Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ciekawe 219 gier

Nurkowanie z rekinami w oceanie

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w postać nurka który będzie musiał przepłynąć określony dystans unikając przy tym rekinów i innych ryb jakie staną na naszej drodze. Steruj myszką i zbieraj tlen który znajdziemy w butlach pod wodą.


Świat zagadek Kacpra Niezwykły Las

Ocena gry

Ciekawa gra logiczna dla wszystkich dzieci w której będziemy bawić się w lesie. Zadaniem Waszym jest zdobyć klucz i wydostanie się z tego lasu co nie będzie takie proste jakby się to Wam mogło wydawać. Jest to gierka w której gramy strzałkami.


Wspinaczkowe zabawy

Ocena gry

Czekają na nas wspaniałe zabawy związane ze wspinaczką. Będziemy się wspinać na sam szczyt góry. Pomóż postaci się tam dostać używając do tego strzałki oraz Spacji i Shifta. Zachęcamy Was do wspaniałej zabawy


Wspinaczka dla dzieci

Ocena gry

Czeka tutaj a nas nie lada wyzwanie w którym to będziemy się wspinać na sam czubek dużej i stromej góry. Nie będzie to takie łatwe. W tym celu używamy myszki odbijaj się i skacz aby było to możliwe.Nawiedzony dom dla odważnych

Ocena gry

Mamy tutaj tylko jedne zadanie jakie specjalnie dla nas zostało przygotowane. Musimy się za wszelką cenę wydostać z tego nawiedzonego domu na wszelkie dostępne sposoby. Poszukaj różnych kluczy jak i też przedmiotów dzięki którym ta ucieczka będzie możliwa.


Gra wózek sklepowy online

Ocena gry

Wózek sklepowy to bohater tej gry mamy: 1,2,3,4 części tej wspaniałej gierki. Będziemy musieli na początku rozpędzić nasz wózek z człowiekiem w środku. Następnie wybieramy nachylenie skoku i potem już balansujemy podczas jego lotu. Za zarobione pieniądze ulepszamy nasz wózek sklepowy.


Modelki Monster High dla dziewczyn

Ocena gry

Te mroczne dziewczyny jak zobaczycie w gierce potrafią być modelkami. Oczywiście stroje będą tutaj trochę inne niż u klasycznej modelce. Jeżeli jesteście fankami Monster High to takie gierki online są wprost dla Was. Mamy wiele ubieranek w które będziemy mogli je ubrać.


Niszczenie ludzi potworów

Ocena gry

Niszczenie takich ludzi zombie to nasz priorytet w tej gierce online. Mamy armatę z której będziemy strzelali zapalającymi bombami. Po pewnym czasie po wystrzale one wybuchają, myszką wybierasz moc oraz kąt strzału.


Strzelanie do ruszającej się tarczy

Ocena gry

Jeżeli lubisz strzelać do przeniesiesz się do szkoły gdzie będziemy uczyć się na poligonie w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach ćwiczyć celność strzelania do poruszających się celów. Będą się pojawiać i wyskakiwać. Zadaniem Waszym jest trafiać do nich perfekcyjnie, dużo tutaj zależy od Twojej celności.


Ładowanie towaru na samochód

Ocena gry

Podjeżdża do naszej firmy ciężarówką, którą będziemy musieli załadować w towar. Mamy do tego specjalny pojazd z chwytakiem, który nam ułatwi tą pracę, zobacz samemu w grze czy jest to proste zadania jakie na Was czeka. Do gry będziecie potrzebowali W,A,S,D oraz myszkę do sterowania chwytakiem.


Pojedynki obronne

Ocena gry

Będziemy z jednej strony walczyli a z drugiej strony dzięki tej walce musimy bronić naszej bazy. Buduj działka i strzelaj z nich do rywali. Za pokonane maszyny zgarniamy pieniądze, które chcesz przeznaczyć na rozbudowę.


Strażnik więzienny online

Ocena gry

Wcielamy się w postać strażnika więziennego którego zadaniem będzie pilnowania niebezpiecznych więźniów którzy trafili do tego więzienia. Nie będzie to łatwe gdyż do pilnowania mamy dużo cel, musimy chodzić i bacznie się przyglądać aby nikt nie uciekł. W grze mamy dokładnie informacje jak grać.


Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 38621 ocena: 4.00

 • Ucieczka z celi więziennej

  Ucieczka z celi więziennej

  Oglądana: 4551 ocena: 0.00

 • Gra kucharki dla dzieci

  Gra kucharki dla dzieci

  Oglądana: 3465 ocena: 0.00

 • Gra w robienie tatuaży online

  Gra w robienie tatuaży online

  Oglądana: 3095 ocena: 0.00

 • Strażnik więzienny online

  Strażnik więzienny online

  Oglądana: 2720 ocena: 0.00

 • Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Oglądana: 2595 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie