Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ciekawe 219 gier

Leczenie Monster High dziewczynki

Ocena gry

Do naszego gabinetu dentystycznego przyszła dziewczynka, która wymaga leczenia zębów. Jest to jedna z monsterek. Jednak ma do wyleczenia dużo zębów. Dlatego musimy się nią jak najszybciej zająć aby zakończyć przez zamknięciem naszego salonu. Klikamy na Play i przystępujemy do leczenia ząbków u postaci.


Całowanka Monster High online

Ocena gry

Tym razem jedna z monsterek się zakochała w swoim chłopaku. Nie może się przestać całować. Robi to nawet w szkole i to na lekcji. Jednak tutaj musi się pilnować bo inne dziewczyny z monster high jak i też nauczycielka mają na nią oko dlatego pocałunki musi dawać w taki sposób aby nikt jej nie zauważył. Nie będzie to zadanie należało do najłatwiejszych. Całujemy się przytrzymując myszkę w grze.


Meblowanie Monster High i dekorowanie

Ocena gry

Jeżeli lubisz upiorne dziewczyny czyli monsterki i marzyliście kiedyś o pokoju w ich stylu to teraz macie niepowtarzalną możliwość gdyż odpowiadacie za dekorowanie i meblowanie pokoju dla jednej z nich. Jest to Draculara, bardzo wymagająca ale mamy nadzieję, że sprostacie zadaniu i dacie Sobie z nim radę.


Dora z friv

Ocena gry

Tym razem nasza dziewczynka przesadziła między innymi z opalaniem i trochę źle się czuje. Mamy różnego rodzaju przedmioty medyczne dzięki którym będziemy mieli możliwość uratowania Dory. Zachęcamy do grania z pomocą myszki.Gra pomoc drogowa

Ocena gry

W tej grze poruszamy się specjalnym autem pomocą drogową, który posiada lawetę gdzie będziemy wciągać inne samochody, które się popsuły w mieście. Mamy na mapie zaznaczone gdzie należy się kierować po takie auto i gdy dotrzemy na miejsce musimy je holować. Oryginalna nazwa gierki to: Service Parking Mania.


Kaktus Makkoj

Ocena gry

Oryginalna nazwa gry z friv.com to cactus mccoy. Przed rozpoczęciem gry podajemy ksywkę pod którą chcemy grać i rozpoczynamy rozgrywkę w której sterujemy strzałkami oraz A,S,D. Poruszamy się po dzikim zachodzie i walczymy z różnymi wrogami jakich spotkamy na naszej drodze. W grze mamy podane dokładne kombinacje klawiszy, które z pewnością nam się przydadzą.


Drago Adventure

Ocena gry

Czeka na Was smocza przygoda, postacią która pochodzi ze strony gry.pl. W tej grze poruszamy się małym smokiem i zbieramy diamenty które spotkany na naszej drodze. Sterowanie to strzałki oraz A - do skakania i S - moce/czary ( jeżeli je zbierzemy )


Gra z krokodylami online

Ocena gry

Kolejna ciekawa gierka z friv, której oryginalna nazwa brzmi: Crocodile Love Duck . Musimy klikać myszką w odpowiedni sposób oraz przestawiać różnego rodzaju przedmioty w taki sposób aby nasz krokodylek zebrał kaczki znajdujące się w danej planszy.


Polowanie na kaczki w locie

Ocena gry

Tym razem wcielamy się rolę myśliwego, który jest doskonałym łowcą. Tym razem jego zadaniem będzie strzelanie do kaczek. Postaraj się podczas niego zestrzelić ich jak największą ilość. Masz ograniczoną liczbę strzałów. Sterowanie to: myszka.


Bomby na 2 osoby

Ocena gry

Na pewno podczas grania nie będziesz się nudził. Opcja na dwie osoby z pewnością Wam to zapewni. Tym razem zagramy w nie w zwariowanymi ptakami w roli głównej czyli Angry Birds. Graj: strzałki i Spacja oraz W,A,S,D i enter.


Bomb it 2

Ocena gry

Druga część już kultowa warto ją zobaczyć w szczególności jeżeli graliście w inne tego rodzaju gierki online. Jeżeli lubisz rywalizację i podkładanie bomb to właśnie ta gra jest dla Ciebie. Wszelkie instrukcje czekają w grze.


Gra w podkładanie bomb na 2

Ocena gry

Gra na dwóch graczy gdzie będziemy podkładali bomby. W ten sposób niszczymy ścianki jakie nas dzielą. To właśnie pod nimi kryją się różnego rodzaju bonusy jak dodatkowe życia czy też bomby i wiele innych ciekawych rzeczy.


Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 38621 ocena: 4.00

 • Ucieczka z celi więziennej

  Ucieczka z celi więziennej

  Oglądana: 4551 ocena: 0.00

 • Gra kucharki dla dzieci

  Gra kucharki dla dzieci

  Oglądana: 3465 ocena: 0.00

 • Gra w robienie tatuaży online

  Gra w robienie tatuaży online

  Oglądana: 3095 ocena: 0.00

 • Strażnik więzienny online

  Strażnik więzienny online

  Oglądana: 2720 ocena: 0.00

 • Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Oglądana: 2595 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie