Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Budowanie 158 gier

Saucer Destruction 3

Ocena gry

Jeżeli lubisz wszystko rozburzać jak i też rozwalać to gra jest doskonała dla Ciebie. Tutaj latamy zielonym spodkiem ufo i niszczymy wszystko z pomocą specjalnie skonstruowanego działa laserowego. Graj z pomocą myszki.


Destroy The World

Ocena gry

Ziemię czeka wielka apokalipsa, chcą się na niej osiedlić kosmici. My będziemy latali specjalnym statkiem i niszczyli wszystko co znajduje się na ziemi. Będą to pojazdy jak i też ludzie, sterujemy strzałkami i spacją strzelamy laserem.


Egg Matching Pair Panic

Ocena gry

Zgaduj zanim minie czas i baw się dobrze. Mamy różnego rodzaju stworki, które są ukryte pod jajkami. Klikamy na nie i zgadujemy. Odszukaj 2 podobne stworki zanim upłynie czas znajdujący się w pasku na górze gierki.


Aqua Store

Ocena gry

Rybka pływa w małym akwarium, zostało dla niej przygotowane znacznie większe. Na pewno ucieszy się jeżeli się w nim znajdzie, jednak musimy poprowadzić rury dzięki którym przepłynie oda z wodą do większego zbiornika.



Iniemamocni Mega Memory 2

Ocena gry

Kolejna z tej serii gra pamięciowa tym razem dużo więcej obrazków niż w poprzedniej wersji. Tutaj już nie będzie tak łatwo aby wygrać dany odcinek z planszą. Czym dalej dojdziemy tym więcej różnych niespodzianek na nas czeka.


The Incredibles Memory Matching

Ocena gry

Czeka nas pojedynek w zapamiętywanie. Jeżeli chcesz się sprawdzić i zobaczyć jak dobrze zapamiętujesz różne przedmioty to zagraj w tą gierkę. Odgadnij dwa takie same obrazki pod którymi znajdują się bohaterowie z bajki Iniemamocni.


Praca na dużym dźwigu

Ocena gry

Będziemy pracowali na takim urządzeniu. Od nas będzie dużo zależało gdyż to my będziemy przesuwać i ustawiać różnego rodzaju elementy. Pracę wykonujemy z pomocą myszki, którą przesuwamy suwnicę i zaczepiamy hak aby przenieść przeróżne elementy.


Budowanie miasta

Ocena gry

W tej grze będziemy budować miasto. Musimy czytać instrukcję i wykonywać czynności zgonie z nią. Będziemy grać myszką. Powodzenia!


Gra Wieża Eiffla atakuje

Ocena gry

Do Paryża wybrali się terroryści którzy za wszelką cenę chcą ją zniszczyć. Dlatego też na jej wierzchołku zostało zainstalowane działko z którego przy pomocy myszki będziemy mogli z niego strzelać do nich. Za wszelką cenę postaraj się obronić wieży Eiffla.


Niszczenie zamków lodowych

Ocena gry

Zastała nas lodowa pora roku i lodowy zamek który będziemy niszczyć z pomocą katapulty. Sami decydujemy jak daleko ma lecieć kula czy też z jaką mocą uderzy w zamek aby go uderzyć. Wszystko to robimy z pomocą myszki, za zarobione pieniądze kupujemy różne dodatki.


Ucieczki z zamku

Ocena gry

Trafiamy niespodziewanie do niebezpiecznego zamku z którego będziemy musieli jak najszybciej uciec. Mamy wiele przedmiotów dzięki którym będzie to możliwe. Wykorzystać musisz tylko określone przedmioty.


Gra w wydobywanie ropy naftowej

Ocena gry

Przenosimy się na terytorium gdzie na początku będziemy zajmowali się poszukiwaniem ropy. Gry już ją odnajdziemy będziemy musieli zbudować przeróżne urządzenia dzięki którym będziemy mieli możliwość zacząć wydobywanie ropy naftowej. Gdy już ją mamy będziemy musieli sprzedać w dobrej cenie. Poruszaj się po całym świecie w celu jej poszukiwania. Zadbaj o to aby rząd patrzył na Ciebie przychylnie. Sterowanie za pomocą myszy. Powodzenia!


Popularne gry

 • Budowanie
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9802 ocena: 0.00

 • Gra Dźwig budowlany

  Gra Dźwig budowlany

  Oglądana: 8782 ocena: 0.00

 • Budowanie miasta

  Budowanie miasta

  Oglądana: 7046 ocena: 0.00

 • Bijatyka ekip budowlanych

  Bijatyka ekip budowlanych

  Oglądana: 4656 ocena: 0.00

 • Zdemoluj budynki w mieście

  Zdemoluj budynki w mieście

  Oglądana: 4360 ocena: 0.00

 • Demolowanie miasta

  Demolowanie miasta

  Oglądana: 2695 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie