Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Budowanie 158 gier

Defend Castle

Ocena gry

Czeka na nas niezwykle trudne zadanie. Nasza twierdza jest atakowana z jednej strony przed wrogie odziały, które napierają przez cały czas. Musimy je powstrzymać i strzelać z broni do wrogich oddziałów.


Niszczenie zamków armatą

Ocena gry

Klikamy na Start Campain aby przystąpić do burzenia obiektów jakie znajdują się w zasięgu naszej potężnej armaty z której będziemy ostrzeliwali wroga. W każdej z plansz musimy zniszczyć sam zamek jak i też broniących go rycerzy.


Pojedynki samochodów na arenie

Ocena gry

Tym razem czekają na nas pojedynki samochód na specjalnie do tego przeznaczonej arenie. Wybieramy samochód jakim chcemy brać udział w tych zawodach jak i też możemy go ulepszać za zarobione pieniądze. Sterowanie to strzałki oraz Z i X do turbo i podkładania min.


Operacja antyterrorystyczna

Ocena gry

Przeprowadzamy niezwykle trudną operację która ma wyeliminować terrorystów. Czeka na Ciebie 15 różnego rodzaju misji w różnych miejscach z różnym stopniem trudności. Strzelaj myszką, 1,2,3,4 - zmieniaj bronie do walki.Obrona bazy przed zombie

Ocena gry

Nasza baza jest niemal przez cały czas atakowana przez zombie które zrobią wszystko aby się do niej dostać. My przenosimy się na dach budynku i z tego miejsca do nich strzelamy. Przeżyj w pierwszej planszy a za zarobione dolary możesz kupić ulepszenia na dalszą część rozgrywki


Sterowanie ruchem w mieście

Ocena gry

Nasza praca polega na sterowaniu ruchu na ruchliwym skrzyżowaniu. Będziemy tak sterowali sygnalizatorem świetlnym tak aby nie doszło do kolizji pomiędzy pojazdami jakie się po mieście poruszają.


Życie codzienne w mieście

Ocena gry

W tej grze zobaczycie jak toczy się życie codzienne w miejscowości, którą wcześniej będziemy musieli wybudować. To zadanie nie będzie należało do najłatwiejszych. Musimy zadbać o wszystkie szczegóły.


Życie na wyspie 2d

Ocena gry

Przeniesiemy się na wyspę gdzie prowadzimy spokojne życie, 3d są niektóre sceny z tej gierki. Zapoznaj się z instrukcją przed rozpoczęciem tej rozgrywki aby mieć możliwość grania. Sterujemy w grze myszką.


Indiana Jones Cave Run

Ocena gry

Akcja tej rozgrywki toczy się w jaskini z której będziemy musieli się wydostać i w miedzy czasie zebrać jak największą ilość kosztowności. Sterujemy myszką i nią skaczemy aby omijać przeszkody jakie znajdują się na drodze do celu.


TNT_Zombies

Ocena gry

Czeka na Was walka z zoombie które musimy wysadzić podkładając materiały wybuchowe w określone miejsca. Kilkanaście plansz z detonacjami już na Was czeka. Gdy podłożymy dynamit, klikamy na ikonę Boom aby go zdetonować. Zoombie muszą zostać unicestwione.


Blow and raze

Ocena gry

Dynamitowe zabawy na nas czekają. Będziemy rozburzać, wysadzać orz niszczyć wszelkie budowle jakie mają zostać unicestwione. Mamy do tego dynamit, który musimy podkładać w określone miejsca w zależności od konstrukcji budowli do wysadzenia.


Dynamite Blast

Ocena gry

Niszczenie to właśnie będziemy robić w tej grze. Wszystko z pomocą lasek dynamitu, które będziemy podkładać w odpowiednie miejsca i je detonować w taki sposób aby wszystko wyleciało w powietrze. Kilkanaście fajnych plansz i dużo zniszczeń czeka.


Popularne gry

 • Budowanie
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9808 ocena: 0.00

 • Gra Dźwig budowlany

  Gra Dźwig budowlany

  Oglądana: 8790 ocena: 0.00

 • Budowanie miasta

  Budowanie miasta

  Oglądana: 7049 ocena: 0.00

 • Bijatyka ekip budowlanych

  Bijatyka ekip budowlanych

  Oglądana: 4658 ocena: 0.00

 • Zdemoluj budynki w mieście

  Zdemoluj budynki w mieście

  Oglądana: 4361 ocena: 0.00

 • Demolowanie miasta

  Demolowanie miasta

  Oglądana: 2698 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie