Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ciekawe 219 gier

Rakietowy labirynt

Ocena gry

Gra gdzie będziemy sterowali dużą rakietą która trafiła do labiryntu, kliknij na start aby rozpocząć grę. Musimy poruszać się myszką w odpowiedni sposób aby nie uderzyć w ścianki labiryntu gdyż to spowoduje eksplozję i naszą przegraną w grze.


Puszczanie samolotu z papieru

Ocena gry

W tej grze mamy do wybrania slot 1,2,3 po wybraniu jednego z nich przystępujemy do grania. Klikamy myszką aby samolot nam latał, zbieramy po drodze gwiazdki, które potem jak i też punkty zamieniamy na dodatkowe wyposażenie naszego samolociku.


Rozwalanie miasta z friv

Ocena gry

Gra która pochodzi z serwisu z gierkami friv. Jest to nowa gra z 10-20-2015 rok dla każdego z graczy. Będziemy mogli się trochę wyżyć i bawić w wyszadzanie przeróżnych budynków znajdujących się w mieście. Wystarczy kliknąć na start i mamy ponad 20 różnych plansz. Ustawiamy materiały wybuchowe w określonych miejscach i klikamy na ikonę Boom aby wysadzić budynek, jeżeli dobrze je zamontowałeś to budynek ulegnie zniszczeniu.


Piłka i kubeczki

Ocena gry

Gra gdzie kuleczkę musimy trafić do kubeczków. Kulka czerwona powinna znaleźć się w czerwonym kubeczku, niebieska w niebieskim. Mamy możliwość zbierania monet które dają nam dodatkowe punkty. Poruszamy się w lewo i w prawo jeżeli kulkę chcemy ustalić. Klikamy na kulkę jeżeli chcemy ją wystrzelić wybierając jej moc myszką.Dracula w ciąży

Ocena gry

Dracula to jedna z postaci Monster High.Jest ona w ciąży i niezwłocznie potrzebuje naszej pomocy w wykonaniu niezbędnych badań, które sprawdzą czy dziecko rozwija się prawidłowo. Wykonaj je używając swoich lekarskich zdolności.Sterowanie myszką


Gra z gnomami

Ocena gry

Te małe stworki za wszelką cenę muszą udać się do swojego domu. Znajduje się on po drugiej stronie lasu gdzie musimy dotrzeć. Nie będzie to jednak taka prosta droga do celu. Zmieniamy trasę używając myszki. Zbieraj po drodze także różnego rodzaju diamenty i kosztowności.


Super Cut It - tnij i przecinaj

Ocena gry

Gra dostępna również na telefony komórkowe. W tej grze wybieramy jeden z dwóch trybów gry. Będzie to klasyczny i drugi. PO wyborze jednego z nich przystępujemy do rozgrywki gdzie tniemy i przecinamy różnego rodzaju elementy w grze z pomocą myszki w taki sposób aby zbierać punkty i diamenty.


Rzucanie pingwinem dla dzieci

Ocena gry

Bezpieczna gra dla dzieci w rzucanie pingwinem. Do Waszej dyspozycji mamy dwa pingwiny, które to będziemy podbijali na specjalnie do tego skonstruowanej huśtawce. Postaraj się strącać wszystkie z płytek, które znajdują się nad nimi. Za każde z nich otrzymujesz punkty, zbierz ich jak najwięcej i przejdź do kolejnego etapu gierki. Sterowanie to strzałki i myszka. Baw się doskonale podczas grania na grajnik.pl.


Gra budowanie linii kolejowej

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa misja jakę będzie budowanie linii kolejowej. Jednak nie mamy dużego czasu aby było to zadanie możliwe do wykonania. Po lewej stronie mamy fragmenty torów z który to taką linie będziecie musieli zbudować. Posługuj się w grze przy pomocy myszki.


Budowanie fortecey wojskowej

Ocena gry

Na samym początku wznosimy dużą fortecę, którą następnie musimy za wszelką cenę utrzymać i nie pozwolić aby upadała. Zadanie nie będzie łatwe. W tym celu budujemy przy drodze do naszej fortecy różnego rodzaju działka mniejsze i większe i wszelkiego rodzaju obronne rzeczy jakie możemy kupić. Zarabiaj pieniądze za pokonanie wroga i inwestuj je w rozbudowę Twojej fortecy wojskowej.


Budowanie mostów w grach

Ocena gry

Kolejna gierka gdzie stajemy się budowniczym. Przed nami wiele wyzwań i różnego rodzaju zadań do wykonania. Na starcie musimy już wykonać i zbudować od podstaw mostu. Na każdy z mostów mamy określony budżet z którego będziemy finansowali budowę takiej dużej konstrukcji.


Zuma Słoń - Mystic India Pop

Ocena gry

Gra gdzie zagramy w grę zuma ze słoniem w roli głównej. Będziemy poruszali się nim z pomocą myszki gdzie strzelamy z różnego rodzaju kulek do węża kulkowego. Postaraj się aby minimum trzy kulki tego samego koloru znalazły się obok siebie. Wtedy dostajemy punkty, czeka na nas kilkanaście plansz z różnymi stopniami trudności. Gra po polsku jest przygotowana dla Was.


Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 38681 ocena: 4.00

 • Ucieczka z celi więziennej

  Ucieczka z celi więziennej

  Oglądana: 4563 ocena: 0.00

 • Gra kucharki dla dzieci

  Gra kucharki dla dzieci

  Oglądana: 3472 ocena: 0.00

 • Gra w robienie tatuaży online

  Gra w robienie tatuaży online

  Oglądana: 3105 ocena: 0.00

 • Strażnik więzienny online

  Strażnik więzienny online

  Oglądana: 2728 ocena: 0.00

 • Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Oglądana: 2602 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie