Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry online Ciągniki 12 gier

Spychacz dla dzieci

Ocena gry

Czeka na Ciebie w grze spychacz jeżeli tylko ją wybierzesz. Zasiadasz za sterami tej wielkiej maszyny i wykonujesz poszczególne misje, które mogą okazać się niezwykle trudne do wykonania w kolejnych planszach. Sterujemy strzałkami


Gra z ciągnikami online

Ocena gry

Zagramy tutaj z ciągnikami. Doskonała zabawa dla dzieci oraz chłopców. Będziemy mieli do dyspozycji maszynę z przyczepą którą musimy dojechać do określonego miejsca wskazanego w tej gierce online. Wykorzystujemy do tego myszkę.


Diego na ciągniku

Ocena gry

Diego nie tylko jest podróżnikiem ale również dba o środowisko i o naszą planetę. Tym razem będzie walczył ze śmieciami jakie na niej zalegają. Do tego potrzebujemy strzałek którymi będziemy kierowali maszyną i spychali śmieci z trasy.


Farmer Teds Tractor Rush

Ocena gry

W tej grze pracujemy na farmie dokładnie w sadzie gdzie obecnie planuje czas zbiorów. Jednak dojazd na farmę jest bardzo, zły dużo wybojów i górek. Musimy dlatego poruszać się ostrożnie tak aby ładunek który przewozimy nie wypadł nam z przyczepy.Ciągnik Bakugan

Ocena gry

Bakugan zasiada za sterami ciągnika którym będzie jeździł po polach. Nie będzie to jednak taka jazda bez celu gdyż na naszej drodze będą ustawione odznaki które my będziemy musieli zebrać w jak największej ilości. Steruj strzałkami pojazdem.


Gra ciągnik z przyczepą

Ocena gry

Pracujemy na naszym gospodarstwie rolnym gdzie mamy szereg różnych zadań do wykonania. Jednymi z nich będzie transport ciągnikiem ładunku we wskazane miejsce. Na początku musimy załadować przyczepę a następnie udać się do celu.


Traktorowe wyścigi na farmie

Ocena gry

Dzięki tej grze przeżyjesz emocjonujące chwile na farmie. Dowiesz się z niej, że na farmie nie trzeba tylko pracować, ale można się też świetnie bawić! Wystarczy, że weźmiesz udział w wyścigach traktorów po farmie na specjalnie do tego skonstruowanym torze. Powodzenia!


Doprowadź ciągnik do końca trasy

Ocena gry

Ta gra została przygotowana dla wszystkich fanów ciężkich pojazdów! Twoim zadaniem jest prowadzenie ciągnika i zbieranie monet, które znajda się na Twojej drodze. Postaraj się dowieźć do celu jak najwięcej z nich!


Traktor i Mario

Ocena gry

Pomóż bohaterowi gier Mario doprowadzić pojazd do celu. Po drodze zbieraj monety, które będą się gromadzić na Twojej przyczepie. Postaraj się dowieźć jak najwięcej monet do końca trasy!


Kieruj traktorem razem z Ben 10

Ocena gry

Tym razem za kierownicą traktora siądzie Ben 10. Pomóż mu dojechać do celu pokonując poszczególne plansze. Uważaj, aby pojazd nie zaliczył wywrotki i abyś szczęśliwe pokonał wszystkie trasy.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Ciągniki
 • Traktormania

  Traktormania

  Oglądana: 12782 ocena: 10.00

 • Doprowadź ciągnik do końca trasy

  Doprowadź ciągnik do końca trasy

  Oglądana: 6820 ocena: 0.00

 • Spychacz dla dzieci

  Spychacz dla dzieci

  Oglądana: 2911 ocena: 0.00

 • Kieruj traktorem razem z Ben 10

  Kieruj traktorem razem z Ben 10

  Oglądana: 2906 ocena: 0.00

 • Farmer Teds Tractor Rush

  Farmer Teds Tractor Rush

  Oglądana: 2680 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie