Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry online Ciągniki 19 gier

Kierowca ciągnika na polu

Ocena gry

Nie będzie to łatwe zadanie podczas kierowanie ta maszyną rolniczą. Obcy będą chcieli zabrać nam cały ładunek jaki znajduje się na naszej przyczepie. Przed rozpoczęciem grania decydujemy jaki ładunek chcemy przewozić. Każdy z nich jest inaczej punktowany. W pierwszej planszy najwięcej punktów możemy uzbierać za transportowanie świń bo aż 200pkt, za ptaki dostajemy 100pkt, a za jedno mleko 25pkt, sam decyduj co chcesz przewozić. Uważaj na ufo, które chce porwać ładunek jak i też przeszkody jakie spotkasz na drodze. Zarabiają pieniądze i przeznaczaj je na zakup ulepszeń w grze. Sterowanie to strzałki lub W,A,S,D oraz Z jako Nitro i Spacja jak hamulec.


Red Wagon z przyczepą

Ocena gry

Bardzo fajna gra rolnicza gdzie wcielamy się w rolę farmera, który ma do wykonania przeróżne mniejsze i większe zadania.Klikamy na ikonę domku bez kłódki aby rozpocząć granie. Możemy kupić jeden z kilku maszyn. Po wyborze zawieź ładunek do celu.


Tom i Jerry tractor 2

Ocena gry

Kolejna już druga część tej gierki w której to będziemy mieli do dyspozycji dwie postacie Toma oraz Jerrego. Po wyborze jednego z nich przystępujemy do jazdy po planszach i zbierania przedmiotów, które trafiają na przyczepkę i je dowozimy do celu.


Tom nad Jerry Tractor

Ocena gry

Gra która pochodzi z kreskówki dla dzieci. Tutaj będziemy poruszali się maszyną rolniczą jaką jest ciągnik. Ciągniemy za sobą przyczepkę w której mamy różnego rodzaju materiały jakie należy dowieź do celu.Tractor At The Farm

Ocena gry

Kolejna tego rodzaju gierka kierowca ciągnika dla wszystkich fanów w której będziemy poruszać się maszynami rolniczymi po farmie. Wykonując na niej różnego rodzaju mniejsze i większe zadania. Sterowanie to strzałki oraz Spacja jako hamulec.


Jazda ciągnikiem po farmie

Ocena gry

Czeka na nas wiele różnego rodzaju zadań do wykonania jak to zwykle bywa na farmie. Przewozić będziemy przyczepką różnego rodzaju ładunki jak jabłka czy też inne produkty rolne. Postaraj się aby ich nie zgubić po drodze do celu.


Ciągnik na polu

Ocena gry

Przygotowane dla Ciebie zostało w tej grze 12 różnego rodzaju plansz, które musimy pokonać. Czym dalej tym droga będzie trudniejsza i coraz trudniej będzie dostarczyć z pola ładunek aby przewieźć go w całości bez wpadki.


Spychacz dla dzieci

Ocena gry

Czeka na Ciebie w grze spychacz jeżeli tylko ją wybierzesz. Zasiadasz za sterami tej wielkiej maszyny i wykonujesz poszczególne misje, które mogą okazać się niezwykle trudne do wykonania w kolejnych planszach. Sterujemy strzałkami


Gra z ciągnikami online

Ocena gry

Zagramy tutaj z ciągnikami. Doskonała zabawa dla dzieci oraz chłopców. Będziemy mieli do dyspozycji maszynę z przyczepą którą musimy dojechać do określonego miejsca wskazanego w tej gierce online. Wykorzystujemy do tego myszkę.


Diego na ciągniku

Ocena gry

Diego nie tylko jest podróżnikiem ale również dba o środowisko i o naszą planetę. Tym razem będzie walczył ze śmieciami jakie na niej zalegają. Do tego potrzebujemy strzałek którymi będziemy kierowali maszyną i spychali śmieci z trasy.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Ciągniki
 • Traktormania

  Traktormania

  Oglądana: 20187 ocena: 10.00

 • Doprowadź ciągnik do końca trasy

  Doprowadź ciągnik do końca trasy

  Oglądana: 11415 ocena: 0.00

 • Spychacz dla dzieci

  Spychacz dla dzieci

  Oglądana: 5236 ocena: 0.00

 • Kieruj traktorem razem z Ben 10

  Kieruj traktorem razem z Ben 10

  Oglądana: 5185 ocena: 0.00

 • Gra ciągnik z przyczepą

  Gra ciągnik z przyczepą

  Oglądana: 4624 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie