Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Dziewczyn darmowe gry online Całowanie 43 gier

Gra z Camp Rock

Ocena gry

W grze znajdziemy Shane Grey oraz Demi Lovato to właśnie ta para będzie się całować na scenie. jednak musza to robić w wyjątkowy sposób aby nikt tego nie zauważył. Do pocałunków używamy myszki. Przechodzimy do kolejnej planszy aż zapełni się nam nasz pasek z pocałunkami.


Gra całowanie na ślubie

Ocena gry

Każdy z Was jeżeli brał ślub wiedzą jak się kończy takie zakończenia. Po ślubie zawsze się całuje i daje wspaniałe buziaki. Zobaczcie jak będzie tym razem na tej niepowtarzalnej uroczystości. Tym razem będzie to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju ślub. Zachęcamy Was do grania w nim myszką


Przerwa w szkole

Ocena gry

Na pewno każdy z Was praktycznie chodził kiedyś do szkoły i jak wiecie pomiędzy lekcjami jest zawsze krótka przerwa na odpoczynek czy też aby coś zjeść. W przerwie takiej chłopak z dziewczyną chce dać sobie buzi czy zdążą zobaczcie sami.


Squadfish school kiss

Ocena gry

Akcja tej całowanki odbywa się w szkole. To właśnie tak w pewnej klasie zakochał się chłopak i dziewczyna. Na lekcjach nauczyciel często przysypia i oni chcą to wykorzystać i dać Sobie po buziaku. Jednak zobaczcie jak to się może skończyć dla nich.Pou Kissing

Ocena gry

Kolejna gra dla osób które uwielbiają pou, przeniesiemy się do klasy gdzie właśnie tam będzie dawali Sobie buziaki. Oczywiście jak w poprzednich tego rodzaju gierkach musimy uważać aby nikt nas na takich pocałunkach nie zauważył.


Całowanie z języczkiem chłopaka i dziewczyny

Ocena gry

Ta para w grze jest w sobie bardzo zakochana. Praktycznie nie mogą bez Siebie żyć, zresztą sami zobaczycie jeżeli tylko zechcecie zagrać w tą gierkę. Zobaczcie kto nie pozwala im się namiejętnie całować z języczkiem. W grze posługujemy się myszką to właśnie nią się całujemy do tej pory aż zapełnimy serduszko znajdujące się w prawym górnym rogu gierki.


Całowanie i coś więcej może

Ocena gry

Kolejna tego rodzaju gierka gdzie nie całujemy na leżąco w której chłopaka ma nadzieję, że jak da buzi swojej dziewczynie to już się nie będzie na niego gniewać i razem pójdą do kina. Wszystko zależy od Ciebie jak się w takiej sytuacji zachowasz.


Chłopaki całuą dziewczyny

Ocena gry

W tej grze to płeć brzydka postanowiła pocałować jako pierwsza. Dlatego też to chłopaki będą prosić dziewczyny o pocałunek jednak nie każda będzie się chciała zgodzić jeżeli się zgodzi to po kryjomu dlatego musimy uważać aby nikt nas na pocałunkach nie nakrył.


Czułe całowanie chłopaka i dziewczyny

Ocena gry

Ta para bardzo czule się przytula i postanowiła dać Sobie buziaka jednak w taki sposób by pozostała niezauważona w parku przez jej znajomych i innych osób. Postaraj się tego dokonać.


Całowanie

Ocena gry

Ta gra polega na całowaniu i ukrywaniu się przed duchami. Postarajcie się tak długo całować jak tylko to jest możliwe. Ale uważajcie aby was nie nakryły duchy.


Całowanka Icarly dla dziewczyn

Ocena gry

Klasyczna całowanka już na Was czeka tym razem jest to gra która pochodzi od Icarly i skierowana jest w szczególności dla dziewczyn i dziewczynek. Zachęcamy do grania i zapoznania się z obrazkową instrukcją tej gierki.


Całowanka z portem lotniczym w tle

Ocena gry

para poznaje się na lotnisku pełnym ludzi i zaczyna rozmawiać. Tak się sobą zachwycili, że postanawiają dać Sobie kilka buziaków jednak nie chcą aby nakryli ich znajomi dlatego muszą zrobić to tak aby oni nie zauważyli.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Całowanie
 • Całowanie w szpitalu

  Całowanie w szpitalu

  Oglądana: 9123 ocena: 5.50

 • Całowanie na tapczanie i łóżku

  Całowanie na tapczanie i łóżku

  Oglądana: 8297 ocena: 0.00

 • Podryw na basenie

  Podryw na basenie

  Oglądana: 6231 ocena: 10.00

 • Gra Całowanie w podróży online

  Gra Całowanie w podróży online

  Oglądana: 3047 ocena: 0.00

 • Pocałunek zakochanej pary

  Pocałunek zakochanej pary

  Oglądana: 2415 ocena: 0.00

 • Zdobądź serce chłopca w autobusie

  Zdobądź serce chłopca w autobusie

  Oglądana: 2346 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie