Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Budowanie darmowe gry online Burzenie 11 gier

Niszczenie zamków armatą

Ocena gry

Klikamy na Start Campain aby przystąpić do burzenia obiektów jakie znajdują się w zasięgu naszej potężnej armaty z której będziemy ostrzeliwali wroga. W każdej z plansz musimy zniszczyć sam zamek jak i też broniących go rycerzy.


Niszczenie zamków lodowych

Ocena gry

Zastała nas lodowa pora roku i lodowy zamek który będziemy niszczyć z pomocą katapulty. Sami decydujemy jak daleko ma lecieć kula czy też z jaką mocą uderzy w zamek aby go uderzyć. Wszystko to robimy z pomocą myszki, za zarobione pieniądze kupujemy różne dodatki.


Gra burzenie zamków

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmować się niszczeniem zamków. Po jeden stronie góry znajduje się zamek jak i też po drugiej stronie. Musisz pokonać zamek rywala i go zniszczyć szybciej niż on zburzy twój zamek, to nie takie proste.


Gra burzenie mostu

Ocena gry

Wcielamy się w rolę osoby która zajmuje się wysadzania różnego rodzaju budynków i budowli. Tym razem będziemy zajmowali się wyburzaniem mostów. W odpowiedni sposób musimy wcześniej umieścić ładunki wybuchowe aby mieć możliwość rozburzenia takiego mostu.Gra burzenie wieży

Ocena gry

Nieprzyjaciele praktycznie ze wszystkich stron będą chciały nam zburzyć budowle. Burzenie wierzy nie będzie proste jeżeli tylko w odpowiedni sposób będziemy się bronić aby nie został ona rozburzona.


Sterowanie buldożerem

Ocena gry

W tej grze zobaczysz, czy potrafisz sterować ogromnymi maszynami takimi jak np. buldożer. Twoim zadaniem jest zniszczenie wszystkiego, co tylko spotkasz na swojej drodze.


Crusade 3 Niszczenie zamków

Ocena gry

Czas na zniszczenie wrogów! Za pomocą armatki zniszcz wyznaczony obiekt, w którym ukrywa się wróg. Zdobądź jak najwięcej punktów, zrób prawdziwą demolkę z twierdzy przeciwnika!


Akcja niszczenia budynków

Ocena gry

W grze bierzesz udział w nietypowej akcji. Twoim zadaniem jest zniszczenie jak największej ilości budynków. Musisz być przy tym ostrożny, aby nie dać się złapać policji!


Demolowanie miasta 2

Ocena gry

To druga część klasycznej gry, która polega na demolowaniu miasta. Tym razem Twoim zadaniem jest również zdemolowanie miejskich budynków. Potrafisz sprostać temu wyzwaniu?


Zdemoluj budynki w mieście

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zdemolowanie miejskich budynków. Jest to jednak trudne wyzwanie, gdyż na każdym poziomie gry masz do dyspozycji określoną ilość dynamitów. Gruz z upadłych budynków musi znajdować się poniżej określonej linii. Tylko w ten sposób będziesz mógł przejść do kolejnego etapu. Sterowanie myszką.


Demolowanie miasta

Ocena gry

Masz do dyspozycji dynamit. Wyburz wszystkie budynki w całym mieście. Zrób to tak, aby gruz leżał poniżej określonego na planszy poziomu. Gra sterowana za pomocą myszki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Burzenie
 • Zdemoluj budynki w mieście

  Zdemoluj budynki w mieście

  Oglądana: 4360 ocena: 0.00

 • Gra burzenie zamków

  Gra burzenie zamków

  Oglądana: 3235 ocena: 0.00

 • Gra burzenie mostu

  Gra burzenie mostu

  Oglądana: 3085 ocena: 0.00

 • Sterowanie buldożerem

  Sterowanie buldożerem

  Oglądana: 3025 ocena: 0.00

 • Demolowanie miasta

  Demolowanie miasta

  Oglądana: 2695 ocena: 0.00

 • Niszczenie zamków armatą

  Niszczenie zamków armatą

  Oglądana: 1906 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie