Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ciekawe darmowe gry online Chomikuj 22 gier

Pinball z bibi blocksberg

Ocena gry

Prosty pinball gdzie będziemy podbijali piłeczkę i zdobywali punkty. Piłkę wystrzeliwujemy z pomocą Spacji - im dłużej ją trzymamy tym ma większą moc. Strzałkami w lewo i w prawo sterujemy fliperem.


Bomby na 2 osoby

Ocena gry

Na pewno podczas grania nie będziesz się nudził. Opcja na dwie osoby z pewnością Wam to zapewni. Tym razem zagramy w nie w zwariowanymi ptakami w roli głównej czyli Angry Birds. Graj: strzałki i Spacja oraz W,A,S,D i enter.


Leapin Ladybugs

Ocena gry

Bańkowy świat już stoi dla nas otworem. Mała dziewczynka będzie robić bańki, czym większa tym większą ilość biedronek uda nam się uwolnić. Gramy i pompujemy bańki myszką.


Nawiedzony dom dla odważnych

Ocena gry

Mamy tutaj tylko jedne zadanie jakie specjalnie dla nas zostało przygotowane. Musimy się za wszelką cenę wydostać z tego nawiedzonego domu na wszelkie dostępne sposoby. Poszukaj różnych kluczy jak i też przedmiotów dzięki którym ta ucieczka będzie możliwa.Strzelanie do ruszającej się tarczy

Ocena gry

Jeżeli lubisz strzelać do przeniesiesz się do szkoły gdzie będziemy uczyć się na poligonie w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach ćwiczyć celność strzelania do poruszających się celów. Będą się pojawiać i wyskakiwać. Zadaniem Waszym jest trafiać do nich perfekcyjnie, dużo tutaj zależy od Twojej celności.


Wydobywanie ropy naftowej online

Ocena gry

W grze będziemy skakać w odpowiedni sposób aby mieś szansę zbliżyć się do ropy gdyż naszym głównym celem jest jej wydobywanie. Poruszamy się myszką, mamy także instrukcję jak należy grać w tej gierce online.


Gra i zabawa na śniegu

Ocena gry

Już na początku naszej rozgrywki wybieramy postacie jakimi chcemy przystąpić do tej rozgrywki online. Po wybraniu 2 postaci przystępujemy do walki na śnieżki w której tylko jedna drużyna może odnieść zwycięstwo.


Ubieranka Serferka

Ocena gry

Do ubrania będziemy mieli młodą serferkę która wybiera się właśnie na deskę aby poćwiczyć jazdę na falach. Nie ma pomysłu na ubranie, jednak z Twoją pomocą mamy nadzieję, że coś ciekawego wybierze.


Różnice Romeo i Julia dla dzieci

Ocena gry

Gra w polskiej wersji językowej gdzie zajmujemy się szukaniem różnic na obrazkach. Mamy kilka poziomów trudności: łatwy, średni i trudny. Różnice wskazujemy z pomocą myszki, wszelkie wskazówki i informacje mamy po polsku.


Strzelanie do kebaba

Ocena gry

Ze wszystkich stron w coraz większych ilościach będą nas atakować kebaby. Będziecie musieli się przed nimi bronić. W tym celu mamy broń z której do nich będziemy strzelać. Za każdego trafionego kebaba mamy 10 punktów.


Pasjans skorpion

Ocena gry

Jeżeli lubicie karty to ta gra jest dla Was . Zagramy w niej w pasjansa. Na początku mamy informację dotyczącą zasad tej gierki jak i też wiele innych ciekawych wskazówek. Posługujemy się tutaj myszką.


Robienie zdjęć

Ocena gry

Gołym dziewczynom i zdrada takie zdjęcia robimy w tej grze. Musimy się przyczaić aby móc zrobić takie dobre fotki gdy nakryjemy jakaś dziewczynę na zdradzie. Czeka na Was zabawa w fotografa gwiazd. Wykorzystaj do grania myszkę.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Chomikuj
 • Pasjans skorpion

  Pasjans skorpion

  Oglądana: 8272 ocena: 1.00

 • Gra opieka nad chomikiem

  Gra opieka nad chomikiem

  Oglądana: 7204 ocena: 0.00

 • Robienie zdjęć

  Robienie zdjęć

  Oglądana: 5201 ocena: 10.00

 • Nawiedzony dom dla odważnych

  Nawiedzony dom dla odważnych

  Oglądana: 3161 ocena: 0.00

 • Pinball z bibi blocksberg

  Pinball z bibi blocksberg

  Oglądana: 1820 ocena: 0.00

 • Gra domek dla chomika

  Gra domek dla chomika

  Oglądana: 1763 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie