Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ciekawe 219 gier

Diego i Afryka na friv

Ocena gry

Diego uwielbia różnego rodzaju podróże tym razem wybrał się w bardzo długą podróż w której wybierze się aż do Afryki. Tam już czeka na niego safari i szereg zadań jaki będziemy mieli do wykonania.


Bugs Bunny Carrot Hunt

Ocena gry

Gra w której to będziemy biegać królikiem bystrzakiem i zbierać napotkaną na naszej drodze marchewkę. Nie będzie to oczywiście takie łatwe ponieważ na naszej drodze stoi...zobaczcie kto. Przekonacie się jeżeli tylko włączycie gierkę. Sterowanie myszką.


Offroad Trophy

Ocena gry

Gra w jaką możecie zagrać na friv teraz jest także dostępna na naszym serwisie. W tej grze terenowym samochodem musimy pokonać wszystkie punkty kontrolne znajdujące się na naszej drodze. Sterujemy przy tym strzałkami. Zobacz jaki czas uda Ci się wykręcić.


Gra Friv Gaffer

Ocena gry

Będziemy w tej grze zajmowali się ładowaniem ciężarówek w paczki, jednak to nie wszystko. Oprócz tego musimy uważać na myszy, które co jakiś czas będziemy odganiać. W jak najkrótszym czasie postaraj się załadować cały samochód. Sterowanie strzałki oraz Z i X.Big Truck Adventures

Ocena gry

Gra taka jak na friv gdzie czeka na nas wielka przygoda za sterami tej ciężarówki która będziemy podróżować po przeróżnych terenach z ładunkiem. Uważać należy aby po drodze nie zgubić towaru jaki będziemy przewozić.


Tworzenie postaci Minecraft

Ocena gry

W tej grze samemu będziemy mieli możliwość stworzenia praktycznie od podstaw postaci jakie spotkamy w grze Minecraft. DO wyboru mamy bardzo dużo możliwości jakie nam ma do zaoferowania ta gra online.


Darmowa gra Minecraft

Ocena gry

Kolejna gra która jest utrzymywana w klimacie Minecraft tym razem jest to strzelanka w której będziemy ze specjalnie przygotowanej broni strzelać do bloków, które musimy rozstrzelać w drobny mak. Musimy mieć dobrą celność bo niektóre z nich są w dużej odległości. Sterujemy i strzelamy bronią myszką.


Gra o Minecrafcie

Ocena gry

Kolejna gra z tej serii o minecrafcie, która utrzymywana jest w klimacie pikselów. Naszym zadaniem będzie obrona zamku przed atakującymi blokami. Postaraj się jak najdłużej bronić zamku przed atakującymi. Zbieramy pieniądze, które możemy przeznaczyć na rozwój naszej twierdzy. Dokładana instrukcja znajduje się w grze.


Gra Minecraft 2D

Ocena gry

Doskonała gra minecraft 2d za darmo czeka już na Was. Tym razem mamy dość proste zadanie w tej prostej grze gdzie będziemy się bronić i strzelać do atakujących nas ze wszystkich stron bloków. Poruszamy się po planszy strzałkami, natomiast myszką strzelamy. Od czasu do czasu na planszy pojawia się dynamit oznaczony TNT, gdy go zbierzemy wszystkie bloki znajdujące się na planszy niszczymy nim.


Gra typu Minecraft online

Ocena gry

Jest to fajna gra przygodowa typu minecraft w wersji online i to całkowicie za darmo. W tej grze poruszamy się postacią którą będziemy chodzić po powierzchni ziemi jak i też będziemy mieli możliwość pływania pod wodą. Mamy różnego rodzaju bronie, które w takiej gierce będziemy wykorzystywać. Wystarczy tylko, że na nie klikniemy. Będą to między innymi różne lasery, które niszczą skały.


Gra Minecraft classic

Ocena gry

Jest to kolejna gra z tej serii z minecraft w klasycznej wersji czyli tak zwanej classic. W tej grze będziemy chodzić ludzikiem i zbierać napotkane przez nas przedmioty, które mogą nam się przydać do różnego rodzaju rzeczy. Mamy możliwość przed jej startem wybrania między innymi dowolnego świata i wiele innych możliwość. Szczegółowa instrukcja znajduje się w gierce.


Gra Minecraft online

Ocena gry

Poruszamy się w grze minecraft online zielonym blokiem, naszym zadaniem jest przemierzenie całego labiryntu naszpikowanego różnymi niebezpiecznymi pułapkami. Już na początku mamy kwadraty ze strzałkami, które ściągają nas zgodnie z kierunkiem strzałek. Mamy także lawę w którą jak wpadniemy palimy się i zaczynamy całą przygodę od samego początku. Po labiryncie chodzimy strzałkami, skaczemy natomiast Spacją. Zobacz jaka przygoda w tej grze czeka na Ciebie.


Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 38621 ocena: 4.00

 • Ucieczka z celi więziennej

  Ucieczka z celi więziennej

  Oglądana: 4551 ocena: 0.00

 • Gra kucharki dla dzieci

  Gra kucharki dla dzieci

  Oglądana: 3465 ocena: 0.00

 • Gra w robienie tatuaży online

  Gra w robienie tatuaży online

  Oglądana: 3095 ocena: 0.00

 • Strażnik więzienny online

  Strażnik więzienny online

  Oglądana: 2720 ocena: 0.00

 • Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Oglądana: 2595 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie