Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Budowanie 158 gier

Walka robotów

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać robota. Musisz pokonać swojego rywala. Używaj bomb, aby wyeliminować przeciwnika. Możliwy pojedynek z przyjacielem. Sterowanie: Gracz 1: strzalki, klawisz spacji, Gracz 2: W,A,S,D, E.


Wybuchowy Tetris

Ocena gry

Czeka na Ciebie układanie figur geometrycznych różnego kształtu. Przed Tobą wybuchowa wersja klasycznej gry Tetris. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Przygody Bittu

Ocena gry

Bittu chce się wydostać z ogrodu, aby to zrobić będzie musiał pokonać przeciwnika. Postaraj się wysadzić kamienie tak, aby umożliwiły mu zebranie wszystkich bonusów znajdujących się na planszy oraz przejście do kolejnego etapu. Sterowanie: myszki, spacja.


Gra logiczna- Zaświeć żarówkę

Ocena gry

Przed tobą prawdziwa łamigłówka! Twoim zadaniem jest połączenie zasięgu elementów w taki sposób, aby aby prąd został doprowadzony do żarówki.Trasa po niedokończonych ulicach miasta

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest pokonanie wyznaczonej trasy i zdobycie jak największej ilości punktów. Musisz być więc wyjątkowo ostrożny, gdyż niektóre elementy drogi nie są jeszcze połączone i łatwo o wypadek. Sterowanie: klawisze A, D, G, H, J.


Wybuduj drogę

Ocena gry

Przed Tobą zadanie wybudowania drogi. Połącz w odpowiedni sposób elementy ulicy, aby wybudować drogę.


Przygoda linowego biegacza

Ocena gry

Musisz doprowadzić bohatera gry do celu. Aby to zrobić rysuj linię, po której będzie on się poruszał. Dodatkowo uważaj na przeszkody, zbieraj obręcze, które dadzą Ci prędkość oraz punkty.


Doprowadzenie kuli do celu

Ocena gry

Celem tej gry jest sterowanie kula tak, aby dotarła do mety. Wybuduj linie w taki sposób, aby doprowadzić kulę do celu. Powodzenia!


Wybuduj wspomagające linie

Ocena gry

Za pomocą kliknięć myszką budujesz na planszy linie, dzięki której opadająca z góry kula nie spada na ziemię i się nie rozbija. Postaraj się tak wybudować linie, aby doprowadzić małą pomarańczową kulkę do dużego i rozgrzanego słońca znajdującego się na ekranie.


Gra Laserowy podstęp

Ocena gry

W tej grze będziesz musiał trochę pogłówkować. Postaraj się pokonać wszystkie poziomy. Sterowanie: strzałki, klawisze Z, X.


Obrona Komputera

Ocena gry

Uważaj! Twój komputer znalazł się w niebezpieczeństwie. Został on zaatakowany przez intruzów. Musisz celować w intruzów tak, aby uniemożliwić im atak na komputer.


Laserowa Walka

Ocena gry

Dysponujesz bronią laserową, musisz strzelać nią w przeciwnika tak, aby go pokonać. Możesz także zmierzyć się z przyjacielem


Popularne gry

 • Budowanie
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9808 ocena: 0.00

 • Gra Dźwig budowlany

  Gra Dźwig budowlany

  Oglądana: 8790 ocena: 0.00

 • Budowanie miasta

  Budowanie miasta

  Oglądana: 7049 ocena: 0.00

 • Bijatyka ekip budowlanych

  Bijatyka ekip budowlanych

  Oglądana: 4657 ocena: 0.00

 • Zdemoluj budynki w mieście

  Zdemoluj budynki w mieście

  Oglądana: 4361 ocena: 0.00

 • Demolowanie miasta

  Demolowanie miasta

  Oglądana: 2698 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie