Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Budowanie 158 gier

Niebezpieczne surfowanie

Ocena gry

Nasz serfer musimy uciekać przed dużą falą która go goni, po drodze zbieraj koła ratunkowe i inne kosztowności oraz uważaj na rekina, który od czasu do czasu się pojawia. Mamy do wyboru kilka postaci i desek, którymi będziemy pływać.


Rzucanie nożami w koło

Ocena gry

Ciekawa i fajna zabawa na Was czeka w której to wybierzemy się do cyrku gdzie będziemy zajmować się rzucaniem nożami do obracającej się tarczy na której to znajdują się balony w które będziemy starali się nożami trafić z wykorzystaniem myszki.


Gra rzucanie nożami nie w ludzi

Ocena gry

W tej grze będziemy rzucać nożami w obracającą się tarczę jednak tak aby nie trafić ludzi którzy będą się pojawiać na tarczy. Musimy trafić w balony znajdujących się na kole tak aby nie trafić w ludzi.


Zręcznościowe dźwigi

Ocena gry

Czeka na nas fajna gra w której do pomocy mamy żurawia czyli taki duży dźwig. Ten żuraw ma bardzo dużo udźwigu dzięki czemu możemy przenosić elementy domów to właśnie z nich będziemy budować dom do zamieszkania z wykorzystaniem myszki. Jest to typowo zręcznościowa gra online.Symulator dźwigu online

Ocena gry

Zasiadamy za sterami dźwigu którego będziemy kierowali zagraj w ten symulator dźwigowy przeznaczony dla dzieci i chłopców. W grze musimy przenosić przeróżne ładunki tak aby przekroczyły zieloną linię na planszy. Poruszamy się strzałkami I - przybliżamy O- oddalamy, Spacja - przyciągamy ( chwytamy ) R - restujemy jeżeli coś nam nie wyjdzie.


Sterowanie dźwigiem

Ocena gry

Wchodzimy do kabiny wielkiego dźwiga którym będziemy sterowali i nim kierowali. Nie będzie to łatwa praca z tak wysoka aby trafić dźwigiem i zdjąć ładunek z samochodów które są na dole. Postaraj się wykonać 100% zadania z wykorzystaniem strzałki i spacji


Gra Dźwig budowlany

Ocena gry

W tej grze bawimy się razem z dźwigiem budowlanym który może przenosić spore ładunki. Tym razem przy pomocy takiego dźwiga będziemy układali wierzę z kloców tetris. Dźwigiem poruszamy się przy użyciu myszki, postaraj się ułożyć jak największą wierzę w gierce.


Pokój marzeń

Ocena gry

Dzięki tej gierce masz możliwość stworzenia wirtualnego pokoju twoich marzeń. Do pomocy mamy myszkę, przy pomocy której wybieramy poszczególne elementy które posłużą nam do dekorowania tego ciekawego pokoju. Zachęcamy do gierki.


Gra meblowanie pokoju

Ocena gry

Kolejna gra z serii z pokojami w której będziemy mieli możliwość urządzenia z elementów w grze swojego własnego pokoju. Ustawiamy go przy pomocy myszki, zobacz jak będzie wyglądał efekt końcowy takiego meblowania.


Dekorowanie pokoju

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się przede wszystkim dekorowaniem pokoju. Dzięki tej gierce możesz stworzyć pokój swoich marzeń. Zobacz jak on będzie wyglądać i jakie możliwości oferuje Ci ta gierka w której gramy myszką.


Gra rozwalanie mostów

Ocena gry

Most już na nas czeka w tej grze będziemy go rozwalać detonując w odpowiednim momencie ładunki wybuchowe. Musimy również unicestwić znajdujące się na moście jednostki wojskowe. Zapoznaj się z instrukcją w gierce.


Wysadzanie mostu

Ocena gry

Czeka już na Was nietypowe zadanie jakie jest w tej grze. Będziemy zajmowali się niszczeniem wszelkich mostów. Aby tego dokonać musimy podkładać ładunki wybuchowe, które będą wybuchać i w ten sposób możemy zniszczyć most.


Popularne gry

 • Budowanie
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9802 ocena: 0.00

 • Gra Dźwig budowlany

  Gra Dźwig budowlany

  Oglądana: 8782 ocena: 0.00

 • Budowanie miasta

  Budowanie miasta

  Oglądana: 7046 ocena: 0.00

 • Bijatyka ekip budowlanych

  Bijatyka ekip budowlanych

  Oglądana: 4656 ocena: 0.00

 • Zdemoluj budynki w mieście

  Zdemoluj budynki w mieście

  Oglądana: 4360 ocena: 0.00

 • Demolowanie miasta

  Demolowanie miasta

  Oglądana: 2695 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie