Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ciekawe 219 gier

Angry Birds Gems Cave

Ocena gry

Jeden z wściekłych ptaków z Lego będziemy główną postacią którą mamy możliwość zagrać. Znalazł się w jaskini, która zalewana jest przez wodę i musimy się z niej wydostać zbierając pod drodze spotkane diamenty.


Gra misie żelki

Ocena gry

Czekają na Was żelkowe misie jak Haribo żelki, mają podobny kształt do nich, jednak tutaj ich nie będziemy jeść a szukać ukrytych w tych misiach numerów. Nie należy to jednak do najprostszych zadań jak zobaczycie sami. Mamy do pomocy lupę, dzięki której będzie to łatwiejsze.


Care Bears i robot

Ocena gry

Jest to gra z misiami gdzie znajdują rozwalonego robota. Mają ograniczony czas, który muszą go przeznaczyć na jego zbudowanie z części, które znajdziemy w grze. Postaraj się zmieścić w czasie i tego dokonać.


Zabawa w drewnie ze strusiem Pędziwiatrem

Ocena gry

Kolejna gra z tej serii dla graczy od Disneya, będziemy musieli w drewnie wydłubać przy pomocy dostępnych narzędzi właśnie postać naszego bohatera. Dokonujemy tego z użyciem myszki, nie jest to jednak takie proste, zobaczcie sami.Gra Flappy Bird online

Ocena gry

Darmowa gra czeka już na graczy zobacz jak daleko uda Ci się zalecieć tym małym prtaszkiem. Sterowanie jest bardzo proste używamy do niego spacji dzięki której podbijamy naszego ptaka aby przeleciał przez przedmioty jakie znajdują się na jego drodze. Doleć jak najdalej jest to możliwe wraz z Flappy bird i zapisz swój wynik. Pokonaj rywali, graj dowolną ilość razy. Jedynie o co się musisz martwić to to, że gra jest niezwykle wciągająca na długie godziny.


Gra w robienie tatuaży online

Ocena gry

Jest to gierka w której dostaniemy w ręce maszynkę do robienia tatuaży i będziemy pracować w salonie gdzie wykonujemy różne tatuaże. Musimy w każdej z plansz uzbierać określoną liczbę punktów, które to pozwolą nam awansować do kolejnej rundy. Czym dalej tym tatuaże są mniejsze i nie tak łatwo nam wypełniać je w środku aby zdobyć punkty. Sterujemy z użyciem myszki.


Gra rzucanie kostką dla dzieci

Ocena gry

Wirtualna kostka na nas już czeka, którą to będziemy rzucać online. Jeżeli wyrzucimy odpowiednie liczby to o tyle pól przesuwa się nas pionek. W zależności gdzie staniemy mamy do wykonania przeróżne zadania. Postaraj się przejść całą gierkę i dojść jak najdalej. Rzucamy kościami i gramy z użyciem myszki.


Zabawy z królikiem Nesquikiem

Ocena gry

Kolejna gra z naszym zaczarowanym tym razem razem z nim pobawimy się z zręcznościowej grze gdzie będziemy musieli łapać jego ulubione napoje. Pojawiać się one będą w otworach przed nami, musisz wykazać się szybkością oraz sprytem.


Gra z diabełkiem online

Ocena gry

Przygodowa gra gdzie poruszamy się małym diabełkiem, który będzie walczył z różnymi spotkanymi na swojej drodze wrogami. Wykorzystaj do walki A,S,D gdzie S to specjalny atak, poruszamy się natomiast strzałkami.


Mały diabełek

Ocena gry

W tej grze będziemy musieli zniszczyć małe diabełki tak aby został nam sam aniołek, którego nie możemy zniszczyć. Postaraj się to zrobić przy pomocy myszki, używamy bomby, którą należy w odpowiednim miejscu ustawić i zdetonować.


Gra zjadanie ludzi przez rekina w akwarium

Ocena gry

Pływamy rekinem po akwarium i zjadamy ludzi, musimy to robić w miarę szybko aby ludzie nie rozbili szklanej powłoki akwarium gdy to zrobią woda się wyleje a my przegramy. Uważać podczas pływania i skakania należy aby nie wypaść z tego zbiornika gdyż wtedy gra też się skończy. Sterujemy rybą strzałkami, czasami pojawiać się będą różne bonusy które możesz złapać wyskakując ze zbiornika.


Gra Wilk i Zająć Nu Pagadi

Ocena gry

Jest to klasyczna gra z wilkiem i zającem jakie pamiętamy z bajki dla dzieci. Na pewno ją pamiętacie jeżeli zagracie w tą darmową gierkę online. Będziemy musieli z pomocą Wilka i zająca łapać spadające jajka. Poruszamy się przy pomocy myszki. Zobacz ile punktów uda Ci się w tej grze uzbierać. Wynik możemy zapisać w komentarzach do gry.


Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 38622 ocena: 4.00

 • Ucieczka z celi więziennej

  Ucieczka z celi więziennej

  Oglądana: 4551 ocena: 0.00

 • Gra kucharki dla dzieci

  Gra kucharki dla dzieci

  Oglądana: 3465 ocena: 0.00

 • Gra w robienie tatuaży online

  Gra w robienie tatuaży online

  Oglądana: 3095 ocena: 0.00

 • Strażnik więzienny online

  Strażnik więzienny online

  Oglądana: 2720 ocena: 0.00

 • Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Oglądana: 2596 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie