Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ciekawe 219 gier

Czołgi na 2 lub 3 osoby online

Ocena gry

Zachęcamy do zagrania w grę z naprawa czołgami. Turniej czeka o najlepszego gracza w tą gierkę online. Gracz 1: E,S,D,F i Q. Gracz 2: strzałki i M, gracz 3 gra przy pomocy myszki. Bardzo fajna gierka w którą zagramy na jednym komputerze. Uważaj podczas walki aby samemu się nie pokonać gdyż pociski jakie wystrzelimy odbijają się od ścian labiryntu w jakim to będą toczyć się walki.


Praca na stacji paliw Cepeen

Ocena gry

Wcielamy się w rolę chłopaka, którego zdaniem jest obsługiwanie klientów którzy trafiają na naszą stację z paliwami. Będziemy musieli im tankować samochody w benzynę czy też w olej napędowy. Czasami podajemy również przekąski. Zarabiamy pieniądze i przeznaczamy je na rozbudowę naszej stacji.


Człowiek ogień i lód

Ocena gry

Bardzo fajna gra przygodowa dla niej i dla niego w której to poruszamy się dwiema postaciami. Jedną z nich będzie człowiek lód i jego bronią są kostki lodu, którymi zamraża. Drugą jest ogień i kule ognia, którymi niszczymy. Więcej informacji czeka na Was w grze. Sterowanie to strzałki oraz Spacja do strzelania.


Toczymy bitwy na morzu

Ocena gry

Z różnych stron będziemy atakowani dlatego też nie raz będziemy musieli zabrać udział w bitwie w której wygrywa tylko jedna osoba, to trzeba pamiętać. Ciekawą przygodę czas zacząć.Robin Hood Similarities

Ocena gry

Kolejna gierka z tej serii dla graczy, którzy lubią tą postać z bajki jak i też filmów w jakim się ona pojawiała. Zapoznaj się z jej instrukcją i zachęcamy Was do zagrania w nią.


Odbijanie kulki piłkowej

Ocena gry

W tej grze zwycięzcą może być tylko jeden gracz. Zostanie nim ta osoba która podczas meczu na plaży jako pierwsza wbije przeciwnikowi 10 bramek. Na pewno gra Wam się spodoba. Instrukcja już na Was czeka w gierce.


Ball Barrage Shooting

Ocena gry

Gra z kuleczkami w roli głównej. Będziemy walczyć z bosami, którzy do nas będą strzelać z kulek różnego rodzaju postaraj się go pokonać. Kupuj w sklepie dodatkowe bronie i dodatki do Twojego pojazdu i graj myszką.


Ball Rolling 3

Ocena gry

Gra z dużą ilością różnego rodzaju plansz o różnym stopniu trudności. Zobaczcie czy uda Wam się dojść do końca. Piszcie w komentarzach w której planszy jesteście i z czym macie problemy. Rysujemy różne figury, które opadając popychają piłkę, dokładna instrukcja czeka na Was w gierce.


Gra kucharki dla dzieci

Ocena gry

Ciekawa gra z kucharkami w roli głównej gdzie będziemy gotowali wyśmienite dania. Mamy wielką pomoc na czym ona polega zagrajcie i zobaczcie to sami. Czeka na Was kilka rożnego rodzaju zadań zanim będziecie mogli gotować potrawy.


Leapin Ladybugs

Ocena gry

Bańkowy świat już stoi dla nas otworem. Mała dziewczynka będzie robić bańki, czym większa tym większą ilość biedronek uda nam się uwolnić. Gramy i pompujemy bańki myszką.


Roving Ladybugs

Ocena gry

Czeka na Ciebie nie lada wyzwanie, mamy dwa różne rodzaje biedronek, każdy z nich musi trafić na odpowiednią stronę. I tak biedronki czerwone na czerwone pole, fioletowe na fioletowe pole steruj strzałkami.


Gra bomba atomowa

Ocena gry

W tej grze pracujemy na lotnisku gdzie przenoszone są różnego rodzaju bronie atomowe. My musimy je transportować z pomocą wielkiego dźwigu i uważać aby nie doprowadzić do wywrotki. W grze mamy podane klawisze. Gramy strzałkami lub W,A,S,D, sterujemy dźwigiem Q i E


Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 38622 ocena: 4.00

 • Ucieczka z celi więziennej

  Ucieczka z celi więziennej

  Oglądana: 4551 ocena: 0.00

 • Gra kucharki dla dzieci

  Gra kucharki dla dzieci

  Oglądana: 3465 ocena: 0.00

 • Gra w robienie tatuaży online

  Gra w robienie tatuaży online

  Oglądana: 3095 ocena: 0.00

 • Strażnik więzienny online

  Strażnik więzienny online

  Oglądana: 2720 ocena: 0.00

 • Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Oglądana: 2596 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie