Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Chomiki 18 gier

Ubieranka chomikiem

Ocena gry

Prosta gierka dla najmłodszych dzieci gdzie będziemy mieli możliwość ubierania naszego chomika. Stwórz takiego jakiego tylko chcesz, wszystko zależy od Ciebie. Sterujemy myszką w gierce, która ubieramy postacie.


Chomik hydraulik dla dzieci

Ocena gry

fajna gra skierowana dla dzieci w której to wcielamy się w role hydraulika gdyż to w niej będziemy naprawiali przeróżne popękane rury. Poruszamy się strzałkami, a M - otwieramy mapę. Gdy naprawisz wszystkie rury ocalisz swój ukochany domek.


Harry chomik 2

Ocena gry

Kolejna gra z tym świetnym zwierzakiem jaką dla Was przygotowaliśmy i dodaliśmy na stronę grajnik.pl. Poruszamy się w rurach, dlatego też gra nazywana jest jako chomik hydraulik. Musimy przejść do określonego miejsca na planszy. Sterowanie to strzałki oraz M i Spacja. Zbieraj przedmioty i idź rurami jak rasowy hydraulik najdalej jak się tylko da.


Bieganie chomikiem

Ocena gry

Prosta gra z myszką w której masz tylko jedno zadanie. Postaraj się biegać po przygotowanej w grze bieżni przez jak najdłuższy czas. Zobacz jaki wynik uda Ci się osiągnąć w gierce.Restauracja u chomików

Ocena gry

Gotujące chomiki jeżeli ich poszukujecie to tylko w tej grze online. Jest to już 2 część tej wspaniałej gierki online. To tutaj będziemy pracowali w specjalnej restauracji gdzie podawane są specjalne dania. Sterowanie to strzałki.


Leczenie chomików i innych zwierząt

Ocena gry

W tej grze hodowla i adopcja zwierząt domowych będziecie mieli okazję leczenia swojego ulubionego zwierzaka jakim jest Chomik. Oczywiście będą również inne zwierzątka, którymi również będziemy musieli się zaopiekować. Na dole mamy wszystkie przedmioty niezbędne do leczenia. Każde ze zwierzątek w chmurce pokazuje nam co im dolega.


Opieka nad świnką morską

Ocena gry

Na samym początku w grze adopcja, poznacie to zwierzątko, jego warunki w jakich należy go trzymać i hodować świnki morskie. Gdy już ten etap przejdziemy przystąpimy do kolejnego czyli opiekowania się świnkami morskimi bo to nie należy do łatwych ale także jak sami zobaczycie nie jest trudne. Kilka różnego rodzaju zadań do wykonania na Was czeka, niektóre z nich na pewno dadzą Wam popalić. Posługuj się myszką podczas gry.


Opieka zwierzątek

Ocena gry

Zagraj i zobacz jak fajnie jest opiekować się zwierzętami. One same podpowiedzą Ci czego chcą. Ty tylko zbieraj punkty i przechodź do kolejnych etapów.


Chomik w kuli

Ocena gry

Czeka na nas doskonała przygoda z chomikiem w roli głównej. Kilkanaście przeróżnych plansz już na Ciebie czeka. Naszym zdaniem będzie przedostanie się z chomikiem do celu oznaczonego przez czerwoną flagę. Uważaj na przeszkody spotkane na drodze.


Gra Chomiki w labiryncie

Ocena gry

Te chomiki chcą wydostać się z labiryntu. Tylko ty możesz im w tym pomóc. Postaraj się połączyć kawałki układanki, aby przeprowadzić chomiki przez labirynt!


Gra Chomik Ninja vs Roboty Pojedynek

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać nietypowego bohatera jakim jest Chomik Ninja. twoim zadaniem jest zabicie jak największej ilości złych robotów i zebranie sushi. Wygrywasz rywalizację jeżeli zbierzesz 8 receptur sushi. Postaraj się przejść jak najwięcej poziomów.


Gra Atak zmutowanych chomików

Ocena gry

Świat czeka niebezpieczeństwo. Powstały nowe zmutowane chomiki, które zagrażają światu. Twoim zadaniem jest zabicie wszystkich wrogów! Strzelaj w chomików, aby samemu uniknąć obrażeń. Gra sterowana za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Chomiki
 • Gra Zabawa chomika w kuli

  Gra Zabawa chomika w kuli

  Oglądana: 2350 ocena: 0.00

 • Gra Chomiki w labiryncie

  Gra Chomiki w labiryncie

  Oglądana: 1957 ocena: 0.00

 • Opieka zwierzątek

  Opieka zwierzątek

  Oglądana: 1798 ocena: 0.00

 • Gra Ucieczka chomika przed śniegowym potworem

  Gra Ucieczka chomika przed śniegowym potworem

  Oglądana: 1641 ocena: 0.00

 • Gra Atak zmutowanych chomików

  Gra Atak zmutowanych chomików

  Oglądana: 1558 ocena: 0.00

 • Gra Ucieczka chomika

  Gra Ucieczka chomika

  Oglądana: 1509 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie