcji. Twoim zadaniem jest zniszczenie jak największej ilości budynków. Musisz być przy tym ostrożny, aby nie dać się złapać policji!


Odbudowa miasta po ataku Zombie

Ocena gry

TO miasto zostało zniszczone w wyniku ataku okrutnych Zombie. Teraz czas na Twoje działanie, musisz je odbudować. Wybuduj miasto, w którym mieszkańcom będzie żyło się dobrze i spokojnie.


Bijatyka ekip budowlanych

Ocena gry

Doskonała gra, która troszkę może przypominać strategię gry Worms. Dwie pokłócone ze sobą ekipy budowlane toczą walkę, nie wahają się używać naprawdę ciężkich broni. Twoim zadaniem jest wyeliminowanie przeciwnej ekipy.


Budowa wieży mieszkalnej

Ocena gry

Przed Tobą wyzwanie wybudowania najwyższej wieży mieszkalnej na świecie. Opuszczaj elementy budowy tak, aby wieża utrzymała równowagę i stała się najwyższym budynkiem w mieście.


Budowanie miasta

Ocena gry

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest mieć własne miasto? W tej grze Twoim zadaniem będzie wybudowanie jak największego miasta, które będzie Twoją własnością. Będziesz musiał tak nim zarządzać, aby przynosiło zyski. Sterowanie za pomocą myszki.


Budowa zamku

Ocena gry

Twoim zadaniem jest obrona przed wrogami własnego terytorium , na którym chcesz wybudować zamek. Masz do dyspozycji czołgi, którymi strzelasz w przeciwnika, dzięki czemu nie pozwalasz mu na przedostanie się na swoją ziemię. Po drugiej stronie pola wybuduj wielki obronny zamek.


Demolowanie miasta 2

Ocena gry

To druga część klasycznej gry, która polega na demolowaniu miasta. Tym razem Twoim zadaniem jest również zdemolowanie miejskich budynków. Potrafisz sprostać temu wyzwaniu?


Zdemoluj budynki w mieście

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zdemolowanie miejskich budynków. Jest to jednak trudne wyzwanie, gdyż na każdym poziomie gry masz do dyspozycji określoną ilość dynamitów. Gruz z upadłych budynków musi znajdować się poniżej określonej linii. Tylko w ten sposób będziesz mógł przejść do kolejnego etapu. Sterowanie myszką.


Popularne gry

 • Budowanie
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9802 ocena: 0.00

 • Gra Dźwig budowlany

  Gra Dźwig budowlany

  Oglądana: 8782 ocena: 0.00

 • Budowanie miasta

  Budowanie miasta

  Oglądana: 7046 ocena: 0.00

 • Bijatyka ekip budowlanych

  Bijatyka ekip budowlanych

  Oglądana: 4656 ocena: 0.00

 • Zdemoluj budynki w mieście

  Zdemoluj budynki w mieście

  Oglądana: 4360 ocena: 0.00

 • Demolowanie miasta

  Demolowanie miasta

  Oglądana: 2695 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie